Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motorda tasinabilecek en etkili caydirici alet

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nereye koyuyorsun abi çekici ? @tommygun

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:25 ----------

İlk mesajı bunu görmeden yazmıştım ahaha, tahminimde haklıymışım.

Konuyla ilgili benim yaklaşımım, trafikte önüme atlayan biri olursa kaskın içinden biraz sövüyorum. Çok sinirlendiysem iki el kol yapıp yoluma bakıyorum. En temizi o bence.
    Sırt çantası taşıdığım zamanlar içinde çekiç oluyordu, hatta avm.ye girerken bile "hayırdır hemşerim nedir bu çanta içindeki?" diye soran olmadı hiç. Ben biraz da potansiyel bir kazada sırt çantamdaki çekiç omurgama zarar verir mi korkusuyla bıraktım çekiç taşımayı.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    19051919 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMax 250
    Ben CO2 gazlı tabanca taşıyorum, diyelim adamda silah var fark etmez. Eğer ben kendimi savunacak duruma düşersem boşaltırım 18 tane 5mm çeliği suratına. Ne gözü kalır nede burnu. Eline sıksam parmakları kırılır kesin.

Motosikleti
    Yamaha Tenere 660z
    Değil balta ile kavgaya girmek, elinizde bir sopa bile olsa silahlı adam yaralamaktan yargılanırsınız. İte dalaşmayıp çalıyı dolaşmak en güzeli.
    espresso ve otopsici bunu beğendiler.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    baltalar çekiçler hey yavrum hey
    Vikings yeni sezon Motosiklet.net
    arican, espresso ve mgokhan57 bunu beğendiler.

mertowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 300 ABS , TVS Jupiter 125
    En caydırıcı alet bana göre ekipmanlardır. Kask ile kafa at, sağlam bir eldiven ile yumruk at yeterli olur. ( Suratına vurma, burnu kırılırsa kamu davası olur 1 seneden fazla hapis cezası var) Hatta o sana saldırırsa ekipmanlar defansif koruma bile sağlar. Boşverin bıçakmış, silahmış o tarz işleri başınıza yok yere iş alırsınız. Mahkemesiyle uğraşması sorun, adli sicil kaydına işlemesi sorun. Hiç birşey olmasa bile polis çevirmesinde arama olsa sorun.

Ayrıca biber gazı konusunda da sunu söylemek isterim karşı tarafın alerjik astımı yada solunum ile ilgili rahatsızlığı varsa, biber gazını kullandığınızda hık diye giderse alırsınız başınıza belayı. Yanınızda bir şey taşıyacaksanız sonuçlarını da iyi düşünün.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı 19051919 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eline sıksam parmakları kırılır kesin.
    Yok kırmıyor.

*

Yalnız ben @tommygun'dan bi çekiçli poz rica edicem

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı mertowski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En caydırıcı alet bana göre ekipmanlardır. Kask ile kafa at, sağlam bir eldiven ile yumruk at yeterli olur. ( Suratına vurma, burnu kırılırsa kamu davası olur 1 seneden fazla hapis cezası var) Hatta o sana saldırırsa ekipmanlar defansif koruma bile sağlar. Boşverin bıçakmış, silahmış o tarz işleri başınıza yok yere iş alırsınız. Mahkemesiyle uğraşması sorun, adli sicil kaydına işlemesi sorun. Hiç birşey olmasa bile polis çevirmesinde arama olsa sorun.

Ayrıca biber gazı konusunda da sunu söylemek isterim karşı tarafın alerjik astımı yada solunum ile ilgili rahatsızlığı varsa, biber gazını kullandığınızda hık diye giderse alırsınız başınıza belayı. Yanınızda bir şey taşıyacaksanız sonuçlarını da iyi düşünün.
    Ilk yardim sertifikam var ambulans gelene kadar temel yasam destegi veririm.Sonrası Allah la onun arasinda

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ilk yardim sertifikam var ambulans gelene kadar temel yasam destegi veririm.Sonrası Allah la onun arasinda
    önce bozup sonra tekrar geri tamir

19051919 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMax 250
    Satır baltadan daha caydırıcı olur gibime geliyor

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)