Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke için bakım yeri önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar herkese hayırlı haftalar nasılsınız umarım iyisinizdir. Geçen hafta cumartesi bu motoru aldım Karaköy Kadıköy servislerinde bakım çok uçuk çıkıyor şu sıralar o kadar para veremeyeceğim için uygun bir bütçeli sağlam servis arıyorum. İstanbul içi Anadolu Avrupa yakası farketmeksizin güvenilir ustalar var mıdır bakımını yaptırabileceğim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı Bergee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar herkese hayırlı haftalar nasılsınız umarım iyisinizdir. Geçen hafta cumartesi bu motoru aldım Karaköy Kadıköy servislerinde bakım çok uçuk çıkıyor şu sıralar o kadar para veremeyeceğim için uygun bir bütçeli sağlam servis arıyorum. İstanbul içi Anadolu Avrupa yakası farketmeksizin güvenilir ustalar var mıdır bakımını yaptırabileceğim?
    Selamlar sirinevler Teknik motoru tavsiye ederim. Telefon etmeden gitmeyin yalniz yogunlar genelde.
    Bergee bunu beğendi.

Quando 696 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj D400
    Alıntı Bergee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, Karaköy'de ATA MOTO var kesinlikle orayı tavsiye ederim Eyüp usta ve Ahmet abi işin ehli insanlar.
    Bergee bunu beğendi.

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim Bir şey daha soracağım radyatör sıvısı ve motor yağı için öneriniz nedir? Var mı önerebileceğiniz iyi bir marka şundan şundan şaşma dediğiniz?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Radyator sivisi icin ya hazir karisim alicaksin yada kendin saf su ile yuzde elli karistircaksin.
    En kolay bulabilecegin Castrol radicool,motul motocool
    Yag olarak castrol,motul,liqui moly,motorex iyidir
    Bergee bunu beğendi.

Alıntı Quando 696 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, Karaköy'de ATA MOTO var kesinlikle orayı tavsiye ederim Eyüp usta ve Ahmet abi işin ehli insanlar.
    Hocam tahmini ne kadar bir fiyat çıkarırlar? Bakım için?

selamlar sultanbeylide moto25 var bajaj yetkili servis ktm bakimi yapar yabanci degiller sonucta

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kapının önü. Duvarın dibi. Eli yatkın bir kullanıcı. Bir de şu alet. (8-10 lokma da olur)
    Bay-Tec Lokma T 3 Yönlü 8-10-13

Bir de şu abimizi izliyorsun usta oluyorsun.

espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    bakım için usta mı aranır, hepsini kendiniz yapabilirsiniz. paranız cebinizde kalsın.
    Helal Haram ver ALLAHIM,
    Menzilciler yer ALLAHIM...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)