Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bir motor alamadım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CB250R
    Arkadaşlar herşeyde anlaştık motoru gösterdim ekspere adam şimdi diyor şirket üstüne motor 2022 aralık ayı çıkışlı 6 ay ve 6000 km olmadan satılmıyormuş bu doğru mu ? Adam da yeni öğrendiğini söylüyor boşuna eksper masrafı yaptım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Sağlık olsun!...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Normal de böyle bir şey yok. Ama şirket ile alırken bir anlaşma yaptılar ise ve bu anlaşma kanunları bu yazılan üzerine ise evet olabilir. Olabilir ama feshetmek kişinin elindedir. Bir cezası vardır muhtemelen. Ve yine muhtemelen böyle bir anlaşma yapıldı ise alan kişinin buna yönelik bir avantajı olmuştur falan fistan. O yüzden " arican " iyi özetlemiş. Bende hayırlısı olsun diyeyim.

ortho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC 390
    Alıntı deadlymagic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herşeyde anlaştık motoru gösterdim ekspere adam şimdi diyor şirket üstüne motor 2022 aralık ayı çıkışlı 6 ay ve 6000 km olmadan satılmıyormuş bu doğru mu ? Adam da yeni öğrendiğini söylüyor boşuna eksper masrafı yaptım
    Baştan söylemediyse bu durumu eksper masrafını karşılaması lazım en azından.
    espresso bunu beğendi.

hakan1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Alıntı deadlymagic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Otomobilde ki son uygulama böyle, demek ki motosiklette de geçerliymiş. Stokçuluğu engellemek için kondu yasa malum. Şahıs sıfır alsa yine satış koşulu aynı mı bilmiyorum.

Sağlık olsun, paran cebindeyse zaten sıkıntı yok, hemen bir başkasına bak derim...Belki yeni ilan bile denk gelebilir...

_recoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    bireysel satıcılarda işlemiyor diye biliyorum, satıcı bayi ya da galerici ise geçerli olması lazım bu kuralın. notere danıştınız mı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)