Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

250 Nk Modifiye Önerileri Ve Konu ile ilgili Sorular

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cf Moto Nk 250
    Herkese merhabalar!

Cf Moto 250 Nk Motorum henüz 180 Kilometrede ve bu benim ilk manual motorum, tahmin edeceğiniz üzere oldukça hevesli ve heyecanlıyım bu yüzden motorumun kozmetik açıdan daha güzel görünmesini istiyorum. Bu konuda bana fikirler verebilir misiniz?

Bir de sizlere iki sorum var;
    - Grenajlara (Ruhsatta kayıtlı rengi siyah) Siyah üzerine sarı veyahut kırmızı renk kaplama yaptırmak istiyorum https://www.kalyoncumotor.com/urun/bajaj-pulsar-200-ns-naked-sport-design-sticker-set-siyah-kirmizi bunun gibi bir şey Bu yasal mı ve yapımı ne kadar tutar ve kimlere böyle bir şey yaptırabilirim?

Şimdiden değerli yorum ve fikirleriniz için teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bırakın orijinal halinde kalsın. Elbette zevkler ve renkler tartışılmaz ama bu verdiğiniz linkteki Pulsar biraz abartılı olmuş, yakışmamış, sakil durmuş. Bir de 700 küsür TL para ödeyeceksiniz, gerçekten yazık..

espresso bunu beğendi.

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    modifiyeden kastın nedir bilmem ama
    motorun yeniyse
    güzel bir lastik (fabrika lastiklerini aç çöpe gitsin direk)
    sağlam kesilmez bir zincir(güvenlik her zaman önceliğin olmalı 4-5k ya alıcagın bir zincir kaç paralık motorunu koruyacak sonuçta)
    koruma demiri
    radyatör koruyucu
    stomp grip
    elcik ısıtma
    ön cam
    ön çömurluk uzatıcı
    abartmadıgın sürece kırmızı şeritler çekebilirsin pek sıkıntı olmaz ama motora uzaktan bakınca bu kırmızı dedirtmiyecek kadar olursa bir sıkıntı çekmezsin mesela ns200 örneğinizde şahsen çok fazla kırmızı var artık o motor kırmızı renk diye geçebilir tabi bu işin yasak kısmını daha iyi bilen biri cevap verirse daha iyi olur doğrusu bu ülkede yasalar hep ucu açık oldugundan kim ne derse desin %100 sıkıntı yaşamazsın diye bir garanti veremem

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    öncelikle paranı kesinlikle lastiğe harca.kafan rahat olur.sonra 2 tane kesilmez zinzcir al.koruma takozu al.stomp grip al.
    naked motora yapılcak görsel modifiye bar end ayna ama hiç tavsiye etmem hiçbişe goremessin.stickerlar.kontak anahtarı için anahtarlık.gösterge cam filmi kaplama.jant boyama.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Yukarda tüm arkadaşlar olması gerekeni demiş zaten .. tek ek bir yan bilgi veriyim o stickerlar çok sağlam değil dikkat etmen lazım motoru silerken ..

250cc tek silindir makineye de ekstra bir modifikasyon gereksiz kaçar bence Euro5 olduğu için biraz egzos dan sıkmışlardır belki onu rahatlata bilirsin biraz oda ne getirir ne götürür yapana sormak lazım..

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O motor bende olsa orta ayak, koruma demiri yada takozu, Ön cam, çakmaklık girişi, telefon tutucu, arka ve yan çanta demirleri konusuna eğilirdim.

Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O motor bende olsa orta ayak, koruma demiri yada takozu, Ön cam, çakmaklık girişi, telefon tutucu, arka ve yan çanta demirleri konusuna eğilirdim.
    arka ve yan çanta delikanlılığın karizmasını bozar etme eyleme

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:01 ----------

Alıntı Atincozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gösterge cam filmi kaplama
    bence benim motor için orjinal gösterge cam filmi aldım çok güzel hava kabarcıksın yapıştırdım abi her güneşi gördüğünde kenarlardan açılma yaptı o açıldıkça ben bastırıyodum ama güneş gördüğü an açılıyodu göstergenin üzerindeki cam bence çokta önemli değil sonuçta korudugu pekte birşey yok camı çizilmekten korur en fazla

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı OnixsyS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka ve yan çanta delikanlılığın karizmasını bozar etme eyleme
    Arka ve yan çanta olmadan motora yükleme yapmak oldukça zor. Yola giderken de illa ki yük oluyor. Benim kullanıcı profilim motosikletçiden çok kamyoncuya benziyor sanırım Bir keresinde 1,5m.lik orgumu yüklemiştim.

Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka ve yan çanta olmadan motora yükleme yapmak oldukça zor. Yola giderken de illa ki yük oluyor. Benim kullanıcı profilim motosikletçiden çok kamyoncuya benziyor sanırım Bir keresinde 1,5m.lik orgumu yüklemiştim.
    reis bakma benim motoru görende racing desede 3 lü çantalarla bi ton yük taşıyom en küçük gezide bile jsdjsdjs
    birde sırf yerim var diye gerekli gereksiz herşeyi alma sorunum var

Motosikleti
    Cf Moto Nk 250
    Cevaplarınız için çok teşekkür ederim hepinize lakin ben donanımsal değil de daha çok estetik açısından fikirlerinizi istiyorum, donanımsal açıdan dediklerinizin bir kısmını zaten aldım ve şuan memnunum donanım açısından. Peki Akrapoviç egzos taktırsam (sadece başlığını, boruyu değiştirmeden) bu yasak olur mu susturuculu kullanırsam? Polis ceza yazar mı bunun için?

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı Newbie95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevaplarınız için çok teşekkür ederim hepinize lakin ben donanımsal değil de daha çok estetik açısından fikirlerinizi istiyorum, donanımsal açıdan dediklerinizin bir kısmını zaten aldım ve şuan memnunum donanım açısından. Peki Akrapoviç egzos taktırsam (sadece başlığını, boruyu değiştirmeden) bu yasak olur mu susturuculu kullanırsam? Polis ceza yazar mı bunun için?
    Egzos taktırmak yerine o parayı daha iyisinden ekipmana ayırsan, mesela düzgün iş görecek bir bot alsan seni o düzgün ekipmanla motorun üstünde görenler eğer akılları varsa zeki adammış derler, çok havalı olur. Aynı kişiler ayağında düzgün motorsiklet botu bile yokken egzos taktırana pek iyi şeyler demiyorlar.
    Motoru parkettiğin yerde gittiğin mekanların çoğunda görünmeyecek zaten, ama ekipmanın üzerinde olacak, full ekipman olunca en dandik motor sürücüsü bile çok havalı oluyor.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yukarıda yazdığım alacalı bulacalı sticker set güzel durmuyor. Sizin motorun şekli şemali güzel, böyle sticker set yerine komple kaplama yapsanız daha güzel durur.
    Newbie95 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)