Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Mafyası

Motovento
    REKLAM ALANI
    DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tünelin ucu hiç de sağlam bir yere çıkmıyor. Bu gidişte olan yine motosikletçiye olacak. Hepimiz töröriz, hepimiz mafya...

Yine motosikletli saldırı. İstanbul'da motosikletli kasklı saldırdı 1'ağır 3 yaralı

Ülkü Ocakları eski Başkanı Sinan Ateş cinayetinin ardından, silahlı saldırı ve suikastlerin tartışıldığı Türkiye’de dün gece saatlerinde bir kahvehane önünde yine motosikletli silahlı saldırı gerçekleştirildi.

Olay, saat 22.30 sıralarında Harmantepe Mahallesi Beyler Sokak'ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre kıraathanenin önünde duran Yusuf Koçyiğit'e, motosikletlerle gelen maskeli bir grup henüz bilinmeyen nedenle silahlı saldırıda bulundu.

Saldırı sırasında Koçyiğit, vücuduna isabet eden kurşunlarla ağır yaralandı. Sesleri duyan kıraathanedeki vatandaşlar kendilerini yere atarak korunmaya çalıştı. Ancak kurşunlar kıraathanede bulunan Hüseyin Soylu ve Sadettin Yılmaz'a da isabet etti.

Yaralanan 3 kişi çevredeki vatandaşlar tarafından hastaneye kaldırıldı. Yusuf Koçyiğit'in ameliyata alındığı ve hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenilirken, diğer yaralıların iyi olduğu belirtildi. Haber verilmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

Olay yerinde geniş güvenlik önlemi alan polis, uzun süre kıraathane ve çevresinde inceleme yaptı.

Saldırıda yakında bulunan bir binanın camına da kurşun isabet ettiği ve evde bulunanlara rast gelmediği belirlendi.

Polisin olayla ilgili incelemesi devam ediyor.

Yeniçağ Gazetesi - 18/01/2023

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:59 ----------

Başlığın sonuma (!) işareti eklemeyi beceremedim. Konu düzenlenebilirken başlık sonradan düzenlenemiyor.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AsyMeTRiQue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuyrukta PCX yazıyor, yanına da NS200 yanaştı...
    İran'da belirli bir motor hacminin üzerinde motosiklet kullanmak yasaktı değil mi? Gerekçeleri de bu tarz olaylardı diye okuduğumu hatırlıyorum sanki... O tarafa mı gidiyoruz?

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Panigale ile mi yapmıslar saldırıyı , GS ile mi ? Yoksa chopper mı ?

espresso bunu beğendi.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı xtrafrozen adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://m.media-amazon.com/images/M/...zNDk@._V1_.jpg
    Burak ile Cengo süper ikiliydi. 1-2 gün boş vaktim olsa da Sıfır Bir'i en baştan itibaren izlesem keşke.

AsyMeTRiQue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuyrukta PCX yazıyor, yanına da NS200 yanaştı...
    Alıntı xtrafrozen adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://m.media-amazon.com/images/M/...zNDk@._V1_.jpg
    Neyle yapıldığından çok neyle kaçsa daha hızlı kaçara göre hesaplanıyor da olabilir. Cg ile kaçanı koşarak yakalayanı da bulursun 😂

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burak ile Cengo süper ikiliydi. 1-2 gün boş vaktim olsa da Sıfır Bir'i en baştan itibaren izlesem keşke.
    Hepsiburada Premium a aylık 10 TL veriyorsunuz.. BluTV hediye geliyor.. Durup durup izliyorsunuz
    tommygun bunu beğendi.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    bu brezilyada motor sürerken silahla önünü kesen motorcular var yakında brezilyaya döneriz
    espresso bunu beğendi.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu tarz olaylarla ikiteker sevdalılarının bir alakası yok. Mafya mafyadır. Motosiklet de kullanır. Otomobil de kullanır. Kamyon da kullanır. Gemi de kullanır. Uçak ta kullanır. En çok ta karaktersiz insanları kullanır. Başlığı pek sevmedim. Motosiklet mafyası da neymiş?

Şimdi aşağıdaki şerefsizler yüzünden motosiklet sevdalılarını mı suçlayacağız?

https://www.youtube.com/watch?v=lzoVQ25I26k

Not: Görüntüler yaşınızı doğrulamak için oturum açmadan izlenemiyor.
    bursalıali bunu beğendi.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlığı pek sevmedim. Motosiklet mafyası da neymiş?
    Altı ay, en geç bir sene sonrasının gazetelerinin manşeti, televizyonlarının haber spotu. Bana malum oldu. Show tv tafsiye olunur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    "Casio F91W teröristleri" gibi bir şey...

Zato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 dragstar
    Hiç bir şey olmaz, otomobilden de ateş açılarak saldırılar düzenleniyor, hiç otomobil kullananlara karşı bir ön yargı oluşuyor mu?
    xtrafrozen bunu beğendi.

Niye motosiklet kullanıyorlar kaçabilsin diye acaba yakalanıyorlar mı kafada kask vs

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    İyidir, iyidir, farkındalık yaratır. Herkes kollasın sağını solunu motorlu geliyor mu diye
    Voltaren bunu beğendi.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Motosikletin kaçma anlamında kıvraklığından ötürü bir avantajı var ve kasktan kaynaklı tip, eşgal belli olmadığı için suikast için kullanılabilir gibi sanki. Zaten kolay çalınabildiği için bir motor çal, kask tak ve kıl olduğun adamı takır tukur öldürüp kaç. Oh ne ala memleket.

Bu, şu demek; önümüzdeki günlerde motosikletlilere daha fazla denetim, Gbt sorgulama ve zorla kask açtırıp tipe bakma durumları artacaktır. Suçlu olan zaten rahatsız olacaktır, olsun da ama benim gibi suçu günahı olmayan kişiler de mok var gibi dakika başı yapılan gbt uygulamalarında polise, jandarmaya kimlik gösterip beklemekten bunalacaktır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:18 ----------

Benim emniyet teşkilatından tek beklentim; beni Allah'ın unuttuğu dağ yolunda çeviriyorlar ya çevirsinler sorun değil ama arada bir çöp toplamak için plakasız Cg arkasında çöp çuvalı olan kişileri de çevirsinler. Eşit olsunlar hepimize. Ben de kendi ülkemde Suriyeli, Afgan ya da Türkçe konuşmayan doğulu gibi ayrıcalıklı olmak istiyorum.
    Voltaren ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)