Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

GV 250 mi? Pulsar 200 mü? Dominar 250 mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    selam dostlar,
    1 yıldır motorsuzum. e mabad kaşınmaya başladı. daha önce pulsar'ım vardı. her türlü arızayı yaşadım malum el alet tutuyor her sorunu kendim tamir ettim.

şimdi fiyatlara bakıyorum:
    - 70k civarına gv250 var. fazla derdim yok kendime dert arıyorum.
    - 70 ona vereceğime 50k ya bitik pulsar alıp 10k para harcarım toplarım diye düşünüyorum.
    - sonra 60-70 onlara vereceğime 70-75 verip garantili, çift abs li, led farlı daha modern bir motor olan domi 250 mi alsam? metal çanta taksam falan gezilere mi çıksam diye düşünüyorum.

karar veremiyorum dostlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mgokhan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250 2022
    50k ya bitik Pulsar 200 alacağına 60k ya sağlam bir tane alabilirsin. Dominar 250 yi kullanmadım bilemem ama ben de Pulsar 200 NS kullanıyorum ve gayet memnunum. 115 kilo adamım sen düşün Bu arada GV 250' yi pek tavsiye edemem çok uğraştırır seni ve farklı bir klasman.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı mgokhan57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    50k ya bitik Pulsar 200 alacağına 60k ya sağlam bir tane alabilirsin. Dominar 250 yi kullanmadım bilemem ama ben de Pulsar 200 NS kullanıyorum ve gayet memnunum. 115 kilo adamım sen düşün Bu arada GV 250' yi pek tavsiye edemem çok uğraştırır seni ve farklı bir klasman.
    60k ya alacağım pulsar sağlam olabilir ama eski parçalar olacak.
    ben para harcayıp toplarsam parçalar yeni olacak bu avantaj.
    * 3 yıl pulsar kullandım zaten.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benzer durum bende de var.

ns200'de mi kalayım, gv 250 mi alayım yoksa dominar 400 için mi bekleyeyim.

Quando 696 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj D400
    Benim tavsiyem kesinlikle dominar 250. Blok yapısıyla gücüyle sorunsuzluğuyla en mantıklısı. GV 250 sevdasını hiç anlamıyorum problemi bitmeyen bir motosiklet ve eski parçasına ulaşmak zor çinden bekle gelsin servis konusunda ise Avcılar'da motopark Cengiz usta var ama onunda keyfini beklersin dükkanı açacak mı diye kendisi bi bakmışsın 10 gün kapalı bir bakarsın açar öğlen 2-3-4 uğraş dur.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    gv 250 almayında, diğer iki seçenek olabilir. hyosung çok güzel motor ama artık ne ustası bulunur nede parçası başınız ağrır benden söylemesi, 2006 ve 2013 olmak üzere 2 tane alıp sattım tutulduğu zamanlarda.
    Thracian bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Bende duke 390 var.lt ktegoride begendigim motorlr dominar 250,nk 250,cf moto 250xl

Alıntı Quando 696 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim tavsiyem kesinlikle dominar 250. Blok yapısıyla gücüyle sorunsuzluğuyla en mantıklısı. GV 250 sevdasını hiç anlamıyorum problemi bitmeyen bir motosiklet ve eski parçasına ulaşmak zor çinden bekle gelsin servis konusunda ise Avcılar'da motopark Cengiz usta var ama onunda keyfini beklersin dükkanı açacak mı diye kendisi bi bakmışsın 10 gün kapalı bir bakarsın açar öğlen 2-3-4 uğraş dur.
    abi bu hep 25 beygir civarı uygun fiyatlı cruiser sevdasından. kaliteden değil de tarzdan dolayı daystar var alternatifi ama o da yedek parça biraz sıkıntılı.

regal raptorlar var, çin malı üzer.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bu hep 25 beygir civarı uygun fiyatlı cruiser sevdasından. kaliteden değil de tarzdan dolayı daystar var alternatifi ama o da yedek parça biraz sıkıntılı.

daha regal yazısını okurken yolda kaldım

Motosikleti
    Bajaj D400

Cruiser motosikletler tarz olarak evet çok hoş katılıyorum, maalesef ülkemizde o kültür olsun tarz olsun çok benimsenmedi ne yazık ki. Baktığımızda gerçekten cruiser olarak kullanılacak 250cc bandında motosiklet yok he olsa da çok yorucu olup kullanıcıyı küstürüyor. Bu tarz sebeplerden dolayı çözümlemelerimiz talep olup müşterisini zora sokmayan firmalardan yana oluyor.

Cruiser motosikletler tarz olarak evet çok hoş katılıyorum, maalesef ülkemizde o kültür olsun tarz olsun çok benimsenmedi ne yazık ki. Baktığımızda gerçekten cruiser olarak kullanılacak 250cc bandında motosiklet yok he olsa da çok yorucu olup kullanıcıyı küstürüyor. Bu tarz sebeplerden dolayı çözümlemelerimiz talep olup müşterisini zora sokmayan firmalardan yana oluyor.

izmirde chopper kulüpler var, bazıları direk CC kimileri de chopper zorunlu MC.

Bunlar arasında bircok şehre hatta ülkeye yayılmaş chapterları olanları da var. Ancak genel olarak şu şekilde bir dagılım gözlemliyorum. Harley neredeyse hiç yok, belki rütbeli memberlarda varsa vardır o da cogu kulüpte yok bile. genel olarak eski ya da rütbeli üyelerde yaşlı cruiserlar var. intruder, dragstar gibi. kalan tüm üyeler 15 20 yaşında hurdalara biniyorlar.

cruiser hayatını yaşatmak istiyor insanlar da abi MC'de cruiser süreceğim diye de 20 yaşında mct'ye binmem ben ya

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor

Bunlar arasında bircok şehre hatta ülkeye yayılmaş chapterları olanları da var. Ancak genel olarak şu şekilde bir dagılım gözlemliyorum. Harley neredeyse hiç yok, belki rütbeli memberlarda varsa vardır o da cogu kulüpte yok bile. genel olarak eski ya da rütbeli üyelerde yaşlı cruiserlar var. intruder, dragstar gibi. kalan tüm üyeler 15 20 yaşında hurdalara biniyorlar.

cruiser hayatını yaşatmak istiyor insanlar da abi MC'de cruiser süreceğim diye de 20 yaşında mct'ye binmem ben ya
    dm attım

Motosikleti
    Bajaj D400

20 yaşında cruiser almak baktığımızda nostalji için hoş olsa da güncel makineleri görünce dudak büzüyoruz.
    Benimde ağırlıklı gözlemlediğim insanlar Harleyi heves uğruna alıyor resmen güzelim motorları hırpalıyorlar, şuana kadar çok ama çok az böyle cidden kullanmayı bilip kültüre ve motora hakim kullanıcısını gördüm o da bi elin parmaklarını geçmiyor.

20 yaşında cruiser almak baktığımızda nostalji için hoş olsa da güncel makineleri görünce dudak büzüyoruz.
    Benimde ağırlıklı gözlemlediğim insanlar Harleyi heves uğruna alıyor resmen güzelim motorları hırpalıyorlar, şuana kadar çok ama çok az böyle cidden kullanmayı bilip kültüre ve motora hakim kullanıcısını gördüm o da bi elin parmaklarını geçmiyor.
    ben son çare ns200 ü dom400ug e çevireceğim, sonra gidip 20 bin liraya içinden gecilmiş bir cruiser alıp ara ara onunla stresimi atacagım.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ybr 125 (10 karakter)

Motosikleti
    Bajaj D400
    ben son çare ns200 ü dom400ug e çevireceğim, sonra gidip 20 bin liraya içinden gecilmiş bir cruiser alıp ara ara onunla stresimi atacagım.
    Ahahahaha valla en güzeli hocam, bende senle aynı kafadayım dominarın yanına rt250 aldım kısa mesafede onu alıp canını alana kadar kullanıyorum arada dağ taş tepeye vuruyorum on numara tedavi yöntemi.

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    Yaklaşık 1 aydır DOMİNAR 250 kullanmaktayım genel olarak güzel motor,anladığımve duyduğum kadarıyla önceki yıllara ait kronik bazı sorunlarıda gidermişler

nzm75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250Nİ,,KAVASAKİ KLE 500
    O paralara en uygun hero pulse şu sıralar çok sorununuda duymadım
    Karabulut bunu beğendi.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı nzm75 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O paralara en uygun hero pulse şu sıralar çok sorununuda duymadım
    hocam alet beygir fakiri

Motosikleti
    cb250r
    Dominar 250 cok guzel motor. Heybetli alet Benim cb250r yaninda baya ufak duruyor.

Agirligina da alisiyorsun 5 dk surunce. Agirligi cok konusuldugu icin onyargiliydim test etmeden once. Ama ivmelenmesi gaz tepkileri falan hosuma gitmisti. Frenleride gayet guzeldi.

Velhasil benim oyum dominar250 ye.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)