Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Uygun Fiyatlı Sigorta Aranıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Herkese Merhaba ,

Kasım ayında 100cc 5.basamak motoruma 1490 lira şuan 6.basamak olan 160cc motosiklete 1736 lira sigorta çıkıyor .Basamak arttıkça fiyatın düşmesi gerekmiyor muydu

Sizler hangi sigorta firmasını kullanıyorsunuz.Sigortam.net te vs aradığımda bir tek Ray sigorta çıkıyor eskiden liste çıkardı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Her sene zam geliyor aynı zamanda.

Poliçe bitimine 3 gün kala teklif veriyorlar ama trafik sigortası zarar edilen bir ürün olduğu için çoğu firma yapmak taraftarı değil.

Yapanlarda madem bu riski ben alıyorum fiyat budur gibi hareket ediyor bence.

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Sbm online'dan teklif alın, daha aşağı fiyat veren bulamazsınız

Atıyorum anadolu sigorta en düşük teklifi verdi ise, şehrinizdeki anadolu sigorta acentlerini arayıp yalnızca kredi kartı taksit karşılaştırması yapabilirsiniz

Bu arada geçen sene 6.ayda sbm online fiyatları da acenteler ile tutmuyor idi, 75-150TL lik ekstra farklar çıkıyordu. Özellikle en ucuz fiyat veren firmalarda bu şekildeydi, şu an nasıl bilmiyorum

Sigortam.net koalay felan sbm online fiyatlarının üstüne karını koyup pazarlayan şirketler.
    Sbm online dan bakıp acenteleri kendiniz arayın
    tecrube0, espresso ve dundanbiri bunu beğendiler.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Ben benim karavana yeni 5.500 tl ye yaptım ..

Motosikleti
    Alıntı f0cus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sbm online'dan teklif alın, daha aşağı fiyat veren bulamazsınız

Atıyorum anadolu sigorta en düşük teklifi verdi ise, şehrinizdeki anadolu sigorta acentlerini arayıp yalnızca kredi kartı taksit karşılaştırması yapabilirsiniz

Bu arada geçen sene 6.ayda sbm online fiyatları da acenteler ile tutmuyor idi, 75-150TL lik ekstra farklar çıkıyordu. Özellikle en ucuz fiyat veren firmalarda bu şekildeydi, şu an nasıl bilmiyorum

Sigortam.net koalay felan sbm online fiyatlarının üstüne karını koyup pazarlayan şirketler.
    Sbm online dan bakıp acenteleri kendiniz arayın
    Sbmden teklif verildigini bilmiyordum bu iyiymis suan en az teklif veren Turkiye sigorta sigortayeri de hediye ceki veriyormus galiba o siteyi deneyecegim galiba bi yerden cikarmak lazim )

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Araç parça ve işçilik fiyatlarının çok yükseldiği bu dönemde herkese bir tavsiye;
    300/500 fazla verip İMM (ihtiyari mali mesuliyet sigortası)mutlaka yaptırın
    espresso bunu beğendi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erensel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araç parça ve işçilik fiyatlarının çok yükseldiği bu dönemde herkese bir tavsiye;
    300/500 fazla verip İMM (ihtiyari mali mesuliyet sigortası)mutlaka yaptırın
    İmm poliçenin %25-30u civarında her sene yaptırıyorum ne olur ne olmaz şuan kasko fiyatları da çok uçuk

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Sigorta yaptırmıyorum, belki yazın yaptırırım, boşuna kışın ortasında kullanmadığım motora neden aylık 100-200TL haraç vereyim.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sigorta yaptırmıyorum, belki yazın yaptırırım, boşuna kışın ortasında kullanmadığım motora neden aylık 100-200TL haraç vereyim.
    gecikme faizini alırlar yaptırsan da yaptırmasan da o para cebinden alınıyor aynı soygun düzeni tüv içinde geçerli
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    xv250 / fz6
    Evet onu da hesap ettim de yaptirmamak yine de daha ucuza geliyor, özellikle motorun kullanilmadigi zamanlar icin.
    Bu salak sistemin degismesi lazim. Ben motoru 6 ay kullanıp 6 ay kullanmıyorsam neden 1 senelik sigorta yaptirayim?
    tecrube0 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bu sene bana en düşük teklifi yapan firma Quick Sigorta A.Ş. oldu. Bilgi amacı ile bi'onlardan da teklif al istersen.
    tecrube0 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Jeo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sene bana en düşük teklifi yapan firma Quick Sigorta A.Ş. oldu. Bilgi amacı ile bi'onlardan da teklif al istersen.
    En yuksek tekliflerden biriydi

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:55 ----------

Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    %5 ten gecikme zammi yansitiyorlar

hakan1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En yuksek tekliflerden biriydi

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:55 ----------

%5 ten gecikme zammi yansitiyorlar
    Aylık %5 ise enflasyonun altında, 5*12=60..bileşik faiz bile koysak enflasyonun altında.
    fazil bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı hakan1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aylık %5 ise enflasyonun altında, 5*12=60..bileşik faiz bile koysak enflasyonun altında.
    İndirimler falan da yanıyordur ve güncel fiyat üzerine gecikme yansıtılıyordur. (Sigorta şirketleri hiç aptal değildir arkadaşlar...) "Bence" mantıklı iş değil. Mantıklı olan şu; ayda 200₺'den imtina ediyorsak belki motor edinmek ve bulundurmak bizim için fazla lüks olabilir, o lüksten vazgeçmek lazım gelebilir.
    espresso bunu beğendi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    0212 563 24 24 Nur Sigorta yı arayın SBM sorgusunda plakanıza çıkan en düşük teklifden poliçe düzenliyorlar , sahibide motosiklet kullanıcısı , çalışanlardan da Seren hanım sorularınızı içtenlikle cevaplayan ilgili biri..sigorta şirketi kadar aracılık hizmeti veren acentada önemli arkadaşlar , bazı acentalar poliçenizi düzenliyor ama sizden tahsil ettikleri ücreti sigorta şirketine yönlendirmezse sıkıntı yaşanabiliyor !
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0212 563 24 24 Nur Sigorta yı arayın SBM sorgusunda plakanıza çıkan en düşük teklifden poliçe düzenliyorlar , sahibide motosiklet kullanıcısı , çalışanlardan da Seren hanım sorularınızı içtenlikle cevaplayan ilgili biri..sigorta şirketi kadar aracılık hizmeti veren acentada önemli arkadaşlar , bazı acentalar poliçenizi düzenliyor ama sizden tahsil ettikleri ücreti sigorta şirketine yönlendirmezse sıkıntı yaşanabiliyor !
    Nur sigortadan daha önce kasko yaptırmıştım . Trafik sigortası için whatsaptan yazdığımda pek ilgilenmemişlerdi diye hatırlıyorum onlara da bir sorayım.

Motosikleti
    xv250 / fz6
    İndirimler falan da yanıyordur ve güncel fiyat üzerine gecikme yansıtılıyordur. (Sigorta şirketleri hiç aptal değildir arkadaşlar...) "Bence" mantıklı iş değil. Mantıklı olan şu; ayda 200₺'den imtina ediyorsak belki motor edinmek ve bulundurmak bizim için fazla lüks olabilir, o lüksten vazgeçmek lazım gelebilir.
    İndirimler kazaya karışmadıkça yanmıyormuş diye biliyorum.
    Dediğiniz doğru artık motor lüks, hatta yaşamak lüks. Fakirleştikçe fakirleştik. Ama asıl mesele haksız ve gereksiz yere para vermek.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    7. basamak %47 indirim ile 2016 ns200'e 913 tl'ye yaptırdım gecen ay.

bu arada 2 arac olunca sigorta fiyatları yukselıyor diyorlardı
    dundanbiri bunu beğendi.

Motosikleti
    Birisi 5. Birisi 6.basamak onceden bu sekilde olmuyordu .Garip geldi bana da hala pahali ucuz algisini oturtamadim pandemiden sonra.

hakan1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    40 yıllık alışkanlık, ne yaparsın. Sigara değil bu kolayca bırakabileceğin (ironi)...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)