Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

60 BİN TL MOTOSİKLET ÖNERİLERİ.

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba 60 bin bandına fiyat performans anlamında önerebileceğiniz motorları bekliyorum. Daha öncesinde bir kaç konu açmıştım benzer başlıklarla fakat bir türlü para ayarlayamamıştım. Aklımda olan araçlar tvs apache rtr200 fiyat açısından makul ama bilgim yok araç hakkında bir diğeri ise pulsar ns200. YANITLARINIZI BEKLİYORUM.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    Rtr200 derim ns de olur o fiyata riske maceraya girmeye gerek yok ..
    flagellium0 bunu beğendi.

lordmayros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG 2023
    O fiyata 150NK da değerlendirilebilir güzel motordur

Bende bu paralara motor bakiyorum hero xpulse ve ns200 gozume carpiyor lakin ikinci el bu motorlara lastik zincir disli bakim vs derken zaten sifir fiyatina geliyor, ikinci el almak hic mantikli degil.
    Bulabilirsen sifir model, bulamazsan bunlarin sifiri dusunulebilir.

Ingilizce krakter icin uzgunum tr klavye kullanamiyorum telefon kucuk

Sıfır km almak istiyorum ben de aklıma piyasası ve parçası bol diye ns200 de yatıyor lakin tvs de fiyat konusunda çok avantajlı 56 bin TL satan bayiler var. Bildiğim kadarıyla UMA getirip satıyor ve montajı burada yapılmaya başlandı 2022 itibariyle. Bu da kalitesizlik anlamında fark yaratabilir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Ben cf moto 250nk lari begenitorum.60bin liraya cok dusuk km de var.kesinlikle al.sifirlari zaten 75bin lira.75 verebilirsen sifiri al yoksa ikinci el.75 e ikinci el duke 250 var birde

cf moto ben de çok beğeniyorum ama yedek parça durumu vs. biraz göz korkutuyor. KTM sahibi olmak tabiki isterim müthiş motosikletler lakin onların da stunt olsun sürekli sert kullanılmak olsun epeyce yorulduklarını düşünüyorum ama nasip. teşekkür ederim yanıtın için.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Eğer paran son paransa ve alıcağın ilk motorsa yani ikinci motor olarak almıyorsan Çıkartacağı masraf kendinden pahalı motoru almayın .. motor 60 bin tl ye alırsın sana bir 50-60 bin tl de masraf çıkarır ne oldu böyle der kalırsın ..

Yada 60 bin tl motor alırsın satmaya kalkarsın O sıra 60 bin olan piyasa motoru akranını 90 bin ederken senin ki ancak olmuştur 70 falan ..

60 bini bırak bence 150 bin tl ye kadar artık motorsiklet için düşük denilebilecek rakamlarda bence riske girmek anlamsız şahsi kişisel fikrim piyasa motorlarından çok çıkılmaması gerektiğidir ikinci eli olan yedek parçası bol ve nispeten ucuz olan modellerden çıkılmaması en ideali bence ..

Paran çoktur motora büyük bir bütçe ayırmak istemessin yada ikinci motor alıcaksındır birincinin yanına o zaman zaten 60 bin tl bile olsa marka modelde sınır yok .. o kafada olsam kapımda vitesli motorum olsa birde yanına scooter çekiyim desem 60 bin tl de limit koysam iki saniye düşünmez Beverly 500 alırdım ..
    espresso bunu beğendi.

xewor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X Crossrunner & QJ Motor LTM 125
    Scooter düşünürseniz Yamaha XCITY 250 öneririm.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Yorgunluktan yanlış konuya yazdık iyimi.
    Konuya dönecek olursak rtr 200 ve 200ns harici mantıklı bir seçenek görünmüyor bu fiyat bandında. Rtr 200 hakkında bazı dedikodular var rtr 200 konusunu araştırmanda fayda olur.
    tommygun bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Beto87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xsr 700 listede ise direk ona yürü bence. Temizini bulabilirsen cp2 bloğu bayağı övülen bir blok. Parça var usta var marka var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:31 ----------

Yorgunluktan yanlış konuya yazdık iyimi.
    Senden sonra o gazla sahibinden'de Xsr 700 ilanlarına baktım, patates oldum.
    espresso bunu beğendi.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senden sonra o gazla sahibinden'de Xsr 700 ilanlarına baktım, patates oldum.
    Tam mesajı sildim daha da rezil olmayalım diye sen alıntıladın. Reis xsr çok hırçın olmaz mı senin için?
    tommygun bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Beto87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam mesajı sildim daha da rezil olmayalım diye sen alıntıladın. Reis xsr çok hırçın olmaz mı senin için?
    Artık Xsr 700 de bize hırçın gelecekse motor sürmeyelim, emekli kuyruğuna girelim.
    blueway2 ve espresso bunu beğendiler.

nigdeli48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    kardeşim ns200 den uzak dur. bir sürü kroniği var titreşim makinesi. çöp bir motor.
    yeni çıkan rtr 200 ü geçen hafta biraz kullandım. titreşim olayını çözmüşler. konforlu olmuş,fiyatına göre iyi duruyor abs falan var. hayat kurtarır. normalde benim ybr motorum var ama yarın için bir tane rtr 200 ayırttım. alacam nasipse. ikinçi motor olarak. malum şimdi aldığını yarın alamıyorsun. heleki doların ne olacağı belli değil. çoğu yerde vade farkız kredi kartına 10 taksit yapılıyor. paranın değer kaybını da düşünürsen almak mantıklı.
    flagellium0 bunu beğendi.

ben de öyle düşünüyorum ya abs vs. artıları çok.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)