Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

TVS Jupiter hak. // Kullanıcı tavsiye talebi hak.

Motovento
    REKLAM ALANI
    harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Alıntı Hamza Toruk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pozitif yorum için teşekkür ederim
    Bencede 2-3 sene şahsi kullanıma dayansa çöpe atsam da olur diye düşünüyordum ki yorumu gördüm
    Hadi bakalım kazasız belasız inşallah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eski modellerde iç kablo tesisatı şase içinde cırt bant , kelepçe vb ile çok sıkı tespit edilmişti. Şase ensediği zaman kablo esnemiyor sıkı bağlandığı için kablolarda zaman içinde ufak kopuklara, esnemelere yol açıyordu. Özellikle enjeksiyon aksamında oluyordu bu. RPm de dalgalanmalar vb oluyordu, cdi arıza başvuruları oluyordu. Tesisat elden geçirildikten sonra sorun kalmıyordu.
    Taş gibi motordur gözüm kapalı alırdım. UMA ya güvendiğimden değil kendime güvendiğimden tabi ki.

Huninin yanında bir de 5 litre Pet şişe bulundurmak lazım. Pompa hertarafi benzin yapar bunla.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:46 ----------

Alıntı retox70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski modellerde iç kablo tesisatı şase içinde cırt bant , kelepçe vb ile çok sıkı tespit edilmişti. Şase ensediği zaman kablo esnemiyor sıkı bağlandığı için kablolarda zaman içinde ufak kopuklara, esnemelere yol açıyordu. Özellikle enjeksiyon aksamında oluyordu bu. RPm de dalgalanmalar vb oluyordu, cdi arıza başvuruları oluyordu. Tesisat elden geçirildikten sonra sorun kalmıyordu.
    Taş gibi motordur gözüm kapalı alırdım. UMA ya güvendiğimden değil kendime güvendiğimden tabi ki.
    Mondial motor alanlar vidaları loctite ile sabitlenmesi gerektiğini söylüyor.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çinli 125cclerin, hatta bazı 50cclerin 40binlere satıldığını göz önünde bulundurursak fiyatı çok kabul edilebilir. Mondial getirdiği için servis ve parça sıkıntısı olacağını pek sanmıyorum.
    Ön fren kampana, kilo ve hızı düşünüldüğünde, düzenli sıkılık ayarı yapıldığında pek tabii kabul ve tolere edilebilir. Ancak topcase takılırsa benzin alma mevzusu beni de düşündürdü. Pompa yan olarak girer sanırım. Facebookta jupiter kullanıcıları grubu muhakkak vardır, sormak lazım.

Hamza Toruk bunu beğendi.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    2 ay önce bizim burada tırdan indiriyordu bayii, sordum 38bin dediler fiyatı, öyle bir scoooter için çok uygun geldi. çok da iş görür bir scooter.

Hamza Toruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DORUKOĞLU
    Selamlar arkadaşlar , kırmızısını aldık .
    Şuanda 50 km falan yapmışızdır ,motorun üzerine 1 tane bile aksesuar takmadım.
    Yakıt dedikleri gibi cidden azmış.
    Titreşim konusunda ciddi anlamda titreşim yok bide çok yumuşak amortisörleri var tam bizim Gebze gibi yollar için yapılmış , 2 kişi Gebze rampalarında bana mısın demiyor şaşırdım valla ... ( Bana mısın demiyor derken 110 cc den beklenebilecek vaziyette yanlış anlaşılmasın )
    Şimdilik işler yolunda bi 10-20.000 km sonra tekrar konuşmak lazım ...
    Bide sağında solunda poşet takmalık yerler var onlar da güzel markete giderken iyi oluyor hintliler biliyor bu işi
    F54, espresso, Cyan ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    https://www.youtube.com/watch?v=T0jbH_Vu_eA&t=1s

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    hayırlı olsun tekerine taş değmesin
    artık uzun süre kullanım tecrübelerini buradan yazarsın

Motosikleti
    DORUKOĞLU
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun tekerine taş değmesin
    artık uzun süre kullanım tecrübelerini buradan yazarsın
    Eyvallah sağolun .
    Tabi aklınıza gelen herşeyi siz sorun ben bildiğim / deneyimlediğim kadarıyla cevap vermeye gayret edeyim ...
    https://www.youtube.com/watch?v=T0jbH_Vu_eA&t=1s

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun, ön fren ne durumda?

Motosikleti
    DORUKOĞLU
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, ön fren ne durumda?
    Teşekkür ederim , şuanda benim hissiyatım herşeyden yetecek kadar koyulmuş bir ürün bu. Combine fren olunca birini sıkınca diğeride sıkıyor .
    Mesela normalde koltuk altında usb var (aktif ) aynı zamanda da kontağın hizasında da yeri var ama maliyet sebebi ile delinip ürün koyulmamış ...
    36.900 TL / 10 taksit vade farksız daha ne olabilir cidden bi fikrim yok
    Blackeagletr bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)