Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Msx125 vs Monkey vs C125 Super Cub

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Selam arkadaslar,

Sehir ici tarabya,maslak,besiktas gibi elit semtlerde kullanacagim elit bir ufak motosiklet bakiyoum
    Goruldugu gibi 3 secenegim var,3 u de guzel.Hangisini almaliyim inanin karar veremiyorum.

Msx125 bir tik daha ucuz,ama cub in da tekerlekler buyuk ve siyah mat rengi bayagi guzel duruyor.Monkey de ayri bir afacan.

https://m.youtube.com/watch?v=yVQyPCHHEQk

Super cub in su videosuna bakin,188 mpg diyor 1.25l/100 km yapar.muhtesem bisey.

1900 yorum yapilmis video ya,ama en cok dikkatimi su mesaj oldu;

"I’ve owned dozens of the best bikes made from Harley, KTM, BMW, Ducati, etc. over the decades and will tell you the smallest bikes are the most fun."

Gercekten boyle mi ya,ufak motorlarin bu kadar eglenceli olabilecegini huc dusunmemistim.

Sonuc olarak,sizin tercihiniz bu 3 motor arasinda hangisi olur ?
    Boyum 1.86 cm

Tesekkurler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Niki Lauda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaslar,

Sehir ici tarabya,maslak,besiktas gibi elit semtlerde kullanacagim elit bir ufak motosiklet bakiyoum
    Goruldugu gibi 3 secenegim var,3 u de guzel.Hangisini almaliyim inanin karar veremiyorum.

Msx125 bir tik daha ucuz,ama cub in da tekerlekler buyuk ve siyah mat rengi bayagi guzel duruyor.Monkey de ayri bir afacan.

Super cub in su videosuna bakin,188 mpg diyor 1.25l/100 km yapar.muhtesem bisey.

"I’ve owned dozens of the best bikes made from Harley, KTM, BMW, Ducati, etc. over the decades and will tell you the smallest bikes are the most fun."

Gercekten boyle mi ya,ufak motorlarin bu kadar eglenceli olabilecegini huc dusunmemistim.

Boyum 1.86 cm

Tesekkurler.
    Bu konuda forumun duayen motorcusu logaritma abimiz sana yardimci olur.

Bildigim kadariyla,dayisinin oglunda msx125,amcasinin oglunda monkey,kayincosunda cub var.
    Uzun zamandir motoru olmadigindan genelde akraba motorlarina biniyor.

Ama sunu da diyim,muhtemelen sana vespa tavsiye edecek,piaggio grubunu cok sever.

Hocam yanlış anlaşılmak istemem ancak boyunuza göre msx ve monkey sanki biraz fazla küçük gibi kalır

Psyduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Bu forumun duayen hondacısı varmış. Çok kısa süredir forumda olmama rağmen ben bile tanıyorum artık.
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Serkangzts adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam yanlış anlaşılmak istemem ancak boyunuza göre msx ve monkey sanki biraz fazla küçük gibi kalır
    Yok neden yanlis anlayim.Zaten motorlar kucuk,ama gordugum kadariyla bu boylarda da kullaniliyor.
    Cup da durum farkli mi olur diyosunuz ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:59 ----------

Alıntı Firelight adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bildigim kadariyla,dayisinin oglunda msx125,amcasinin oglunda monkey,kayincosunda cub var.

Ama sunu da diyim,muhtemelen sana vespa tavsiye edecek,piaggio grubunu cok sever.
    Vespa olmaz , logaritma abimizin yorumunu merakla bekliyorum yine de

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Üstat ben yerinde olsam şansımı Monkey'den yana kullanırdım. Makinenin retro olduğu kadar da ilginç bir havası var. Elit semtlerde bu motosikletle bir çok tatlı hanım arkadaşla tanışmak mümkün. Super cub da güzel ama az biraz muhtar emmi havası var. Msx de güzel ama Monkey daha tarz.

espresso bunu beğendi.

bpak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yine msx 125
    3. msx'ini kullanan biri olarak oyumu monkey'den yana kullanıyorum.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Firelight adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kendi kendine cevap yazan trol. Logaritma dokunuşu çok ince.
    erensel, espresso ve Mr.wind bunu beğendiler.

Kendi tercihimde olan retro tasarımlı CB125R var. Bakmanızı tavsiye ederim. Kaslı güzel duruyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Ahanda bir sorunsal daha:

- Yeni hesap
    - Haftasonu dadanma
    - Uye olur olmaz bir suru yeni konu acma
    - Forumdaki uyeleri tanidigi bariz belli

Her zaman oldugu uzere agzini bozmadan once direk sepetlesek?

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üç motoru bulup alman, yürütmen zor olur. Üçün birini almalısın.
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üç motoru bulup alman, yürütmen zor olur. Üçün birini almalısın.
    Yuhh,bu nasil bir uslup yaa.Bu forumun sinek avlamasina sasmamali.
    Yazik gercekten,cok yazik.

niki lauda dostum,

Cub125 iyidir,artci koltugu var,gerektiginde hanim bir kizimiz oturabilir.
    Tekerlek buyuk,elit semtlerde bile cukurlar var.(logaritma dostumuz besiktasta cukur nedeniyle dustu)

Benim fikrim boyle

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Selam arkadaslar,

Boyum 1.86 cm

Tesekkurler.
    üstad şöyle bir motor var, hondanın sponsorunun renklerini taşıyor, motorun modelini tam çıkartamadım ama oldukça sempatik tatlı görünüyor, ufak tefek bir şey, eve geldiğinde kucağına alır odana çıkartırsın, yada iş yerine gittiğinde ofisine kadar elinde götürürsün, güzel bir alet, 2 kişi binemezsin buna ama

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstad şöyle bir motor var, hondanın sponsorunun renklerini taşıyor, motorun modelini tam çıkartamadım ama oldukça sempatik tatlı görünüyor, ufak tefek bir şey, eve geldiğinde kucağına alır odana çıkartırsın, yada iş yerine gittiğinde ofisine kadar elinde götürürsün, güzel bir alet, 2 kişi binemezsin buna ama

https://gfx.nrk.no/-2E2T5S5d2tlpxgTM...JeMipd_GKQ.jpg
    Fatih dalga mi gectin benle ayip valla..

Ben super cub siparisi verdim..ismimi yazdirdim.cok talep goren bir motor olmadigindan rahat rahat alirim.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Çok tuhaf adam nick açıyor nickine cevap vermek için başka bir nick açıyor açdığı nicke cevap vermek için başka bir nick açıyor kendi kendine konuda yazıyor çiziyor kendine cevap veriyor birde arada benim ismimi gazlıyor cevap verip tuzağına düşeceğimi sanıyor cidden tuhaf biri ..
    bu arada ben r25ci mt25ci değilmiydim şimdi piaggio vespacı mı olmuşum terfi etmişim herhalde ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)