Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Amerika sıfır km. fiyatı 22.800 dolar olan aracın Türkiye ikinci el satış fiyatı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gördüğünüz gibi 50.000 dolar. Hem de ikinci el 147bin km.

Ar damarı çatlamış derler ya o hesap ülke insanımız ahlak ve erdemini kaybetmiş durumda.
    espresso, Mr.wind ve mgokhan57 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hero Dash 125
    TL malesef çok değersiz hale geldi, normalde avrupa birliği vs inanmam ama avrupa birliğine girip Eur para birimine geçmek maddi anlamda mantıklı olabilir.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ekonomi cok iyi, fakirler gibi ucuza mı alcaz. parasını verip pahalısını alıyoruz.

Türk olmanın ve Türkiye'de yaşamanın bir bedeli var kardeşim herkese uymaz.

Biz gerekirse soğan ekmek yer, bedeli neyse öder, yine de sizin gibi çığırtkanlık yapmayız. Kaldıramıyorsanız yallah Amariga'ya, Fedöcular sizi!

bayilerde sıfır araç yokmuş. yani yersen yokmuş. liste fiyatı üzeri 100.000 lira ateş edince hemen getiriyorlarmış. vallahi düşman gelse ırak ülkesi gibi 1 günde düşeriz çünkü düşmana gerek yok, biz bize düşmanız. bizi bize yeteriz.

ozanturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ötv- kdv gibi gereksiz yüksek oranlarda vergi ödüyoruz,
    döviz kurlarımız aşırı yüksek, aracın ülkeye girişi bile bu sebeple zaten uygun değil,
    ülkede yüksek katma değerli neredeyse hiç bir şey üretmiyoruz, ancak tak sök montaj işleri yapıyoruz maalesef,
    çip krizi ile sıfır araç girişi de nispeten daha az,
    üzerine arsız, vicdansız, fırsatçı bi millet olduğumuz gerçeğini de eklersek; sonuç normal .

dünyada gelişmiş medeniyetlerin bir iki aylığı ile alabileceği otomobillere 10 yıllık kredi ile girer olduk.. sorarsanız uçuyoruz, ama nereye ...
    espresso bunu beğendi.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ozanturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ötv- kdv gibi gereksiz yüksek oranlarda vergi ödüyoruz,
    döviz kurlarımız aşırı yüksek, aracın ülkeye girişi bile bu sebeple zaten uygun değil,
    ülkede yüksek katma değerli neredeyse hiç bir şey üretmiyoruz, ancak tak sök montaj işleri yapıyoruz maalesef,
    çip krizi ile sıfır araç girişi de nispeten daha az,
    üzerine arsız, vicdansız, fırsatçı bi millet olduğumuz gerçeğini de eklersek; sonuç normal .

dünyada gelişmiş medeniyetlerin bir iki aylığı ile alabileceği otomobillere 10 yıllık kredi ile girer olduk.. sorarsanız uçuyoruz, ama nereye ...

Az önce, uçacağımıza, kaçacağımıza, Dünya'nın bizi kıskandığına deli gibi inanan bir arkadaşı, dövizciye gönderdim. Dövizi cebine koydu gitti, dönüşte elinde koca bir poşetle geldi. -Bu nedir yahu dedi, dedim hayırdır ne oldu? Zoruma gidiyor dedi, azıcık bir döviz götürdüm, bi çanta TL ile geldim dedi. Diyecek bişey bulamadım, o durumun farkına varınca, -neyse biraz daha sabredelim, hepsi geçecek dedi.
    ozanturk ve espresso bunu beğendiler.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Et yiyebilecekmişiz, öyle diyor reis. Aya bu yıl sert iniş mevzusu? Dili sürçmüş, 2123 demek istemiş.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/hcewp46.jpg

Gördüğünüz gibi 50.000 dolar. Hem de ikinci el 147bin km.

Ar damarı çatlamış derler ya o hesap ülke insanımız ahlak ve erdemini kaybetmiş durumda.
    Bunun sebebi vatandaş mı? yoksa saçma sapan vergi koyan, özgürce ikinci el araç ithalatını yasaklayan zihniyet mi?
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Robinson_C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 R
    İyiki 1 milyon ₺ yazmamış,
    Herif Manyak Yüzünden Belli,

Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun sebebi vatandaş mı? yoksa saçma sapan vergi koyan, özgürce ikinci el araç ithalatını yasaklayan zihniyet mi?
    ben bilmem yorum sizin.

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı wing41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türk olmanın ve Türkiye'de yaşamanın bir bedeli var kardeşim herkese uymaz.

Biz gerekirse soğan ekmek yer, bedeli neyse öder, yine de sizin gibi çığırtkanlık yapmayız. Kaldıramıyorsanız yallah Amariga'ya, Fedöcular sizi!
    Bahsettiğiniz soğanın kilosu da 30 tl oldu. Umarım ak troll değilsinizde İroni yapıyorsunuzdur.

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Paradan bir sıfır atıldı 100₺'nin gerçek değeri maalesef 10₺.. Markete girip üç beş bir şey al anında 1000₺*minimum

Alıntı Alman_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğiniz soğanın kilosu da 30 tl oldu. Umarım ak troll değilsinizde İroni yapıyorsunuzdur.
    Ben hep 50 liralık alıyo... Pardon o benzin içindi.

Gerekirse kuru ekmek yeriz ne olmuş yani. Ezan dinmez bayrak inmez nankörlük yapmayın!
    espresso ve iptaluyelik02 bunu beğendiler.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öyle bir şahlandık ki avrupası amerikası bizi kıskanıyor geçen gürcüde 415 bin tlye dodge challerger vardı kmsini hatırlamıyorum ama düşüktü kazasız boyasız değişeniz çiziksiz

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Herşeyin müsebbibi i.melih'in okşan ile halvet olması, vurdurması. O günden beri gün yüzü görmedik, Allah en doğrumuzu bile affetmedi. Şimdi en dandik otoyu bile 1 milyona alıyoruz. Neden? Çünkü i.melih'in alt eşofmana yumurtanın akını eklemişler.
    espresso bunu beğendi.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En büyük sebebi vatandaş

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Pandemi öncesi normal şekild her gün ofiste çalışırken ekipteki arkadaşlardan biri hafta sonları Bulgaristan'a gidiyordu. Bir pazartesi geldiğind ehafta sonu porche cayenne ile gezdik güzel arabaymış, benim kuzen almış dedi. oha nası yani sizinkiler çok mu zengin orada dedim, yok bunlar her sene köylerinden çıkıp bütün avrupa ülkelerini gezip bağ-bahçe işleri yapıyorlarmış meyve toplamak falan ve orada 6 ayda biriktirdiği para ile 9bin euroya almış koskoca arabayı, geçerken Almanya'ya uğrayıp arabayı alıp evine dönmüş. Yani yaptığı işi bizdeki fındık toplayıcılar gibi işler ve bizim burada yolda görünce bile oha diyeceğimiz arabayı gayet sıradan bir şekilde alabilmiş. Ben o sıralar 24 ay kredi çekip xmax 250 alabiliyorum diye kendimi zengin hissediyordum.
    ozanturk bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bu gün babam la parkta oturup sohbet ettik şengen alıp bosna hersek e gidip dayılarını teyzelerini görmeye gidecekmiş bu vize işlerini sordu bana bizimkiler zamanında yogoslavya dan tasa tarağı toplayıp TÜRKİYE'ye gelmiş dedi ah işte bu tarafa değil de yukarı çıkıp çekya slovenya almanya avusturya ya gitse bu gün bunları konuşmuyor olurduk dedim
    corafya kader lafı biraz da bizim yaptığımız seçimlere bağlı ne yapalım bu düzenin içine sıçsınlar
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bilmem yorum sizin.
    Lan atanamamis suleyman soylu;

"Ar damarı çatlamış derler ya o hesap ülke insanımız ahlak ve erdemini kaybetmiş durumda." yazip, sonra burda insanimiz mi suclu hukumet mi denince,

"ben bilmem yorum sizin" yazmak nedir ?

Olm 5 dk dik dur disimi kiracam lan.

Ve ayrica bu ne kadar klişe bir basliktir yaa.
    Ulen 3 sene once sudan ucuza aldigin sifir civic i satmak istesen sanki bunlardan farkli davranacaksin.

Anca iste boyle kendinizi tatmin edersiniz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)