Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

uyuya kaldım öndeki araca girdim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yok.
    Hangi trafikteo lursa olsun araba kullanmak cok hosuma gidiyor. Tabiki bu suruslerde de uykum kesinlikle geliyor. Uykumu gidermek icin en son buldugum yöntem NEscafe nin soguk kahvesi. Onu ictigim yaman uzun bir süre tekrardan uykum gelmiyor. Elektrikli arabalarin bir artisida burada devreye giriyor. Arabayi sarj ederken isterseniz yürüyebilir, yemek yiyebilir ya da uyuyabilirsiniz.
    Cyan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Cenk Ayvaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi trafikteo lursa olsun araba kullanmak cok hosuma gidiyor. Tabiki bu suruslerde de uykum kesinlikle geliyor. Uykumu gidermek icin en son buldugum yöntem NEscafe nin soguk kahvesi. Onu ictigim yaman uzun bir süre tekrardan uykum gelmiyor. Elektrikli arabalarin bir artisida burada devreye giriyor. Arabayi sarj ederken isterseniz yürüyebilir, yemek yiyebilir ya da uyuyabilirsiniz.
    Otobanda uzun yolda motosikletle ben de Nescafe'nin soğuk espresso'larını tüketiyorum. Sıkıcı otoban yolculuğunda dikkatimin dağılmasını engelliyor.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Otobanda uzun yolda motosikletle ben de Nescafe'nin soğuk espresso'larını tüketiyorum. Sıkıcı otoban yolculuğunda dikkatimin dağılmasını engelliyor.
    Anca otoban yolculuğunda içilebilecek bir şey zaten onlar. Benzin istasyonu dışında satıldığını pek görmedim.
    Cyan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)