Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hangi Yağ Daha İyi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Frodo01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahahah dostum her ülkeye özel kitapçık ürettikleri falan yok ben daha böyle bişi görmedim
    Ben gördüm. Honda CB900F Hornet'in kitapçığında bulunduğunuz iklimin yaz-kış sıcaklık aralığına göre üç farklı yağ vizkozitesi önermişler. Gayet basit. Ülkeye özel kitapçık üretilmesine gerek te yok. Lakin daha sonraki modellerde bunu sabitlediler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Frodo01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahahah dostum her ülkeye özel kitapçık ürettikleri falan yok ben daha böyle bişi görmedim.
    Ahanda burada var
    Bundespräsident der Republik Österreich veya Mumbai de yaşayan Türkler için yazmışlar o zaman.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    KTM 390 için 15W-50 vermiş zaten yanlış görmediysem, canın hangisini istiyorsa onu kullanabilirsin.
    300V Türkiye'de satılan en iyi yağ. Ama bu demek değil ki 300V kullanılmazsa öyle olur böyle olur, 7100'ü de gönül rahatlığı ile kullanabilirsin. Evet 300V'nin ısı yönetimi bir çıtır daha iyi ama bu yine 7100 ile hararet olur falan demek değil.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı Jeo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim için BESEL o’ nun içinse CASTROL.

Şaka bir yana, Nikkfurie haklı. Çok ekstrem durumlar hariç “ pist kullanımı “ “ uzun seyahatler “ dışında en ideal yağ, fabrika’ nın tavsiye ettiği yağdır. Castrol gtx 10w40 da Türkiye’ nin genel iklim durumu için ideal bir yağ.
    Becel'in Sana margarinden farkı yok esasında margarin ile plastik arasında ise sadece 1 molekül fark varmış

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)