Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

CB750 Hornet varken diger nakedler satabilir mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence bu yüzden değil. Suzuki'nin arkasında Aydın Doğan var, ne değişiyor?
    Ya da Aprilia'nın az satmasının sebebi Aydın Doğan bilinmezliği mi?

Tamamen ülkenin sosyo ekonomik yapısıyla ilgili bir şey. Burada Honda Yamaha dışında bir şey gitmez.
    Aydın Doğan bilinmezliği diyelim.
    Honda ve Yamaha en azından firma olarak Türkiyede varlar, o da bir güven oluşturuyor. Suzuki kendisi firma olarak turkiyede olmayınca yerli firmalrın iş yapma şekline maruz kalır mıyız acaba dedirtiyor. Aa yine de suzuki bir japon olarak piaysadaki çinli ve hintli markalardan önde kalite olarak, babrikada kaliteli olarak çıkınca da Türkiye'deki ithalatçısının servisi pek sorun olmuyordur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yine amator amator yorumlar okuyorum.

Görende suzuki yurtdisinda 8s i leblebi gibi satiyor/satacak sanir.
    Arkadaslar,neden hornet yerine 8s alinmali mesela ?

Buna verebileceginiz cevabi cok merak ettim

Ama tahmiim,"suzuki en kaliteli japon ureticidir" falan gibi abuk sabuk bir cevap olacak.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aydın Doğan bilinmezliği diyelim.
    Honda ve Yamaha en azından firma olarak Türkiyede varlar, o da bir güven oluşturuyor. Suzuki kendisi firma olarak turkiyede olmayınca yerli firmalrın iş yapma şekline maruz kalır mıyız acaba dedirtiyor. Aa yine de suzuki bir japon olarak piaysadaki çinli ve hintli markalardan önde kalite olarak, babrikada kaliteli olarak çıkınca da Türkiye'deki ithalatçısının servisi pek sorun olmuyordur.
    Yamaha Türkiye ile en ufak muhattabiyeti olan birisi Aydın Doğan'ı kucaklar öper, sarıp sarmalar.
    Bu ülkede senin söylediğin şekilde mantık yürütüp hareket eden bir kitle olsa keşke ama hiç sanmıyorum.
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

fancydriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Ns200 - Honda Cb250R - CfMoto Mt650
    Ülkelerin dogmaları vardır kullandığı araç konusunda. Marka fanatizmi dünyanın her yerinde var.

Türkiye'de motosiklet denilince Honda ve Yamaha önde gelir.

Bunda eskiden fiyat baremi çok önemli rol oynardı. Honda ve Yamaha'nın fiyatları her zaman egzotik üreticilerin epey altında, Suzuki ve Kawa gibi diğer Japonlar'dan da daha uygun olurdu.

Bugün geldiğimiz noktada Triump'ı, Ducati'yi Yamaha ya da Honda'dan daha kolay edinebiliyorsunuz. Çünkü saçma bir yargı oluştu kalite konusunda, haliyle arz, talebe yetişemiyor, fiyatlar artıyor. Artık egzotik motosiklet fiyatına Mt07 alıyorsunuz. Bırakın Suzuki'yi falan, hani onlar da normal olarak daha uygunda kaldı.

Üstelik artık servis ağları da iyi değil, kendisini geliştiren adamlar kendi dükkanlarını açtılar, artık çinli motorların servislerinden bir tık iyi hale geldi Japonlar, üstelik parça getirtmek falan da çok fark etmiyor artık, aralarında 3-5 gün oynuyor diğer firmalar ile, motorda sorun olunca yatar hale geldi ne yazık ki...

Ha markalar kendi adından yiyor ama, bu "güven" algısı yıkılacaktır bir kaç yıla. Hiç düzelmez sanılan pc için grafik kartı sektörü bakın artık talepten fazla ürün arz ediyor, artık fiyat kırma noktasına geldi firmalar ki satabilsinler.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    [/COLOR]
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine amator amator yorumlar okuyorum.

Görende suzuki yurtdisinda 8s i leblebi gibi satiyor/satacak sanir.
    Arkadaslar,neden hornet yerine 8s alinmali mesela ?

Buna verebileceginiz cevabi cok merak ettim

Ama tahmiim,"suzuki en kaliteli japon ureticidir" falan gibi abuk sabuk bir cevap olacak.
    Neyi amatör anlamadım.30 yaşındayım.13 yaşımdan beri Yamahadan başka bir motora binmedim.Crypton-Mt07-Tracer900(2 tane)-Tdm900.Tdm900'üm ve Cryptonum hala duruyor.Takım tutar gibi Yamahadan başka motor almadım.Ta ki.Geçen ay Sıfır Suzuki'yi alana kadar .Hala videosu var.Sıfır Tracer900 çalıştırma videosu arşivimde duruyor.Sıfır motordan tas sesi geliyor.Aynı şeyi eski Tracer'ım da da vardı..Zorlayınca tas kırıldı.3200 lira para verdim 2019'da.
    Suzuki çok iyidir diye de bir iddaam'da yoktur.Kawasakinin Suzuki'den iyi olacağı kanaatindeyim.Ama Honda ve Yamaha'dan iyi olduğu kesin.
    GSX-8S yeni çıkan bir motor.Lansmanı 1 ay önce yapıldı.Kawasaki Z900 ve Ktm 890 Duke Avrupanın en çok satan 2 Naked'ı.Özellikle Z900 2 senedir Avrupa dergilerinde 1.ci seçiliyor.Orta Sınıf Segmentinde.Burda da Z900 Satılmıyor.Nasıl olacak o iş.
    Yani Hornet'te cicili bicili renkli ekranı var diye çok mu güzel ?Noldu şimdi Tr'de Hornette çok sıra var diye çok mu iyi motor.Bizim insanımız ABS'si bile olmayan 600RR-1000RR gibi yağ yakan motorlara yıllarca bindiler.Baştacı yaptılar.5 para etmeyen 2 motor.
    Honda ve Yamaha hakkında merak ettiğin modeller varsa kronik sorunlarını söyleyebilirim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]

Neyi amatör anlamadım.30 yaşındayım.13 yaşımdan beri Yamahadan başka bir motora binmedim.Crypton-Mt07-Tracer900(2 tane)-Tdm900.Tdm900'üm ve Cryptonum hala duruyor.Takım tutar gibi Yamahadan başka motor almadım.Ta ki.Geçen ay Sıfır Suzuki'yi alana kadar .Hala videosu var.Sıfır Tracer900 çalıştırma videosu arşivimde duruyor.Sıfır motordan tas sesi geliyor.Aynı şeyi eski Tracer'ım da da vardı..Zorlayınca tas kırıldı.3200 lira para verdim 2019'da.
    Suzuki çok iyidir diye de bir iddaam'da yoktur.Kawasakinin Suzuki'den iyi olacağı kanaatindeyim.Ama Honda ve Yamaha'dan iyi olduğu kesin.
    GSX-8S yeni çıkan bir motor.Lansmanı 1 ay önce yapıldı.Kawasaki Z900 ve Ktm 890 Duke Avrupanın en çok satan 2 Naked'ı.Özellikle Z900 2 senedir Avrupa dergilerinde 1.ci seçiliyor.Orta Sınıf Segmentinde.Burda da Z900 Satılmıyor.Nasıl olacak o iş.
    Yani Hornet'te cicili bicili renkli ekranı var diye çok mu güzel ?Noldu şimdi Tr'de Hornette çok sıra var diye çok mu iyi motor.Bizim insanımız ABS'si bile olmayan 600RR-1000RR gibi yağ yakan motorlara yıllarca bindiler.Baştacı yaptılar.5 para etmeyen 2 motor.
    Honda ve Yamaha hakkında merak ettiğin modeller varsa kronik sorunlarını söyleyebilirim.
    Alinti yaptigin mesajimda tek ve basit bir soru cumlem var.
    Ve sen o kadar yazmisin ama icinde sordugum soruya cevap yok,sadece safsata var.

Bence kawasaki suzukiden iyidir,
    Suzuki yamaha honda dan iyidir.
    Yamaha da sorun yasadim,o yuzden suziden cok memnunum
    Z900 ve duke890 cok satiyor.
    ...

Sorumla ilgisi var mi su yazdiklarinin ?

Ama konuyla zerre ilgisi olmadigi halde ilgimi cekti,.bana z900 ve duke890 en cok satan iki naked oldugunu gosteren kaynagini verir misin ?

Ozellikle z900 hakkinda iddian çok kolpa geldi.neyse kaynak gelsin bi hele.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alinti yaptigin mesajimda tek ve basit bir soru cumlem var.
    Ve sen o kadar yazmisin ama icinde sordugum soruya cevap yok,sadece safsata var.

Bence kawasaki suzukiden iyidir,
    Suzuki yamaha honda dan iyidir.
    Yamaha da sorun yasadim,o yuzden suziden cok memnunum
    Z900 ve duke890 cok satiyor.
    ...

Sorumla ilgisi var mi su yazdiklarinin ?

Ama konuyla zerre ilgisi olmadigi halde ilgimi cekti,.bana z900 ve duke890 en cok satan iki naked oldugunu gosteren kaynagini verir misin ?

Ozellikle z900 hakkinda iddian çok kolpa geldi.neyse kaynak gelsin bi hele.
    https://www.motorradonline.de/naked-bike/kawasaki-z-900-2020-fahrbericht/
    Hayatında kaç kare Avrupa basını okudunda şov yapıyosun.O makaleyi yazanda benim arkadaşım.Telefon numarası lazımsa onuda veririm.
    Avrupanın en çok satan dergisi.MOTORRAD onuda hatırlatırım.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.motorradonline.de/naked-bike/kawasaki-z-900-2020-fahrbericht/
    Hayatında kaç kare Avrupa basını okudunda şov yapıyosun.O makaleyi yazanda benim arkadaşım.Telefon numarası lazımsa onuda veririm.
    Avrupanın en çok satan dergisi.MOTORRAD onuda hatırlatırım.

Hareketlere bak ya Arkadasin demek
    Almancam yok kusura bakma,ama sukurler olsun translate var.

Burda almanya da en cok satan kawasaki modeli oldugunu ve mt7 den sonra geldigini yaziyor ?

Lutfen iddiani kanitla,avrupada en cok satan iki model dedin.

Bekliyorum,ama artistlik yapmadan lutfen ;)

Ama hosuma giden tarafinda yok degil,soruma alakssiz cevap verdigini kabul ettin.o konuda donus yapmaman sevindirdi.

KILINC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet
    Arkadaşlar 1 aydır uğraşıyorum. Motosiklet modelleri sayfasında neden CB 750 Hornet için başlık açılmıyor bilen var mı?? Admiiiiinnnnnn ))

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    başlığa yanıt olsun bana da anı kalsın diye yazıyorum.

motosiklet gelmedikçe anlamsız bir satış. Aynen yamaha bu stratejiyle satamaz zaten, gelmiyor ki motosiklet. Ama mt'nin sv'nin olduğu yerde hornet bir iki sıra arkada beklesin bence'ciyim ben ve benim gibi düşünenler vardır biliyorum. Kağıt üstünde iyi olabilir ama aklımda halen cb650r ve cb serisinin o kırmızı kasasında kaldım. O yüzden hornet bende top 3 te değil. Cebe özellikle.. mis mis. Bir de mt09 var tabi, kawa'yı yazmadım izlemesi bile keyifli bu arada.

KILINC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet
    Sevgili arkadaşlar,
    Hala modeller kategorisinde CB750 Hornet özelinde bir sayfa açılmadığı için buraya yazmaya devam ediyorum.

Motorum 3000 km oldu. Maşallah tek bir kusurunu bulamadım henüz. Orijinal quickshifter harika çalışıyor. Hem aşağı hem yukarı yönlü olarak 3 kademeli sertlik ayarını da ekrandan yapabiliyorsunuz.

Redlineda kesiciye girme hızlarını deniyorum.
    2. vites: 115 KM
    3. vites: 155 KM
    4. vites: 185 KM hızda kesiciye giriyor.
    5. ve 6. viteslerin redlinenını henüz denemedim otobana çıkmam lazım.

Ara ara notlarımı burada paylaşacağım.
    Classy, oialdemir, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah'ım şükürler olsun banlanmış
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı KILINC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili arkadaşlar,
    Hala modeller kategorisinde CB750 Hornet özelinde bir sayfa açılmadığı için buraya yazmaya devam ediyorum.

Motorum 3000 km oldu. Maşallah tek bir kusurunu bulamadım henüz. Orijinal quickshifter harika çalışıyor. Hem aşağı hem yukarı yönlü olarak 3 kademeli sertlik ayarını da ekrandan yapabiliyorsunuz.

Gaz acinca motor nasil tepki veriyor hocam? mt07 gibi motor kafaya gececek gibi mi, yoksa biraz daha uysal lineer bi tepkime mi var?

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gaz kolu maksimum HONDA gibi tepki veriyordur....

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    günümüzün yüksek hacim açık ara fp motorudur bunu tartışmanın başlığı açmanın bile hiç bir anlamı yok.evet tipi çok çok kötü 10 yıl önceki motorlara benziyor hondanın ama donanım olsun güç tork olsun o paraya kimse bunları vermiyor + honda.japon rakiplere giren çıkan yok onlara bişi olmaz ama avrupalı rakiplere geçmiş oldu.trident 660 rs660 vs gibi tutunmaya piyasa kurmaya çalışan avrupalıların işi artık çoook zor.alabilenlere hayırlı olsun bayada motor geldi,330 bin lere satanlarında allah belasını versin netttt

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı KILINC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili arkadaşlar,

Motora binip yola çıkıp hafiften gazlayınca yüzünüzde bir gülümseme geliyor mu? iyi ki almışım bbu motoru dedirtiyor mu? Geri kalan detaylar önemli değil, bir motor bunları sağlıyorsa en iyi motordur.

Modeller kategorisinde Hornet başlığı açmak için yönetimin mi açması gerekiyor? biz direkt başlık açamıyor muyuz? bunu bilmiyordum.
    pea bunu beğendi.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    fiyatı iyi. e iyi fiyatla dayanıklılık birleşinceee...
    almam, tipini sevmedim. hondayı zaten sevmezdim
    ama fiyatı iyi

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    Cbr 650f yerine yarın alıyorum. Bakalım nasıl bir şey çıkacak. Liste fiyatı olunca dayanamadım. Aslında çantalı forza alacaktım bulsaydım. Sonra dedim millete boşa para yedirmeyeyim büyük motora devam...
    Guven ve espresso bunu beğendiler.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı hocaseko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 650f yerine yarın alıyorum. Bakalım nasıl bir şey çıkacak. Liste fiyatı olunca dayanamadım. Aslında çantalı forza alacaktım bulsaydım. Sonra dedim millete boşa para yedirmeyeyim büyük motora devam...
    Hayırlı uğurlu olsun.
    Kazasız belasız inşallah.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    Alıntı Guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun.
    Kazasız belasız inşallah.
    Çok teşekkür ediyorum.
    Guven bunu beğendi.
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)