Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bayiler üç kağıtçılık yapmaya başladı

Motovento
    REKLAM ALANI
    DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sallandıracaksın üç beş tanesini. Bak bakalım bir daha yapabiliyorlar mı?
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sallandıracaksın üç beş tanesini. Bak bakalım bir daha yapabiliyorlar mı?
    https://st2.depositphotos.com/205965...ains-young.jpg
    Pangallık yerde gölgede böyle sallanırken soğuk bira içesim var. Pandemi falan derken yıllardır tatil yapmadım. Kamp malzemelerine ilave böyle bir hamak da alayım iyi hatırlattın.
    DickName bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    zamanında cafede oturunca masaya son model telefon araba anahtarı koyup hava atan millet gene aynı.yamaham hondam var diye konusuyo.
    defalarca yazdım da aynı seyleri tabiki boşa yazıyoruz aramızda konusuyoruz baska markalarn çok güzel motorları var.
    cfmoto 700xl ye bayılmış yurtdışındakiler.
    all around touring olarak suzuki sv 650 var mesela.
    stokculuk konusu gerçekten kötü.bilen bilir yurtdışı sitelerde yılbasında çok büyük indirimler olur herkes alışveriş yapsın diye.
    bizde kutsal kurban bayramında noluyor çukulata şekere zam yapıyolar herkes mecbur alcak diye

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:44 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:47 ----------

Aynen Japona ve yamahaya karşı ben ve başka arkadaşların açtığı konularda şahit olmuştum. Hayatımda ilk defa motor almaya yeltenince başıma gelince bunlar şaşkınlığım ve hayal kırıklığım çok büyük oldu ve konular açmaya ve açanları desteklemeye başladım haklı olarak. Sadece Bununla kalmadım. Yamahanın kendisine şikayet ettim. Bunlada kalmadım yamahayı Cimere şikayet ettim. Hemde dedilleriyle birlikte şikayet ettim. Şikayetime olumlu yada olumsuz cevap olmayan saçma bir yanıt aldım. Ama yılmak yok. Tepki göstermeyip sineye çektikçe canımıza okuyacakları meydanda.
    Fikirler aynı olmayabilir saygım var fakat bizim gibi düşünen arkadaşların dayanışma halinde olması lazım. Sadece bu mecra da kısıtlı kalmayın asıl sizlerde cimere yazın yığılma olsun orada. Belki sesimizi duyan olur. Buradan tekrar ediyorum Özellikle aksesuar dayatan ve bu aksesuarlara etmediği parayı isteyen ve başka muhtemel oyunlarda oynayan YAMAHA almayın. Aynısını yapan diğer şahit olduğunuz kim var ise onların motorlarını almayın. Almayın ki ellerinde patlasın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:02 ----------

Sen ben parasını anca denkleştirebilen insanlar alamıyoruz. parası olan buna rağmen basıp parayı alıyor. İki motor fiyatına bir motor satmanın zevkini yaşıyor adamlar da. Benim anladığım bu. Açın bakın sarı sayfalara liste fiyatı 117 binden 119,400 e çıkardıkları 125 lik motoru 131.400 bayi olarak den satışa çıkarıp vatandaşa satmayıp oto galeriye verip 157 bine çıkaranlar var. Sanırım yıl sonuna doğru 200 bin falan isteyecekler bu gidişle.
    Bu iş saadet zincirleri gibi illaki bir yerde patlayacak ama patlayana kadar da adamlar nemalanmaya devam edecek. Ne kadar çok tepki sadece burda değil Cimere de yazın. okadar çabuk patlarlar.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)