Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mont Önerisi Tavsiyesi :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CL-X 700 Sport
    Merhaba herkese yazlık olarak kullandığım 4Riders yazlık montum ve Scoyco eldivenim var ikisi de işimi görüyor yalnız bana ilkbahar ve sonbahar mevsimlerinde giyeceğim bir mont ve eldiven lazım normalde çok elim fln çok üşüyen biriyim rüzgar geçirmeyen ürünler arıyorum bu yüzden kolay karar veremiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedattemiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT249-S
    Merhaba,

Bütçe belirtmemişsiniz fakat "held Safer SRX Sport" tavsiye ederim. Ben de çok üşüyen birisiyim yaz kış bu montu giyiyorum. Yazın Sırt Koruma desteğinden dolayı sırtımda terleme oluyor fakat onun haricinde üst vücutta terleme sorunu yaşamıyorum. Kışın aynı şekilde üşüme gibi bir problemim olmuyor yanında ek olarak iç yağmurluğuyla beraber geliyor fakat hiç kullanma gereği duymadım, yağmurda 20-25 dklık sürüşler yaptım fakat iç kısma kadar geçmiyor su ilginç bir şekilde

Motosikleti
    CL-X 700 Sport
    Alıntı sedattemiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Bütçe belirtmemişsiniz fakat "held Safer SRX Sport" tavsiye ederim. Ben de çok üşüyen birisiyim yaz kış bu montu giyiyorum. Yazın Sırt Koruma desteğinden dolayı sırtımda terleme oluyor fakat onun haricinde üst vücutta terleme sorunu yaşamıyorum. Kışın aynı şekilde üşüme gibi bir problemim olmuyor yanında ek olarak iç yağmurluğuyla beraber geliyor fakat hiç kullanma gereği duymadım, yağmurda 20-25 dklık sürüşler yaptım fakat iç kısma kadar geçmiyor su ilginç bir şekilde
    Bütçem ortalama 5.000 TL gibi olacak hocam ama model çok güzelmiş beni aşar sanırım

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Fiyat performans dersen venom mont olabilir racing motosikletle arkadasim kaza yapti yerlerde suruklendi mont yirtildi cocuga cok sukur bisey olmadi.

hakan1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Tam o dönemler için araştırıp aldığım Dainese var. Modeli tam hatırlamıyorum. Yazlık diye geçiyor ama öyle fileli filan değil. Uzun süredir dönemsel kullanıyorum, aynen duruyor. Venom da iyidir, uygun fiyatlı onun da yazlığı vardı. Eşimde de Venom var.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Mont olarak Riderdenim Alfa, eldiven olarak da The Biker Jeans Spyder Air-Flow ile uygun fiyatlı, yerli bir kombin yapıp bütçenizden geri kalan 1250-1300 TL parayı da yakıt ya da bota harcayabilirsiniz.

https://riderdenim.com/alfa-kf-motosiklet-montu

https://www.thebikerjeans.com/spyder...-deri-eldiveni

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Eldiven olarak deri al.yaz kis cok iyi

Motosikleti
    CL-X 700 Sport
    [QUOTE=tommygun;4723192]Mont olarak Riderdenim Alfa, eldiven olarak da The Biker Jeans Spyder Air-Flow ile uygun fiyatlı, yerli bir kombin yapıp bütçenizden geri kalan 1250-1300 TL parayı da yakıt ya da bota harcayabilirsiniz.

Dediğiniz mantıklı botuda araya sokabilirsem çok iyi olacak.
    Prohel ve Vexo markaları nasıldır bilginiz var mı?

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    [QUOTE=Nine'T;4723206]
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mont olarak Riderdenim Alfa, eldiven olarak da The Biker Jeans Spyder Air-Flow ile uygun fiyatlı, yerli bir kombin yapıp bütçenizden geri kalan 1250-1300 TL parayı da yakıt ya da bota harcayabilirsiniz.

Dediğiniz mantıklı botuda araya sokabilirsem çok iyi olacak.
    Prohel ve Vexo markaları nasıldır bilginiz var mı?
    2 marka montun da forumda kullanıcıları var, muhtemelen deneyimlerini aktaracaklardır. Seçeceğiniz marka ne olursa olsun, bedeninize uygun olsun. Bir de sırt korumasıyla mı geliyor yoksa siz ayrı mi satın alıyorsunuz buna dikkat edin. Sas-Tec, Impactec, d3O gibi uluslar arası manada kendini kanıtlamış markaların korumalarını mı kullanıyor diye de araştırın.

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    bütçeni bilmiyorum ama ben "modeka" mont kullanıyorum ve çok memnunum. ellerin üşüyorsa elcik ısıtma eldiven çözmez o işi. birde elcik muhafaza tak çok işe yarar.
    Helal Haram ver ALLAHIM,
    Menzilciler yer ALLAHIM...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)