Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

5 bin km CB250R mı 25 30 bin km MT25 mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba, şuan birazcık arada kaldım 2017 2016 model 25 30 bin km MT25 parasına 2018 2020 model arası 5 7 binde CB250R alabiliyoruz sizce hangisi daha mantıklı biraz araştırdığımda MT nin artılar çift silindir olması ve piyasasının aktif olması onun dışında ben pek bi fark göremedim CB hiç kullanmadım tecrübeli arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    satıcısı eğer kelli felli bi dayı değilse r25, mt25, 07, 09 2. el alınmaz.
    otopsici bunu beğendi.

Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satıcısı eğer kelli felli bi dayı değilse r25, mt25, 07, 09 2. el alınmaz.
    Kullanıcısı olarak evet ama onu göz ardı edersek sence hangisi? MT baya kullandım açıkçası farklıda bişeyler arıyorum ama kararsız kaldım

doberman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Iron 883
    5 km cb250r mt25'ten bi eksiğini hissetmiyceksin hatta kalkışta daha atik bi motor hem eski kullanıcı sorunsalı da olmaz kafan 50 bin kmye kadar rahat olur muhteşem bir motor. ama mümkünse 2018 model olmasın ve 2023 model değil ise ilk iş zincir korumasını söktür

Alıntı doberman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 km cb250r mt25'ten bi eksiğini hissetmiyceksin hatta kalkışta daha atik bi motor hem eski kullanıcı sorunsalı da olmaz kafan 50 bin kmye kadar rahat olur muhteşem bir motor. ama mümkünse 2018 model olmasın ve 2023 model değil ise ilk iş zincir korumasını söktür
    2018 modellerde bi sıkıntı mı var

byOzturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok :)
    İkisi arasında kalmana şaşırdım 0 kilometre CF Moto neden almıyorsun? Aradaki parayla da daha iyi ekipman alabilirsin.. İki motosiklet de özellik olarak birbirine yakın. Mesajına göre de MT25 almak istediğini anlıyorum.

MT-25, R25, MT-07 ve MT-09 gibi o klasmandaki motosikletler genellikle gençlere hitap ettiği için biraz FAZLA hırpalanıyor. Eğğğğğ diyerek olur olmaz her yerde gaz açtıkları için o kilometrelere gelene kadar ömrünü yiyorlar makinelerin.. (Çoğunlukla)

Arkadaşın da dediği gibi 30 yaş üstü tabiri caizse kelli felli, öğretmen ya da memur, en kötü evli ve bir çocuğu olan biri değilse, bence alınırken TİTİZLİKLE seçilmesi gereken makineler..

"Acaba" diyeceğim 2. el almaktansa, o kadar da bütçem varsa ben sıfır KM alırım.. İllaha da "Yok abi ben bunlardan birini alacağım" diyorsan motosiklette yeniysen (30-40k km devirmemişsen) CB 250R öneririm. 20'li yaşlarında biriysen de CB 250R öneririm. Eğer kilometre tecrübesi olan biriysen ve Naked türü motosikletleri daha önceden kullanmış ve kontrollü kullanabileceksen motosikleti "EĞER BULABİLİRSEN" düzgün kullanılmış bir MT-25 öneririm.

Saygılar.
    espresso bunu beğendi.

Alıntı byOzturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkisi arasında kalmana şaşırdım 0 kilometre CF Moto neden almıyorsun? Aradaki parayla da daha iyi ekipman alabilirsin.. İki motosiklet de özellik olarak birbirine yakın. Mesajına göre de MT25 almak istediğini anlıyorum.

MT-25, R25, MT-07 ve MT-09 gibi o klasmandaki motosikletler genellikle gençlere hitap ettiği için biraz FAZLA hırpalanıyor. Eğğğğğ diyerek olur olmaz her yerde gaz açtıkları için o kilometrelere gelene kadar ömrünü yiyorlar makinelerin.. (Çoğunlukla)

Arkadaşın da dediği gibi 30 yaş üstü tabiri caizse kelli felli, öğretmen ya da memur, en kötü evli ve bir çocuğu olan biri değilse, bence alınırken TİTİZLİKLE seçilmesi gereken makineler..

"Acaba" diyeceğim 2. el almaktansa, o kadar da bütçem varsa ben sıfır KM alırım.. İllaha da "Yok abi ben bunlardan birini alacağım" diyorsan motosiklette yeniysen (30-40k km devirmemişsen) CB 250R öneririm. 20'li yaşlarında biriysen de CB 250R öneririm. Eğer kilometre tecrübesi olan biriysen ve Naked türü motosikletleri daha önceden kullanmış ve kontrollü kullanabileceksen motosikleti "EĞER BULABİLİRSEN" düzgün kullanılmış bir MT-25 öneririm.

Saygılar.
    Tecrübem yeterince var MT kullandım duke 390 dan geçiyorum şimdi de cf moto benim hoşuma gitmiyor parça sıkıntısı çeken arkadaşlarım var MT bende almak isterdim ama piyasada CB parasına temiz MT gerçekten YOK o yüzden bilemedim CB beni tatmin edermi onuda bilmiyorum

Psyduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı byOzturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Saygılar.
    Şu önyargı kırılabilse ben de 700clx modelini çok beğeniyorum ama işte sorun yaşarsam parça bulamam korkusu yok değil.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı Frodo01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tecrübem yeterince var MT kullandım duke 390 dan geçiyorum şimdi de cf moto benim hoşuma gitmiyor parça sıkıntısı çeken arkadaşlarım var MT bende almak isterdim ama piyasada CB parasına temiz MT gerçekten YOK o yüzden bilemedim CB beni tatmin edermi onuda bilmiyorum
    Duke 390'dan mı geçiyon?

250'lik hiçbir makine tatmin etmez; ama Honda tipiyle Yamaha'dan birkaç adım önde bence.
    mıymıntı musa suşi yerken halıya ispirto döktü

Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duke 390'dan mı geçiyon?

250'lik hiçbir makine tatmin etmez; ama Honda tipiyle Yamaha'dan birkaç adım önde bence.
    Güç bakımından tatmin etmeyeceğini biliyorum en azından üzmesin istiyorum kararsızım biraz

Motosikleti
    MT25 2016
    top speed ve 120'den sonra hızlanma hariç cb250r alır. pirelli rosso tak keyfinden yenmiyor.

Alıntı mattiadestro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    top speed ve 120'den sonra hızlanma hariç cb250r alır. pirelli rosso tak keyfinden yenmiyor.
    Top speedi de o kadar düşük değil ya 90 kilo biri 160 görüyor aşağı yukarı ben bi tık daha hafifim yine MT ile arasında dağlar kadar fark yok

Motosikleti
    Artık Yok...
    Mt25 çift silindir çift silindir dir ..

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt25 çift silindir çift silindir dir ..
    Yani almam için büyük bir sebep değil

Motosikleti
    Artık Yok...
    Yani almam için büyük bir sebep değil
    Silindir farkı son hız beygir tork onu bırak motorun vibrasyonundan tut pek çok noktasına etki eder senin için önemli değilse önemli olan nedir ..
    İkinci el ise mt25 çok daha kuvvetli ve prim yapıyor .. yedek parça ise mt25 milyon zilyon tane satttı haliyle Çıkması sıfırı markette bile nerdeyse bulursun ..

Sen kararını cb250r dan yana vermişsin zaten o belli burda sanırım seni birileri verdiğin kararda onasın arkanda olsun istiyorsun .. cb250r da güzel makine üzmez tarzı var ben tasarımını beğeniyorum cafe racer tarzı .. ikiside güzel makine ama bana desen tek silindir mi çift silindir mi çift derim .. çift silindir mi 4 silindir mi desen 4 derim ..
    otopsici bunu beğendi.

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Silindir farkı son hız beygir tork onu bırak motorun vibrasyonundan tut pek çok noktasına etki eder senin için önemli değilse önemli olan nedir ..
    İkinci el ise mt25 çok daha kuvvetli ve prim yapıyor .. yedek parça ise mt25 milyon zilyon tane satttı haliyle Çıkması sıfırı markette bile nerdeyse bulursun ..

Sen kararını cb250r dan yana vermişsin zaten o belli burda sanırım seni birileri verdiğin kararda onasın arkanda olsun istiyorsun .. cb250r da güzel makine üzmez tarzı var ben tasarımını beğeniyorum cafe racer tarzı .. ikiside güzel makine ama bana desen tek silindir mi çift silindir mi çift derim .. çift silindir mi 4 silindir mi desen 4 derim ..
    Hocam binlerce kilometre sürdüğüm motordur MT25 dediklerinin hepsini biliyorum zaten sorun şu o paraya 30 40 bin belki daha fazla km MT mi daha mantıklı yoksa 5 10 bin arası CB mi ona bakarsan 390 da tek silindir ama MT den daha iyi viraja giriyor daha iyi gidiyor daha kıvrak vs vs tek eksi yönü titreme onada alışıyorsun zaten
    iptaluyelik02 bunu beğendi.

denizz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Aynı soruyu bende soruyorum sezon sonu motoru değiştireceğim için ama her köşede yanlanmış tekerden inmemiş mt25 e ikinci elde para falan verilmez,sıfırı desen 200-220 istiyorlar giderim trident660 alırım o fiyata cb250r iyidir bende ya cb250r yada duke 390 alacağım.

Alıntı denizz1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı soruyu bende soruyorum sezon sonu motoru değiştireceğim için ama her köşede yanlanmış tekerden inmemiş mt25 e ikinci elde para falan verilmez,sıfırı desen 200-220 istiyorlar giderim trident660 alırım o fiyata cb250r iyidir bende ya cb250r yada duke 390 alacağım.
    İmkanın varsa 390 tavsiye ederim çok güzel makinalar

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    hiç bir Allah'ın kulu bana 5 yaşında 250 lik makinanın 5 binde olduğuna inandıramaz
    hele hele 7-8 yaşında makina asla 25-30 binde olmaz.
    Tommygun'ın 1 haftada yaptığı kilometre okadar.
    ben sadece pazar günleri kullanıyor olmama rağmen yılda 20-30 bin arası yapıyorum.
    Bu herifler itekleyerek mi kullanıyorlar motoru anlamıyorum
    espresso bunu beğendi.

denizz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    İmkanın varsa 390 tavsiye ederim çok güzel makinalar
    Sıfır 390da ihtimaller arasında zaten ama benim için aslında kalite kadar 2.el satılabilirliği önemli o yüzden düşündürüyor bide ben daha kalıplı motosikletleri seviyorum,hatta başta da duke 250 veya cb250r yerine dominarı bu yüzden tercih ettim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)