Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul Anadolu Yakasında İşin Ehli Bajaj Servisi Önerebilir misiniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Sakarya'da yaşıyorum rs200 kullanıyorum, maalesef Sakarya ve İzmit'te adam akıllı servis yok.
    Motorsikletim 42 bin km oldu sağlam bir bakım yaptırmak istiyorum, burada ustaya buradan ses geliyor vs. diyorum olur öyle gibisinden kelime oyunları ile cevaplar veriyorlar 5 bin km önce niye yoktu o zaman o ses, el birliği makinenin içinden geçtiler her söken geri takarken ekstra bir cızırtı bırakıyor motora önerilerinizi bekliyorum.
    xfurkanx19 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yetkili servis olarak Anadolu yakasında bildiğim kadarıyla en iyisi Bay-Moto. Ataşehir de bulunan dükkan sadece satış üzerine, servis için gidecekseniz Kadıköyde ki bayi'ye gitmeniz gerekiyor. Bilginiz olsun.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Sinan , bu sorunun doğru cevabını ,yıllardır Domi - Pulsar gibi araçları Kadıköy ve Üsküdar da yaşayan M T üyesi KEMAL DİNER kardeşime sor. Yanlış
    hatırlamıyorsam Kadıköy de ismi galiba NATİLUS idi büyük bir süpermarket karşısındaki Servisde Kemalle buluşmuştuk . En az 4 yıl öncesinden bahsediyorum.
    Jeo bunu beğendi.
    bursevi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Tepe nautilus Ali abi işte orası, alışveriş merkezi diye geçer. Marmaraya bakan kapı ön kapıdır. Cadde üzeri olan da arka kapı aslında. Bay-Moto da arka kapıya sırtını verince sağda ki ilk sokak da. Sokağın adı Onur olması lazım. Sokağa girince sağda ki 2. dükkan Bay-Moto satış. Devam edince de soldan 5. veya 6. dükkan Bay-Moto servis. Zaten sokak da çıkmaz sokak, kaybolmak veya görmemek mümkün değil. Kemal ile sizde oraya gitmişsiniz belli ki. Bay-Moto Bajaj Kanuni vs için iyidir, ilgilidir. Esnaflığı, servisi güzel. Bende arkadaşa orayı tavsiye etmiştim. Sen de yazınca pekişmiş oldu.
    bursalıali bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Once arayip sor bakim yapivak malzeneleri varmiymis.mutlaka vardir.
    Duzce merkez terminali yaninda temizis motor.
    Bakimdan sonra bana tesekkur edersin
    0532 638 7090

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler