Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Neden bir topige yazmam engellenmiş olabilir

Motovento
    REKLAM ALANI
    hakan1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Kim kusturdu diye abuk bir topik, bende merak edip kusmakla motorun ne alakası var diye baktım. Meğer küstürmek miş kasıt. Tek mesaj yazdım
    "bende motosikletle kusmanın ne alakası var diye merak etmiştim. Ama okuduğum kadarıyla bir kisiye bu kadar yüklenilmesi hoş değil" gibisinden.

Ne küfür, ne hakaret...
    Topiği açanı da, bahsi geçen şahsı da tanımam. Sadede fikir belirttim.

Tonla sinkaflı küfür ortalıkta dolaşırken benim sarfettiğim hangi kelime engellenme me sebep oldu bilmek isterim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hırbonen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hakan1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kim kusturdu diye abuk bir topik, bende merak edip kusmakla motorun ne alakası var diye baktım. Meğer küstürmek miş kasıt. Tek mesaj yazdım
    "bende motosikletle kusmanın ne alakası var diye merak etmiştim. Ama okuduğum kadarıyla bir kisiye bu kadar yüklenilmesi hoş değil" gibisinden.

Ne küfür, ne hakaret...

Tonla sinkaflı küfür ortalıkta dolaşırken benim sarfettiğim hangi kelime engellenme me sebep oldu bilmek isterim...
    O basligi ben acmistim.Oncelikle turkce klavye kullanmak zoruma gidiyor.biraz da mesleki aliskanlik bu.
    En nihayetinde motosiklet.net te yaziyorum diyerek onemsemiyorum.

O baslik kaldirilmistir,senlik bir durum yok.
    Kisiye ozel bloklama ozelligi olsa ilk basta bronz madalyaliyi bloklardim.oyle bir durum olamaz

Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O basligi ben acmistim.Oncelikle turkce klavye kullanmak zoruma gidiyor.biraz da mesleki aliskanlik bu.
    En nihayetinde motosiklet.net te yaziyorum diyerek onemsemiyorum.

O baslik kaldirilmistir,senlik bir durum yok.
    Kisiye ozel bloklama ozelligi olsa ilk basta bronz madalyaliyi bloklardim.oyle bir durum olamaz
    Aldığım uyarı bu, kaldırıldı vs dememiş, direk benimle ilgili gibi...Anlam veremedim...

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    @hakan,
    Hırbonun açtığı başlıklara yazarken veya hırbodan alıntı yaparken dikkat et.
    Hırbo küfreder. Sen alıntı yaparsın. Sana ihtar gelir küfür yasak diye

Neyse işte. Hırbodan uzak dur

Hırbo kaka. Hırbo sakıncalı
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @hakan,

Neyse işte. Hırbodam uzak dur
    Abi adam kara delik gibi...Uzaklaşmaya çalıştıkça arkana bi bakıyosun, direk olayın içindesin...😁
    ufoz bunu beğendi.

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Abi adam kara delik gibi...Uzaklaşmaya çalıştıkça arkana bi bakıyosun, direk olayın içindesin...��

On karakter

Hırbonen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldığım uyarı bu, kaldırıldı vs dememiş, direk benimle ilgili gibi...Anlam veremedim...

https://i.hizliresim.com/bfnen42.png
    Tamam iste,bu sayfaya giris yetkiniz yok demesinin nedeni basligin kaldirilmis olmasi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:32 ----------

Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @hakan,

Neyse işte. Hırbodan uzak dur

Hırbo kaka. Hırbo sakıncalı
    Yaa nereye kufur ediyorum,yok boyle bisey.

Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Tamam iste,bu sayfaya giris yetkiniz yok demesinin nedeni basligin kaldirilmis olmasi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:32 ----------

Tmm, teşekkür..🖐️

Motosikleti
    Xpulse 200t

Şu yavşakla ilgili mesajını alıntıladım.
    Forum dışı AH ya yavşak diyen birinin aldığı 1700 lira ceza ve sonrası mesajı altına yazılanları yazdım.
    Meğer küfretmişim. Sakıncalıymış.

Moderatör pardon. Yavşak demiyeceyidik

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:52 ----------

Bu arada,
    Sayın moderatör Levent,
    TDK ya göre YAVŞAK'ın manası aşağıdaki gibi.
    Küfür müfür değil yani.

Yavşak : Halk ağzında, mecaz Geveze, yılışık kimse:

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R

Ne küfür, ne hakaret...

Hirbo trolu yine banlandi, kufur ve hakaret dolu paylasimlarinin bulundugu baslik ta silindi, onun icin siz dahil hic kimse o basliga erisemiyor su an.

Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hirbo trolu yine banlandi, kufur ve hakaret dolu paylasimlarinin bulundugu baslik ta silindi, onun icin siz dahil hic kimse o basliga erisemiyor su an.
    Bildirimler pek emek verilip düzenlenmemiş, bu belli...Aslında çok zor olmasa gerek "bu sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor" yerine "bu topik forum kurallarına uymadığı için silinmiştir" diye çeşitlendirmek. Ama neyse, neremiz doğruki...🙂

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    ne güzel sıkıldıkça arada bakıyorduk bu ve benzer konulara ,kim kime atarlanıyor saydırıyor falan :D
    zevklide oluyor ,toplum olarak sakinlikten dinginlikten uzağız ,birkaç gün sakin geçirsek, hemen aksiyon arıyoruz, bulamazsak, yakınlarımıza sarıyoruz :D

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    şundan yıllar önce gene bu forumda bende "kurbana karşıyız" diye bir konuya girmiştim, tabi konuyu da hiç okumadan direk düşüncelerimi yazdım, "hayvanlar amatör şekilde acı çektirilerek katlediliyor" şeklinde bir sürü serzenişte bulundum ve bende karşı olduğumu söylemiştim.

fakat @watercolours yada bir başkası uyarmıştı beni, "çok yanlış geldin sen" gibi bir cevap görünce konuya bir baktım meğersem katil bariyerler hakkında bir konuymuş ve müslümanların kurban bayramı ile alakası bile yokmuş konunun.

Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şundan yıllar önce gene bu forumda bende "kurbana karşıyız" diye bir konuya girmiştim, tabi konuyu da hiç okumadan direk düşüncelerimi yazdım, "hayvanlar amatör şekilde acı çektirilerek katlediliyor" şeklinde bir sürü serzenişte bulundum ve bende karşı olduğumu söylemiştim.

fakat @watercolours yada bir başkası uyarmıştı beni, "çok yanlış geldin sen" gibi bir cevap görünce konuya bir baktım meğersem katil bariyerler hakkında bir konuymuş ve müslümanların kurban bayramı ile alakası bile yokmuş konunun.
    Ben allahtan okudum önce...Yoksa dalacaktım "motor asla bulantı yapmaz" gibisinden..😁😆

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)