Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dainese Dyno Pro D1 Motosiklet Ayakkabısı

Motovento
    REKLAM ALANI
    AleniDesais - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Primavera150 - KTM DUKE 390 2020
    Merhaba,

bu hafta içi ekipmanlarım arasında eksikliğini en çok hissettiğim motosiklet ayakkabı eksiğimi kapatmaya karar verdim ve cumartesi günü Dainese Dyno Pro D1 Motosiklet Ayakkabısını satın aldım. normalde aklımda günlük sneaker ayakkabı görünümünde olanlardan almayı düşünüyordum ama mağazada incelediğimde para vermeye değecek, yüksek bilekli bir ayakkabıdan çok büyük bir farkı olmadığını gördüm ve almaktan vazgeçtim. yine günlük olarak giydiğimde ayağımın içinde rahat edeceğini düşündüğüm bilek boyu tam korumaya sahip Dainese Dyno Pro D1 Motosiklet Ayakkabısını aldığım için içim garip bir şekilde rahat ve mutluyum. insanlar ayakkabılarımı görünce garip bakıyorlar günlük ayakkabı gibi gözükmüyor ama günlük bir ayakkabıyla hemen hemen aynı konfora sahip. maalesef fiyat olarak birazcık üst baremde kalıyor olabilir diğer her şey gibi ama gerçekten sağlam bir ayakkabı. almadan önce internette türkçe detaylı bir inceleme, bilgi bulamadım ayakkabı hakkında bu nedenle zamanla tecrübelerimi ekleyeceğim bu başlığı açmak istedim.

haftaya haftasonu ilk İstanbul içi yoğun kullanımımı gerçekleştirmek ve deneyimlemek istiyorum o zamana kadar bu ayakkabı hakkında youm yapmak isteyenler olursa veya soru sormak isteyen olursa uzun sürüşe geçmeden önce sorulsun ardından sürüşte daha çok dikkat edeyim diye erkenden açtım konuyu. herkese iyi sürüşler.

espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    bu gün ilk sürüşümü gerçekleştirdim ve şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki ilk defa motosiklet üzerinde bu kadar rahat hissettim. normalde bir rahatsızlığım yoktu hatta fazlası ile rahattım ama farketmediğim ve daha ulaşmamış olduğum bir konfor ve rahatlık seviyesine ulaşmış oldum. ayağımı içinde çok rahat havadar ve sıcak tutuyor. ayrıca içinde ayağınızın şekil aldığı form çok doğal ve konforlu. ayakkabıyı çıkarıp düz zemine bastığınızda ayakkabının içindeki formun ayağınız ve anatomisi için daha doğru olduğunu hissediyorsunuz. bir saate yakın bir sürüş ve 2-3 saat yürüme, oturma ve tekrardan sürüş ardından çok memnunum. ekipmanlarım arasında kaskımdan bile pahalı olmasına karşın gerçekten çalışılmış düşünülmüş güzel bir ürün ortaya çıkarılmış. vitesleri atarken hissizlik sadece ilk kırmızı ışığa kadar yaşadım ardından ayak uydurabiliyorsunuz ve aslında hissiz bir ayakkabı değil. günlük spor ayakkabılara göre hissiz sadece. üzerindeki deri yapı birazcık bükülüp hızlı deforme olmaya müsait gibi çünkü dikim yerinde katlanma bölgesi var ve ayağa giyildiği gibi o noktadan katlanıyor ve akışkan görüntüsünü birazcık daha kaybediyor ama almak isteyen, ayırdığı bütçe buna yakın olan herkese öneririm bileğinize kadar tam teşekkürlü koruması, nefes alması ve aynı zamanda sıcak ve rahat bir pozisyonda sürüş sağlaması, uzun ömürlü olduğunu her noktasından bağırarak göstermesi güzel ve güven verici
    espresso bunu beğendi.

ShipShaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Street Triple R (2021)
    Yaklaşık 3 senedir bu bota sahibim. Dediklerine katılıyorum. Önceki motorum ayağıma devrildiginde motor bloğunun ayağıma saplanmasından kurtarmıştı beni. Normal bir şekilde ayağımı kurtardım. Kırık, çatlak veya çıkık olmadı.

Yalnız, bu fiyatı ne hale gelmiş böyle. 1200 liraya almıştım o zaman.
    espresso ve AleniDesais bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Bot konusunda başlık açıldığında paraya kıyın iyisini alın hem koruması yüksek olur hem konforu iyi olur hem de uzun süre dayanacağı için ucuz mallara göre uzun vadede daha ucuza gelir diyordum. Bu da buna örnek olmuş. Bu tarz bot almak niyetinde olanlara bu başlık gösterilebilir.
    AleniDesais bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bot konusunda başlık açıldığında paraya kıyın iyisini alın hem koruması yüksek olur hem konforu iyi olur hem de uzun süre dayanacağı için ucuz mallara göre uzun vadede daha ucuza gelir diyordum. Bu da buna örnek olmuş. Bu tarz bot almak niyetinde olanlara bu başlık gösterilebilir.
    aynı şekilde düşünüyorum almışken bir kere tam alayım uzun yıllar daha iyi korusun hesabına geliyor ve uzun vadede daha ucuza geliyor. fiyat tuzlu yapacak bir şey yok ama sağlıktan değerli değil bütçesi olan herkese öneririm.
    espresso bunu beğendi.
    tekeriniz yere sağlam bassın...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler