Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bulgaristan'da motoriklet tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Tenere700
    Evet ne yalan söyliyim konuyu açtığıma biraz pişman oldum. Konu amacından sapmış biraz ama soruma cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim. Sanıyorum triumph ile beraber bir tanede iki zamanlı birşey bakıcam, arazi hevesimi onunla atarım.

Diğer yandan yaşamış/yaşamamış herkezin yurtdışında yaşamak hakkında fikri var ama bu mış/muş diye duyduklarınız sizin tecrübeleriniz değil, başkasından duyduğunuz laflar. Madem okadar sıkıntı çekmişler dönsünler ozaman. Aşırı övenler içinde aynı şeyi düşünüyorum. Herkezin tecrübesi aynı olmayacaktır.

Benim Bulgaristanda herhangi bir olumsuz deneyimim henüz olmadı, zaten aynı zamanda Bulgaristan vatandaşıyım. Fakat ileride olmayacak anlamınada gelmiyor. Bu birazda imkan meselesi, yani demem şudurki paran varsa heryerde kıralsın.

Bu arada buraya Türkiyede de gayet hayatımdan memnundum, burda bulunmamım daha farklı sebebleri var, demek istedğim benim için herşey para değil veya çok öyle milliyetçi biride değilimdir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bu memleketten ıraklı suriyeli bile kaçmaya çalışıyor
    vatandaş diyorki ırakta eğitim sağlık enerji iletişim gıda bedava
    geçin arkadaşlar bu vatan millet sakarya işlerini doğru dürüst insan gibi karnını bile doyuramayan vatandaşlar var çöpten ekmek toplayanı geçtim çalışıp çocuk okutup cebine 1 simit 1 ayran parası koyamayan insanlar var ee başka memlekette yabancı gibi yaşamak hiç iyi değil yok ya

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Demek istediğim şuydu: ülkemizde bir takım sorunlar olabilir ancak yurt dışına gittiğimiz zaman hele ki dil bilmiyorsak bize mülteci muamelesi yaparlar. 3. sınıf insan muamelesi görürüz.

Ama tam donanımlı bir insan isek; bilgili, kültürlü ve evrensel kuralları benimsemiş/özümsemiş isek diğer yerlere kolayca adapte olur, asgari geçim ücretini kazanır ve hayata devam ederiz.

Şimdi ben dil bilmiyorum, biraz da esmer/kavruk bir cilde sahibim; dışarıda direkt olarak şekil ve şemalden kaybediyorum. Orada varıp da bana iyi muamele edeceklerini sanmıyorum.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl ya yüzde doksan beni kendisinden görmüyor ne demek anlamadım. Seni bu kadar dertlere sevk eden şey nedir, biraz dinlemek isterim.
    O kadar da dert ettiğim bir konu değil ki.
    Futbol takımı da tutmuyorum mesela. İlle bir gruba ait hissetmeye ne gerek var onu anlatmaya çalışıyorum.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar da dert ettiğim bir konu değil ki.
    Futbol takımı da tutmuyorum mesela. İlle bir gruba ait hissetmeye ne gerek var onu anlatmaya çalışıyorum.
    Hayır ben de diyorum ki gittiğin ülkede seni aralarına almak isteyecekler mi? Sen grup olmasan onlar zaten bir grup ve seni aralarına almak istemeyecekler.

Belki bir kurs, bir müsabaka, bir eğitim programı vasıtasıyla bir gruba dahil olunabilir ama bir yere kadar gidersin. Daha da ileri gidemezsin.

Çok çabalamak, çok uğraşmak lazım.

Motosikleti
    Tenere700
    Geç gelen güncelleme, bir süre düşündükten sonra tekrar Tenere700 almaya karar verdim, burda pek stok sıkıntısı olmadığından kısa sürede 2023 modelinden bir tane aldım.
    espresso bunu beğendi.

_recoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. biz de birbirimizi yemeye devam
    voodevil bunu beğendi.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kullanın. Ben ilk sayfada ilanlardaki F650GS e takıldım. Bizim ülkede o kasa o far ve göstergeli F650 hiç görmedim, bizdeki 2012 modeller kare farlı tip, göstergeler de farklı.

Sanırım ilandaki tek silindir makyajlı model. Tel jantlarıyla da baya güzel duruyormuş aslında ama tenere 700 varken buna hiç gerek yok
    voodevil bunu beğendi.

hakan1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Alıntı voodevil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geç gelen güncelleme, bir süre düşündükten sonra tekrar Tenere700 almaya karar verdim, burda pek stok sıkıntısı olmadığından kısa sürede 2023 modelinden bir tane aldım.
    Tenere700 tekrar, tekrar, tekrar alınabilecek nadir motorlardan...Güle güle kullanın...
    voodevil bunu beğendi.

Motosikleti
    Tenere700
    İyi dilekleriniz için teşekkürler.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Konuyu yeni sanıp "Tenere" yazmaya gelmiştim =)
    voodevil bunu beğendi.
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    Çok güzel motor, güle güle kullanın.
    voodevil bunu beğendi.
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Hayırlı olsun. Güzel seçim.
    voodevil bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)