Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ocak 2023 motosiklet önerileri

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    35 beygir üstü, 110 k bütçeyi geçmeyecek motosiklet önerilerinizi bekliyorum

Aklımda dominar 400 ug ya da mt25 var ama emin değilim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nigdeli48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    cbr 500 veya cbf 500 tavsiye ederim.

Yaşlı model düşünmüyorum, satışta problem oluyor

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Bajaja bir türlü ısınamadım. Japon candır. mt 25 veya cb250r tavsiye ederim. Özellikle 2022 cb250r candır ben de kullanmıstım yaklasık 1000 km

mt25'i cok araştırdım ama herkes japon görünümlü japon değil diyor o alet için. forumda konusu vardı domınar 400 mu mt25 mi diye, herkes domınar demiş. yoksa aklımda olanlardan birisi mt25 idi.

cb250r altımda kucuk kalıyor benim :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Mt25 cok pahali.tercih meselesi ben almazdim.zaten almadim duke 390 aldim gonlunden hangisi geciyorsa onu al.almadan mutlaka sur.duke 250 ve 390 tavsiye ederim

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Arndiol sen işe giderken epey yol yapıyorsun diye aklımda kalmış. Şöyle tur camlı, elcik korumalı bir Ug tam senlik.
    Cyan ve espresso bunu beğendiler.

Alıntı Atincozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt25 cok pahali.tercih meselesi ben almazdim.zaten almadim duke 390 aldim gonlunden hangisi geciyorsa onu al.almadan mutlaka sur.duke 250 ve 390 tavsiye ederim
    Duke aklımda vardı, ancak o da ebat olarak cok kucuk. kamp ve artçılı kullanım yaptıgım için listemden cıkardım.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arndiol sen işe giderken epey yol yapıyorsun diye aklımda kalmış. Şöyle tur camlı, elcik korumalı bir Ug tam senlik.
    normalde günlük 70 80 km totalde yapıyordum iş yerine giderken ancak ıcerı arac sokmak yasaklandıgı ıcın artık gidemiyorum :D

gönlumden gecen UG , bajaj üzmedi beni ama kuralkan a güvenmıyorum.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duke aklımda vardı, ancak o da ebat olarak cok kucuk. kamp ve artçılı kullanım yaptıgım için listemden cıkardım.

normalde günlük 70 80 km totalde yapıyordum iş yerine giderken ancak ıcerı arac sokmak yasaklandıgı ıcın artık gidemiyorum :D

gönlumden gecen UG , bajaj üzmedi beni ama kuralkan a güvenmıyorum.
    İçeri niye araç sokmak yasaklanmış? Kötü bir işyeriymiş bu açıdan.
    Benim işyerimde de holding binasının otoparkına sadece yöneticilerin arabaları alınıyor, onların da çoğu şirket arabası zaten, hepsi aynı marka, kıdemine göre modeli değişiyor sadece. Ama otoparkta araba sığmayacak alanları motosiklet parkyeri diye tabelalar koymuşlar, motorla gelenlere bir kısıtlama yok ve rahat rahat kapalı otoparkta yer bulabiliyoruz. Demek motorcu dostu bir şirkette çalışıyormuşum. Aklıma getirdiğin iyi oldu, iş görüşmelerinde sorulacak sorularıma bir tane daha eklendi, motosiklet park yeriniz var mı diye sormak lazım önceden.
    pea bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    400 ug derim

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İçeri niye araç sokmak yasaklanmış? Kötü bir işyeriymiş bu açıdan.
    Benim işyerimde de holding binasının otoparkına sadece yöneticilerin arabaları alınıyor, onların da çoğu şirket arabası zaten, hepsi aynı marka, kıdemine göre modeli değişiyor sadece. Ama otoparkta araba sığmayacak alanları motosiklet parkyeri diye tabelalar koymuşlar, motorla gelenlere bir kısıtlama yok ve rahat rahat kapalı otoparkta yer bulabiliyoruz. Demek motorcu dostu bir şirkette çalışıyormuşum. Aklıma getirdiğin iyi oldu, iş görüşmelerinde sorulacak sorularıma bir tane daha eklendi, motosiklet park yeriniz var mı diye sormak lazım önceden.

bizde de şef ve üst kategoridekiler sokabiliyor. ben takım lideri oldugum için beni es geçiyor bu konu.

fabrikalarda insaat süreclerı vardı, bu nedenle bize ayrılan yer daraltıldı. korona itibari ile de herkes arabayla gelmeye calısıyor, uzun kuyruklar oluyordu.

onun yerıne organizede otopark kiraladı firma, oraya aracları bırakıp fabrıkaya gecebılıyruz. ancak evden manısaya gıtmem 25 dakıka, aracı oraya bırakıp iç aktarma servisi ile fabrıkaya girmem 30 dakika. o nedenle tamamen mantıksız bir durum. motosiklet için işciler kendılerı bi yer ayarladı, köşeye koyuyor herkes ama yıne fabrıkanın dışında güvenliksiz bölge.
    espresso bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizde de şef ve üst kategoridekiler sokabiliyor. ben takım lideri oldugum için beni es geçiyor bu konu.

fabrikalarda insaat süreclerı vardı, bu nedenle bize ayrılan yer daraltıldı. korona itibari ile de herkes arabayla gelmeye calısıyor, uzun kuyruklar oluyordu.

onun yerıne organizede otopark kiraladı firma, oraya aracları bırakıp fabrıkaya gecebılıyruz. ancak evden manısaya gıtmem 25 dakıka, aracı oraya bırakıp iç aktarma servisi ile fabrıkaya girmem 30 dakika. o nedenle tamamen mantıksız bir durum. motosiklet için işciler kendılerı bi yer ayarladı, köşeye koyuyor herkes ama yıne fabrıkanın dışında güvenliksiz bölge.
    Bizde de aynı durum, şirket çalışanların araçları için otopark kiralamış, ama yürüyerek 15dk mesafede, uzak sayılmaz. Motosiklerlere de binanın otopark katlarında araba sığmayacak boşluklarda yeterince yer olunca bize kıyak geçilmiş gibi oldu.
    Bir de koskoca holding binasında bir tek bizim ekip rahat, yani diğer şirketlerde çalışanlar gömlekli falan, takım elbise giymeseler bile benim ölçülerime göre gayet şık (ve rahatsız) giyiniyorlar, bizim ekip kot pantalon, tişort falan giyinmiş olayım yeter kafasında giyindiğimiz için motosiklet pantalonu ile falan işe gelince de soru olmuyor. iyi ki bizim sektörün rahat giyinir diye adı çıkmış, bu avantajı sonuna kadar kullanıyoruz.

Yunus Özbek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400 2023 & Kanuni Mati 125 2023

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)