Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dün gece bir kabus gördüm.

Motovento
    REKLAM ALANI
    istanbuls34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NS 200 (218,03 TL yıllık vergisi + ek vergiler.)
    Ben malıma çok düşkün biriyim ölsem öbür dünyada malımı düşüneceğime eminim. Rüyamda motosikletimi park ettiğim yerde bulamadım mahalle mahalle geziyorum ama bir türlü bulamadım ağlayacak gibi oldum ve kan ter şekilde uyandım gecenin köründe bankadan dolar bozup şu ek zinciri aldım
    ayrıca motorda şu an 1 adet sxp zincir kilit, 1 tane dandik halat kilit, disk kilidi, alarm, airtag var.
    Allahım kafayı yiyeceğim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    çevrenizde kapalı otopark var ise oraya bırakıp bu önlemleri birde orada alın. daha da içinize sinmez ise motoru eve çıkartıp binmeyin yani bunun başka çaresi yok. öyle yada böyle alışmak lazım.
    istanbuls34 bunu beğendi.

istanbuls34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NS 200 (218,03 TL yıllık vergisi + ek vergiler.)
    Alıntı ahmetmert58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çevrenizde kapalı otopark var ise oraya bırakıp bu önlemleri birde orada alın. daha da içinize sinmez ise motoru eve çıkartıp binmeyin yani bunun başka çaresi yok. öyle yada böyle alışmak lazım.
    Benim bulunduğum çevrede hiç çalıntı motor haberlerine denk gelmedim ama yine de içime sinmiyor. Yakınımdaki kapalı otoparklarda yer yok bazı otoparklı binalara sordum onlarda kabul etmiyor parasını versem de el mecbur bu şekilde idare edeceğim eskiden 150mh drift vardı ilk başlarda da böyleydim 2-3 ay sonra çok sallamamaya başladım ancak bu motoru alalı 1 sene oldu hala diken üstündeyim. Bir yandan deprem korkusu bir yandan çalınma korkusu iyice kafayı sıyırdım.

Alıntı istanbuls34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bulunduğum çevrede hiç çalıntı motor haberlerine denk gelmedim ama yine de içime sinmiyor. Yakınımdaki kapalı otoparklarda yer yok bazı otoparklı binalara sordum onlarda kabul etmiyor parasını versem de el mecbur bu şekilde idare edeceğim eskiden 150mh drift vardı ilk başlarda da böyleydim 2-3 ay sonra çok sallamamaya başladım ancak bu motoru alalı 1 sene oldu hala diken üstündeyim. Bir yandan deprem korkusu bir yandan çalınma korkusu iyice kafayı sıyırdım.
    Ne kadar çok takarsan başına geliyor emin ol sen tedbiri al gerisi birazcık şans

Motosikleti
    Superlight 200
    Motorumu ilk aldığımda ben de aynı şeyleri yaşıyordum. Normal bi kafede bile bağlamadan bırakamıyordum. İçeriye geçemiyordum hep motoru görebileceğim bir mesafede oturuyordum. Ama bir yerden sonra gayet bırakmaya başladım. O aşama nasıl oldu bilmiyorum ama Sadece direksiyon kilidi ile bıraktığım zamanlar oluyor.

Bir gün bu şekilde motoru çaldıracağım kesin :D O yüzden sen yapma :D

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Ben de sizin gibi paranoyakım. Abus zincir aldım, alarmlı disk kilidi aldım ama bunlar kesmedi kasko da yaptırıyorum.
    Kasko bile olsa evin önünde motoru elektrik direğine bağlamışken aklım onda kalıyor diye takip cihazı da taktırdım. Biri dokunursa alarm çalıyor ve telefona çağrı merkezinden arama geliyor kontak kapalıyken hareket algılandı motoru kontrol edin diye. Bunların hepsi birden varken biraz olsun paranoyam azaldı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)