Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS APACHE RTR 200 VS BENELLI BN251

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba iki motosikleti de araştırıyorum. ikisinden birini almak konusunda kararsızım. tasarımları ve donanımları benim için ideal seviyede malzeme kaliteleri de ortalama üstünde görünüyor. bilgisi olan arkadaşlar aralarından hangisini tavsiye eder nedenleriyle açıklayabilir mi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Benim tercihim sağlamlığına daha çok güvendiğim TVS olurdu.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Eski Apache 150 ve 180'ler taş gibi makinelerdi. Hem dayanıklı hem de sınıfına göre hızlılardı. Ancak Tvs Apache 200 kullanan bir kaç farklı kullanıcının yeni motorlarında blokta terleme, yağ kaçağı gibi şikayetlerini okuduğumu hatırlıyorum. Bu konuyu bir araştırmanızı öneririm.
    flagellium0 bunu beğendi.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benelli Bn251 test sürüşü yapmıştım. Ellerde ve ayaklarda titreşim bariz hissedilse de kısa deneme sürüşü süresinde rahatsızlık hissetmemiştim. İvmelenmesi fena değildi. TVS Apache 200'ü ise test sürüşüne açmadıkları için deneme şansım olmadı. RTR 150 kadar olmasa da iyi bir motosiklet. Bazı sorunlar yaşanabiliyor. Fakat, Bajaj modellerine göre daha sorunsuz diyebiliriz.

BN 251 artık üretilmiyor. Model devamlılığını gözönüne alarak RTR200'ü tercih ederdim.
    flagellium0 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)