Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

1969 MOBYLETTE RESTORASYON PROJESİ BAŞTAN SONA

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bmw R27 1957 - Dkw Rt 125 1954 - ijh1960 vs.
    Herkese merhabalar. ben hobi olarak restorasyonlar yapıyordum bu zamanla videolara girmeye başladı ve sonunda benimde severek izlediğim restorasyon videoları arasında yerini almaya başladı. ülkemizde çok iyi restorasyon yapan ustalar var ancak bunu bu şekilde sunan çok insan olduğunu düşünmediğim için bir yolculuğa başladım. Hep yurt dışı içerik üreticilerinin olduğu platforma biz neden olmayalım dedim ve ikinci projemi sizlere paylaşmayı düşündüm. umarım beğenirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:17 ----------

buradan resim yüklemek çok zor aslında yüzlerce resim çekmiştim ama sanırım burada bunu paylaşmak zor. ancak dileyen youtube kanalımdan video olarak asrm formatında izleye bilir.
    https://www.youtube.com/watch?v=w6E17pIYf5A&ab_channel=RESTORINGO
    espresso, BOO_74, Metehan48 ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kymco AK550
    Merhaba hocam, bugüne kadar sitede gördüğüm en güzel içerik buydu sanırım. Linki de video linki olarak eklerseniz daha çok insana ulaşır. Umutsuzca copy paste yaparak açtım videoyu ama içinden hazine çıktı

Elinize sağlık. Hem zevk sahibi hem becerikli hem de disiplinli insan çok az bulunan bir şey.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:05 ----------

sizin için ben ekledim video'yu
    Cyan, Jeansque, Guven ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Elinize, emeğinize sağlık. Yurtdışında yapılan örnekler kadar kaliteli bir içerik olmuş.

ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    harika video olmuş. bende yabancı restorasyon kanallarını tamir ediyordum hep. size de abone oldum. yalnızca daha kaliteli çekimler için kesinlikle bir gimbal edinmeniz gerekiyor.
    Restoringo bunu beğendi.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Çok iyi olmuş. İlk baş kısmını izleyebildim sadece. Mesajım bulunsunda geniş vakitte çayımı sigaramı alıp tvye yansıtıp keyifle izleyeceğim.
    freasy ve Restoringo bunu beğendiler.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Şahane olmuş. Ellerinize sağlık.

Motosikleti
    Hepinize çok teşekkür ederim. Beğenileriniz beni onurlandırdı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:35 ----------

Yardım ve desteğiniz için çok teşekkür ederim.

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    Gözlerimi ayırmadan izledim, nefis olmuş! Sabır, ustalık ve özen takdire şayan
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    keyifle izledim. elinize sağlık.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Bunu siz mi restore ettiniz yoksa youtube'den bulup mu paylaştınız?

Çekim çok profesyonel olmuş, fakat çok uzun bir video baştan sona kadar atlamadan izlemek mümkün değil.

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Çok güzel olmuş, Elinize emeğinize sağlık...

Motosikleti
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu siz mi restore ettiniz yoksa youtube'den bulup mu paylaştınız?

Çekim çok profesyonel olmuş, fakat çok uzun bir video baştan sona kadar atlamadan izlemek mümkün değil.
    Evet video bana ait. Tüm süreci detaylı bir şekilde yansıtmaya çalıştığım için süresi size uzun gelmiş olabilir. İlginiz için çok teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:04 ----------

Alıntı arican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel olmuş, Elinize emeğinize sağlık...
    Beğendiğiniz için çok teşekkür ederim.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:05 ----------

[/COLOR

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:08 ----------

Alıntı okican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keyifle izledim. elinize sağlık.
    çok teşekkür ederim sürekli bu tarz içerikler üretmeye çalışıyorum. Kanalimda bir kaç video daha mevcut.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:12 ----------

Alıntı BOO_74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gözlerimi ayırmadan izledim, nefis olmuş! Sabır, ustalık ve özen takdire şayan
    Onur duydum. Teşekkürlerimi sunarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:14 ----------

Tamamını izlediniz mi peki

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:34 ----------

Çok sağolun. Bencede bir gimbal şart. Ne yazık ki birden fazla eksiğim var ve bunları tamamlamam sanırım biraz zaman alacak ama elimdeki imkanlarla en iyisini sunmaya çalışıyorum. Öneriniz için teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:36 ----------

Desteğiniz için teşekkür ederim. İmkanım dahilinde en iyisini sunmaya çalıştım. Yorumunuz motive edici ve gurur verici devam edeceğim yeni videoar üretmeye ve en önemlisi motorsiklerle yaşamaya.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    hay masaalah buyuk ışçilik verılmıs
    Restoringo bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar 400 UG - Hero xPulse
    Mükemmel bir iş çıkarmışsınız, emeğinize sağlık. Yeni videolarınızı dört gözle bekliyoruz.
    Restoringo bunu beğendi.

Motosikleti
    İsmet abi merhaba. Profilinize girdim baktım oradan tanıdım. sizin tüm videolarınızı izlemiştim. Avrupa seyahatinizi gps ile takip etmeye bile çalışmıştım. Selam ve saygılarımı sunarım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    elinize sağlık,restorasyon icin en doğru mobylett i bulmuşsunuz,av44 ler diğer mobylettlere göre çok daha estetik,klasik değeri olan motorlu bisikletlerdir.Hele evraklıysa kullanımına doyum olmaz.

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Harika olmuş emeğinize sağlık. Bir miktar hızlandırarak da olsa sonuna kadar merakla izledim.

Yapıcı bir eleştiride bulunmak istiyorum. Kullandığınız malzemelerin isimlerini ve kullanma amacınızı edit yaparken ekrana yazarsanız çok daha bilgilendirici olabilir. Misal parçaları temizlediğiniz sıvı (sanıyorum benzin), Yahut pas gidermek için kullandığınız kaya tuzuna benzeyen maddenin adını yazabilirsiniz.

Diğer videolarınızı izlemeye koyuluyorum
    Restoringo bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)