Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kaza sonrası hastane tutanak tutmak zorunda mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R25
    Merhaba arkadaşlar, bir kaza sorum olacak.

Motosikletle kaza yapan kişi hastaneye ambulansla değil de kendisi gitse, kaza yaptığını söyleyip kayıt açtırsa tutanak tutmak zorundalar mı?

Kazayı detayına kadar anlatıyor ve ağrıyan bölgeyi söylüyor ve kırık olduğu ortaya çıkıyor. Hastane bu durumda tutanak tutmalı mı?
    Yoksa tutanak tutulmasını kaza yapan kişi mi talep etmeli?

Trafik kazalarını bilmiyorum ama iş kazalarında direkt tutanak tutuluyor. Büyük veya küçük fark etmeksizin. Trafik kazalarında durum nedir? Cevaplar için teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    trafik kazası yaptığınızı söylerseniz trafik ekibi çağırılıyor alkol testi yapılıyor
    olay yerine ekip gelip gelmediği soruluyor zaten yaralanmalı kaza yaptıysanız ambulans arayın trafik ekibi de geliyor kaza tutanağınıda polis tutsun

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaş başıma geleni yazayım.
    Kaza sonrası kendimiz karşı tarafla birlikte hastaneye gittik. Hastanede polis odası var orada gidip kendin söylersen tutanak tutuyorlar ama öyle detaylı değil siktir boktan 5 dk sürüyor bu tutanak eğer eleman yan çizerse haklılığını savunmak için elinde bir belgen oluyor. Biz öyle yaptık O kadar. Geri kalan her şeyi kendin hallediyorsun

AMA şunu açıkca söyliyeyim. Eğer ambulans ile gitmediysen bir kere ALLAH a emanetsin onu söyliyeyim. Hiç kimse senin derdine koşmuyor bırak ilgilenmiyor

Bana çarpan adam NAMUSLU idi ki ne inkar etti ne geri kaçtı ama adamlar yan çizse öyle ortada kalırsın. Öyle ya adam senin ölümüne sebep olsa dahi devlet adam gibi HESAP SORMUYOR.

Şikayetçiyim dersen yada rapor tutturmak istiyorum dersen doktor adli vaka kaydı açar polis gelir gerekeni yapar ki zaten görevini iyi yapan bir acil servis doktoru sana sormadan adli vaka alması lazım. Not;sağlık personeliyim

doberman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Iron 883
    ben alkollü kazadan sonra kaçmıştım, 2. alkollü kazada memur direkt geldi üfletti kaptırdım ehliyeti yani kaçabilene her şey serbest

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)