Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

600 cc Model Tartışması buyurun :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba cbr 250 cc kullanıcısıyım ve artık yükseltme yapacağım kafam da 3 model var ve bu 3 model içinde internette çok az bilgi var kafamı rahatlatmak adına sizlerden de bilgi almak istedim;

Triumph Trident 660
    Ducati Monster 797 Plus
    Cf Moto 700 Clx Sport

bu 3 modelde de birbirine yakın özellikler var kağıt üstünde fiyat olarak da birbirlerine yakın fiyattalar bütçem 200 bin civarında sizler de yorumlarınızı belirtirseniz sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Trident 660. Ducati güzel ama desmo bakımı stigması var, Cfmoto belki güzel motordur ama neticede Çinli. Trident'in çoğu bileşeni Japon motorlar ile aynı ve üç silindir ile de oldukça keyifli olacaktır. Benim param sadece Triumph'a çalışır bu üçlüde.
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    3 ude mukemmel motorlar.hepsinin fren sistemi,elektronikleri ve suspansiyonlari ust seviye.hep derim firsatin varsa 3 unu ayri ayri sur.gucleri birbirine yakin 75 civari.
    Trident 3 silindir.sesi guzeldir.dizayn olarak en guzeli cfmoto.
    Ben olsam ya cfmotoyu alirdim yada tridenti.
    Bir alternatif daha var.3 yil yilin motoru secilen street triple.105 beygir digerlerinden fazla yani.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...65318546/detay
    fazil bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    bu 3 lüden 797yi sona koyuyorum.hiç bir şekilde piyasada ne adı nede 2.eli var.parçası vs bulma ihtimalin bana göre 0.
    2.cf moto fiyatına göre güzel motor alırmıydım hayır
    açık ara en mantıklısı bu motorlardan en çok piyasası olan model en güçlüsü en tarzı bence.plus olarak 3 silindir olaması zaten hepsini elemesine yetiyor düşüncek bir durum yok trident açık ara alır burda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    aynen trident 1 numara.ancak cfmoto bir tık dizayn olarak önde.gene de trident alınır.3 silindir yeter

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Trident 660 kücücük motor.. yakından görmemiş olabilme ihtimalinize karsı belirtmek istedim.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

doberman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Iron 883
    yurtdışında dönen muhabbetlerden ötürü triumph markasına güvenemiyorum, arıza ve pahalı bir marka olduğu söyleniyor. ducati iyidir güzeldir desmosu gelir satıp mt 25 almak zorunda kalırsınız. en mantıklısı CLX gibi.

Ducatiyi sona yazma sebeplerim sizinde belirttiğiniz sebepler tridente çok yakınım ama bütçemi bir tık aşıyor cf moto da işte Çinli diye diyoruz bu sefer içinden çıkılma hâll alıyor

doberman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Iron 883
    Alıntı Nine'T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ducatiyi sona yazma sebeplerim sizinde belirttiğiniz sebepler tridente çok yakınım ama bütçemi bir tık aşıyor cf moto da işte Çinli diye diyoruz bu sefer içinden çıkılma hâll alıyor
    xj6, cb650f, mt 07 veya z800 gibi motorları neden düşünmüyorsun? veya xsr 700 falan?
    Mr.wind bunu beğendi.

Alıntı Atincozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 ude mukemmel motorlar.hepsinin fren sistemi,elektronikleri ve suspansiyonlari ust seviye.hep derim firsatin varsa 3 unu ayri ayri sur.gucleri birbirine yakin 75 civari.
    Bir alternatif daha var.3 yil yilin motoru secilen street triple.105 beygir digerlerinden fazla yani.
    aklımda olan bir modeldi ama ne yazık ki bütçemi aşıyor

Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu 3 lüden 797yi sona koyuyorum.hiç bir şekilde piyasada ne adı nede 2.eli var.parçası vs bulma ihtimalin bana göre 0.
    2.cf moto fiyatına göre güzel motor alırmıydım hayır
    açık ara en mantıklısı bu motorlardan en çok piyasası olan model en güçlüsü en tarzı bence.plus olarak 3 silindir olaması zaten hepsini elemesine yetiyor düşüncek bir durum yok trident açık ara alır burda

teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:02 ----------

aynen trident 1 numara.ancak cfmoto bir tık dizayn olarak önde.gene de trident alınır.3 silindir yeter
    teşekkür ederim bende tridente daha yakınım

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:03 ----------

Alıntı doberman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yurtdışında dönen muhabbetlerden ötürü triumph markasına güvenemiyorum, arıza ve pahalı bir marka olduğu söyleniyor. ducati iyidir güzeldir desmosu gelir satıp mt 25 almak zorunda kalırsınız. en mantıklısı CLX gibi.
    ducati bakım masrafları dolayısıyla son sırada triumph içinde özellikle de trident modeli için son yorumlar ve incelemeler önemli öncesi için bahsettiğiniz muhabbetleri ben de duydum

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:05 ----------

Alıntı xtrafrozen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trident 660 kücücük motor.. yakından görmemiş olabilme ihtimalinize karsı belirtmek istedim.
    üç modeli de birebir incelemedim aslında ama fotoğraflardan kalıbı fazla olmadığı belli oluyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:07 ----------

Alıntı doberman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xj6, cb650f, mt 07 veya z800 gibi motorları neden düşünmüyorsun? veya xsr 700 falan?
    model yılı olarak eski km olarak fazla fiyat olarak da yüksekler hocam o yüzden bu modellere çok sıcak değilim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Cfmoto'nun diğerleriyle aynı fiyat olmasına şaşırdım. Çünkü diğerleri bildiğin motosiklet markası.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    küçük olsun trident nolcakki.bende duke 390 var.ufacık manevrası kolay oyuncak gibi motor.alışınca gözün kapalı sürüyorsun.asıl korkulan büyük motorlar.manevrası zor.kaldırması zor,hakimiyet zor.yakıtı fazla

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Hepsi küçük o motosikletlerin yalnız. Sonuçta naked motosikletler.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Ben bunların hiç birini almazdım ya z650 yada z900 alır geçerdim

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cfmoto'nun diğerleriyle aynı fiyat olmasına şaşırdım. Çünkü diğerleri bildiğin motosiklet markası.
    sahnede ben de varım diyor ))

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:00 ----------

boyutlarıyla bir işim yok zaten ona takılmıyorum fiyat olarak bakacak olursak
    triden minimum 215,000 TL 1 yaşında
    Cf Moto 200,000 TL sıfır bayi çıkışlı nakit fiyatı
    Monster 175,000 TL
    gibi rakamlara bulunabiliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:02 ----------

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bunların hiç birini almazdım ya z650 yada z900 alır geçerdim
    beni aşıyor ne yazık ki yoksa z900 çok agresif duruyor dehşet

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Triumph motosiklet üretirken diğer sayılan markaların hiçbiri ortada yoktu.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Ducati kardeşler de 1926 da kurmuşlar firmayı.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Trident gerçekten güzel motor ama boyutu da küçük. Bana koymaz küçük olması dersen trident en mantıklısı. Cf moto az ötede kumda oynasın bu iki motor ile aynı konuda bulunmamalı bile. Monster'ın desmosu pahalı ama herşeyine bakılıyor motorun bakımda. Desmo bakımının altından kalkarım, beni zorlamaz dersen kesinlikle ducati derim ben.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    250 liğin bile yedek parçasını getirtemeyen bir markanın 700 lüğünü almak
    cf ye o parayı vereceğime gider pavyonda yerim
    DickName bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    160-180bin arası 15-20bin kmde street tripler var.ben ktm ve triumpha bayılıyorum.tercih senin.illa 3ü diyosan trident al.tridentin herşeyi çok iyi.kısa hafif kıvrak az yakar sesi güzel.dengeli

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)