Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

İstanbul CNR Motosiklet Fuarı 2023

Motovento
    REKLAM ALANI
    atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Bugün saat 14:00 ten itibaren fuardaydım. Resmen Çin gövde gösterisi olmuş bu sene. Gövde gösterisi derken olumlu olarak algılamayın. Cidden ipin ucu kaçmış tamamen bütün markaların bütün modelleri çorba olmuş aynı modeller farklı sticerlar çeşit çeşit üretim kalitesi / kalitesizliği ne ararsanız var. Ama genel olarak motorların kalitesizliğine karşılık istenen fiyatlar korkunç.

Yuki
    Rks
    Arora
    Benelli
    Kuba
    Mondial
    Voge
    Motolux

Bu standlardaki çöp modelleri gördükçe gözüm acıdı yazık bu millete nasıl da sanki bedavaymış gibi üşüşmüşler motorlara çaresizlikten…

Adam gibi standlar Suzuki, piaggio, vespa, kawasaki, harley davidson, ktm ve Mv Agusta idi.
    espresso ve BatuhanK. bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Gelenek değişmemiş. Yapmasalar da olur.

Anlas standında geçen yıl tracer vardı başından ayrılmamıştım. Bi motosiklet için de o kadar yol yapmak anlamsız ki üstelik fuarda dahi olmayan bir marka için.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    no ss no güven
    Dxsec bunu beğendi.

Motosikleti
    CFMoto NK250
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    no ss no güven
    Nasıl? Anlamadım dediğinizi?

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    abi bikaç foto falan çekip atsaydınız, işten güçten gidemedik.
    mıymıntı musa suşi yerken halıya ispirto döktü

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha çok kask bakarım diye fuara gittim. Kalabalığın içinde ne alışveriş yapmak ne de motosiklet görmek istemeyecek kadar yaşlanmışım. 2-3 tane fotoğraf ancak çektim. Yarım saat dolaşıp çıktım. Aklımda kalanlar;

- Harley Davidson'un motorlarını da gürültülerini de sevmem. Tesadüf bu ya tam standlarının yanından geçerken öyle bir egsoz gürültüsü çıkardılar ki yerli filmlerde bilinen meşhur küfür repliğini tekrarladım.

- Suzuki Avenis 125cc olsa da öyle minnacık bir şey değil.

- Kymco Dink 150 R cüsse olarak, dizayn olarak gayet güzel bir skuter.

- Bir zamanlar çok tutulan Hyosung tekrar geliyor. Kendi kulvarında Çin üretimi motorlardan iyidir.

- Çin markaları Türkiye pazarında payını arttıracak. Çin menşeli 250 cc tek silindir naked motosikletler geliyor. RKS 250S, Arora N250, Falcon N288, RKS M502N vs. Bunlardan bence en öne çıkanı RKS 250S ve M502N. Özellikle M502N'nin sesini beyendim.

espresso ve Thracian bunu beğendiler.

Motosikleti
    CFMoto NK250

Rks’nin bu modeli baya iyiydi işçilik kalitesi parça birleşimleri ve sesi. Paralel Çift silindir 487cc 48 beygirdi galiba. Led ekranını hiç beğenmedim aşırı kalitesiz piksel piksel animasyonlar da direk ben çin malıyım diye bağırıyordu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:48 ----------

-Black- ve BatuhanK. bunu beğendiler.

Motosikleti
    sym jet x 125,altai pro max 50
    Rks nin modelleri önceki modellere göre gayet güzel.
    Artık honda ve yamaha yok bunu kabullenin

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    İki adet VR46, bir Haas F1, bir Porsche, bir Suzuki MotoGP (R.I.P) tshirt'ü aldım. RKS'nin supersportuna oturdum. Yuki'nin elektrikli chopper(?) kılıklı şeyinde fotoğraf çektirdim. BMC temizleme ve yağlama kiti aldım bak bir de. Enfes aktivite.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fiyatlardan da bahsetsek ya? T-shirtler ne kadar? Uygun fiyatlı kaliteli markaların ekipmanları var mı gibi?

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatlardan da bahsetsek ya? T-shirtler ne kadar? Uygun fiyatlı kaliteli markaların ekipmanları var mı gibi?
    Biraz kasklara baktım. Magazalardan veya internet alışveriş sitelerinden daha ucuz tek bir kask görmedim. :(
    ero__, Bergson ve atalayalper bunu beğendiler.

Khaira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Hyosung'un yeni modelini merak ediyordum, daha geçen gün GV250 sahibi bir arkadaşla konuşuyorduk. Güzel duruyor, hafiften bir RKS K-Light havası sezdim. Herhangi bir fiyat bilgisi görebildiniz mi?

Motosikleti
    CFMoto NK250
    Alıntı Khaira adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung'un yeni modelini merak ediyordum, daha geçen gün GV250 sahibi bir arkadaşla konuşuyorduk. Güzel duruyor, hafiften bir RKS K-Light havası sezdim. Herhangi bir fiyat bilgisi görebildiniz mi?
    130.000 lira yazmışlar üstüne fakat görevli arkadaş en az 4-5 ay sonra geleceğini söyledi (Yuki almış distribütörlüğünü) bu fiyatı görmemiz mümkün değil dedi. Ayrıca motorun önden duruşunu pek beğenemedim epey çirkince ayrıca üstündeki blok hyosung’un meşhur dohc karakterli 4 subaplı V2 bloku. Ve son bir dip not daha işçilik pek iyi değildi.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün saat 14:00 ten itibaren fuardaydım. Resmen Çin gövde gösterisi olmuş bu sene. Gövde gösterisi derken olumlu olarak algılamayın. Cidden ipin ucu kaçmış tamamen bütün markaların bütün modelleri çorba olmuş aynı modeller farklı sticerlar çeşit çeşit üretim kalitesi / kalitesizliği ne ararsanız var. Ama genel olarak motorların kalitesizliğine karşılık istenen fiyatlar korkunç.

Yuki
    Rks
    Arora
    Benelli
    Kuba
    Mondial
    Voge
    Motolux

Bu standlardaki çöp modelleri gördükçe gözüm acıdı yazık bu millete nasıl da sanki bedavaymış gibi üşüşmüşler motorlara çaresizlikten…

Adam gibi standlar Suzuki, piaggio, vespa, kawasaki, harley davidson, ktm ve Mv Agusta idi.
    Über demokratik olan 5. dünya ülkesine çok bile marka katılımı olmuş. Demokrasi insanların hak ettikleri şekilde yönetilmesidir diye boşuna dememişler.
    espresso ve wing41 bunu beğendiler.

Bergson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz kasklara baktım. Magazalardan veya internet alışveriş sitelerinden daha ucuz tek bir kask görmedim. :(
    Bende akşam İzmirden fuar sebebiyle uygun yazlık motosiklet ayakkabısı/botu alırım gazıyla geliyorum ama sanırım takip sistemi ile yetinecem.

Bu ara turuncu takip sistemi hatları yurt dışına açarsak yurt dışında kullanılıyor mu bilen var mı?

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dün acayip yağmurluydu bu yüzden fuara gidemedim İnşallah yarın gidip göreceğim. Biliyorum birçok büyük marka yok ama yine de bizim için aktivite olur.
    atalayalper bunu beğendi.

Motosikleti
    CFMoto NK250
    Fuara gidecekler RKS standında buna bir göz atın gitmişken. Çok enteresan makina olmuş. Keeway veya Brixton olarak yurtdışında mevcut.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Hysoung gördüğümde şaşırdım çünkü hysoung kapandı diye aklımda kalmıştı sonra biraz araştırınca hysoung krmotors adını aldığını gördüm ..

Bu modelide araştırınca Çin’de üretilen bir model olduğu okudum tam ismi hysoung tanying qh250 diye geçiyor sanırım tahminim Çinli bir firma hysoung üretim hakkını satın almış .. bu mevcut model de bir haberde yazılana göre harley davidson 350 modelinden esinlenilmiş ..

https://www.topspeed.com/this-chines...shouldve-been/

Motosikleti
    cıks
    fuarda hero xpulse 200 satısı yapılıyor mu? ıstanbulda kımse de yok gecenlerde nish motordan mesaj geldi gittim almaya tam motorun başına oturdum, görevli bayanın haberi yokmuş abi motor satılmış dedi, kaldık mı dımdızlak ortada neyse bi kahve içtim çıktım

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    Valla açıkçası havadan bir bilet gelseydi yarın Zafer Akçay hocamı ve Motosikletli çiftle tanışmak için gidecektim ama kısmet değilmiş .

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler