Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Uygun fiyatlı yazlık bot tavsiyesi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cb 250 R
    Fiyatı uygun uzun yazlık bot arıyorum.Terletmezse iyi olur tavsiyeleriniz nelerdir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Suan uygun fiyatli uzun bot 4riders inkiler var sanirim onunda cirtlarinda sorun oluyor galiba alirsan ve sorun yasarsan hen motomax a gotur degistiriyorlar.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4riders joker aldım. fena değil.
    ne kadar ekmek o kadar köfte misali.
    dundanbiri bunu beğendi.

Motosikleti
    Cb 250 R
    2 bin tlye kadar çıkabilirim. Fp yok mu? Yds carrier gtx ler çok pahalanmış.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4riders joker aldım. fena değil.
    ne kadar ekmek o kadar köfte misali.
    Gecen hafta motomaxtaydim 2 kisi gordum sikayet eden birisi hatta matematik hocasiydi bir tane almis cirtta sorun cikmia gelip degistirmis yine sorun cikmis uzun olanini aldi aradaki farki da almadilar ondan.

dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS 200
    Yds Diablo 7.4 ve 4riders city, arasında kalmıştım, yds tercih ettim, henüz kullanmadım, yorumları iyiydi, iş ayakkabılarından marka hakkında biraz tecrübemiz vardı, aslında mağazada giyip baksak daha iyi olacak.

ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    şuan fiyat-performans olarak en iyisi yds bence. gtx modeli goretex kumaşlı zaten yazlık değil fakat ben 3 senedir yaz-kış kullanıyorum taş gibi. 7.4 modeli yazlık olanı muhtemelen bir tane alacağım bende

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecen hafta motomaxtaydim 2 kisi gordum sikayet eden birisi hatta matematik hocasiydi bir tane almis cirtta sorun cikmia gelip degistirmis yine sorun cikmis uzun olanini aldi aradaki farki da almadilar ondan.
    joker modelinde cırtcırt yok ondan tercih ettim. bağcıklı ve yandan fermuarlı.

bagıckla ugrasmak yerıne fermuarı acıp giy cıkar yapabiliyorsun oldukca pratik.

ha ne kadar dayanır saglam mıdır zamanla görcem.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    4riders jokeri ben 300 liraya 12 taksitle almistim.sadece biraz agir.2 yil oldu hic eskimedi.terletmiyor usutmuyor.korumalarincok degil.
    Daha ucuzu yok zaten.
    Fiyat performans olarak italyan falco tavsiye ederim

rider_oz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    21' Honda NC750X DCT
    Ben Vexo Macan Air aldım. çok über bir ürün olmasa da terletmiyor, fileli, korumaları fena durmuyor

Bende vexo baktım ama çok kaba saba görünüyordu. Bir ayağıma gaerne diğerine vexo deneyince bariz kalite farkı nedeniyle gaerne aldım.
    Aslında benimde çok bütçem yoktu ama motospartan axess karta 10 taksit yapınca almış bulundum. En azından uzun süre giyerim diye umuyorum.

https://motospartan.com.tr/urun/gaer...ot-siyah/65758

Mallaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GS
    Alıntı Wuamell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende vexo baktım ama çok kaba saba görünüyordu. Bir ayağıma gaerne diğerine vexo deneyince bariz kalite farkı nedeniyle gaerne aldım.
    Aslında benimde çok bütçem yoktu ama motospartan axess karta 10 taksit yapınca almış bulundum. En azından uzun süre giyerim diye umuyorum.

https://motospartan.com.tr/urun/gaer...ot-siyah/65758
    Bende bu gaerne botları çok beğeniyorum. Motospartan sitesinde fiyatı da uygun ama siteye güvenemedim. Hiç alış veriş yapmamıştım. Madem siz aldınız. Bende sipariş veriyorum o zaman..

Yds diablo 7.4'ü aktif olarak kullanıyorum. Kullanımı çok rahat, havayı çok güzel içine alıyor. Büyük ihtimal günlük kullandığımız spor ayakkabılardan çok daha başarılı havalandırması. Ayakkabıyı değiştiremeyeceğiniz durumlarda kısa-orta mesafe yürüyüşlerde sıkıntı yaşatmıyor.(belki uzun mesafede de bi sıkıntı çıkarmaz ama o kadar yürümedim hiç) Koruma kısmına birşey diyemem , henüz hiç düşmedim ama hissiyat olarak gayet sağlam duruyor. Tek gıcık olduğum noktası cırt cırtlarının giyerken/çıkarırken geri yapışması. Teknik olarak bir sorun değil tabi ama bazen insanın çıkaramayınca fırlatıp atası geliyor.

Alıntı Mallaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bu gaerne botları çok beğeniyorum. Motospartan sitesinde fiyatı da uygun ama siteye güvenemedim. Hiç alış veriş yapmamıştım. Madem siz aldınız. Bende sipariş veriyorum o zaman..
    Ben Hasanpaşa mağazasından aldım orada 4 mağazası var. Ancak deneyerek almak faydalı olur, imkan yoksa korumalardan dolayı 1 beden büyük sipariş edin zira 47 numara 1 adet ancak bulabildik.
    Hayırlısı olsun

Ekonominin piyasaya etkisiyle uygun fiyat anlayışımız biraz alacalı bulacalı olduğu için ne kadar uygun fiyat bilmiyorum ama iyi ürenlerdir.

https://www.motomax.com.tr/forma-swi...tu-siyah-beyaz

https://www.motomax.com.tr/forma-one...otosiklet-botu

Edit: Kusura bakma sonradan 2.000 TL yazmışsın görmedim.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben yaz için 4Riders city kullanıyorum. Gerçekten havadar. Ben bu botların tırt olduğunu biliyorum ama geçen sene yaz sonu geçirdiğim kazada ayağım motor altında burkulup sürüklendim. Botların dış yüzeyi, ipleri paramparça oldu ama Allah'a şükür botlar ayağımı korudu. Şu an 800 TL fiyatı var, imkanı olan daha iyisini alsın ama alamayan da bu botu aldığında korkmasın.

Khaira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Ben aktif olarak Rockwell Luke Tex (Luck değil) kullanıyorum, fiyat 990 TL. Eğer bir yanlışım yoksa bu markanın Türk malı olduğunu hatırlıyorum. Luke RW'den havadarlık, şıklık, kalite olarak çok memnunum ancak korumalar için bir şey söyleyemeyeceğim herhangi bir kaza yapmadım. ImpacTec korumalara sahip. Ağırlıkları gayet ideal, herhangi bir spor ayakkabıdan çok azıcık daha ağır. Toplamda 15bin km kullanmışımdır, en ufak bir deformesi yok. Güvenli hissettiriyor.

Yine Rockwell'den DNA Flash modelini denemiştim, ancak uzun bot istemediğim için seçmemiştim. Fiyat/performans açısından göz atılabilir. Fiyat 1500 TL.

İşin güzel tarafı bu ayakkabıyı sert yağmurda da, çok soğukta da giydim. Su birikintisine ayağınızı daldırmadığınız sürece kolay kolay su almıyor. 1 ince + 1 kalın çorapla kışın da giyilebiliyor, koku yapmıyor. Tavsiye ederim.

https://www.trendyol.com/rock-well/r...otu-p-72101982

https://www.rockwellboots.com/urun/dna-flash-high/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)