Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bulunamayan Tvs Apache Paraçaları

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aşaüıdaki fotoda 8 ve 10 numaralı parçaları bulamıyorum. Elinde olan var mıdır yada bulabilecek olan. Parça kodları 8 numaranın n9112190, 10 numaranın 1182200 parçalar tvs apache rtr 180nin parçaları.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    başka modellere markalara bak belki uyumlu olan çıkar son çarede bir tornacıya yaptırabilirsin

Alıntı xterkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başka modellere markalara bak belki uyumlu olan çıkar son çarede bir tornacıya yaptırabilirsin
    Ölçüsü olsa fotodakini kendim yapıcam tornam var ama ölçüsü yok elimde. O yüzden ya sıfır yada çıkma bakıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:14 ----------

Tokopedia sitesinden alışveriş yapan oldu mu daha önce

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    3 gün önce ön lastik yeniledim ben, haberim olaydı sökmüşken ölçülerini alırdım...

bu arada lastiği aldığım yerin karşı tarafında bir motor tamircisi vardı ve tvs apache parça olarak satıyordu galiba çünkü ön çamurluğunu bana satmayı teklif etti 200 liraya...

bir kaç gün içerisinde oraya uğrarsam bu dediğin parçaları da sorarım o tamirciye, eğer iyi durumdaysa kaç paraya sattığını sorarım falan filan.

Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 gün önce ön lastik yeniledim ben, haberim olaydı sökmüşken ölçülerini alırdım...

bu arada lastiği aldığım yerin karşı tarafında bir motor tamircisi vardı ve tvs apache parça olarak satıyordu galiba çünkü ön çamurluğunu bana satmayı teklif etti 200 liraya...

bir kaç gün içerisinde oraya uğrarsam bu dediğin parçaları da sorarım o tamirciye, eğer iyi durumdaysa kaç paraya sattığını sorarım falan filan.
    Fatih çok iyi olur bu 180lik apachenin, 150likte farklı var kampana olduğundan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)