Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MotoLux Rossi RS 80CC

Motovento
    REKLAM ALANI

80CC çevirmiştim, sonra performansı düşüp durdu, 80km hız görebiliyorken zamanla 60a kadar düştü, kaç defa servise götürdüm. En sonunda rastgele Bi ustaya bıraktım. Özetle 50ccye geri çevirdi motor kaldırmıyor 80i diye. 3000de para aldı, ayak üstü enayi yerine mi kondum? Yok motora elektrik gelmiyor, yok garantisi rezalet yapmış, yok kayış yok sibop, yok statör derken 3000 aldı. İşin kötü tarafı motorda çizikler falan da var(işçilik rezalet).
    Başka yere de götürüp Bi 3000likte olmak istemiyorum açıkçası.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:36 ----------

Başka servise götürdüm, kayışı görmen lazım yeni değişmiş dedin ama rezalet dedi, arka debriyaj mı ne bişi dedi delikli delikli, gitmesi mucize motorun dedi.
    Üstte anlattığım usta fena..miş beni.
    Her şeyi ikinci el rezalet takmış işçilik zaten yazdığım gibi bok gibi ve 3bin lira verdim bide inanılmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

geçmiş olsun herhangi bir taşıt sahibi olmadan çok çok iyi bir usta ve servis bulmak daha zor ve önemli bu ülkede.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    çıkan parçaları isteseydin bari geri 80 cc dönmek için muhtelende senin baga kayış debriyaj grubunda vardır sorun neyse geçmiş olsun

Sorunu hallettim başka dükkanda. Arka debriyaj, 80lik kit, yağ değişimi, yazılım 2300 liraya hemde.
    Mis gibi oldu motor.
    Mutlu çocuk bunu beğendi.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Muhtemelen sorun en başta kayış-baga-debriyaj grubundaydı. Başınızın gözünüzün sadakası olsun. Sonunda sorunun hallolmasına sevindim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)