Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

bunlar neyin kafasını yaşıyor arkadaşlar?

Motovento
    REKLAM ALANI

https://www.instagram.com/p/ChdEaI8jCRt/

insan gerçekten hayret ediyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı Ruling adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kendi aralarında askercilik oynuyorlar işte.
    Askerlik meraklısı olsam şimdiye emekli albay olmuştum ama böyle şeyler antimiliratist alerjilerimi tetikliyor, hiç işim olmaz.
    pea, DickName, yaşlıveacemi ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    CRF 250
    Benim bir arkadaşta böyle bir grupta, d.şk geçmekten başka bir seçenek kalmıyor bana.
    yaşlıveacemi ve Ruling bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Bir gruba ait olma ihtiyacı olan insanlar için bu gruplar...
    Ben zaten yalnız ve özgür gezerim. Bana göre değil.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Bence bu tepkisel yaklaşımınız arkadaşlar yanlış ben öyle görüyorum en azından. Bu tür gruplar 50-60 yıldır var belki Amerika da var Avrupa da var Hindistana gitseniz eminim orda bile vardır bu tür gruplar sadece motorsiklette yok araba versiyonu da var outdoor grupları tarzında versiyonları da var ..

Bazı insanlar bu tip hiyararşik hayatı emir komuta zincirini kısım amir olayını seviyor bazıları ailesi gibi görüyor tamam eleştire bilirsiniz ama o tür gruplarda misal video da arkadaşın dediği de olabilir yapmazlar öyle şeyler o çok ekstrem bir örnek vermiş ama olabilir ..
    işin şu yanıda var gruptan misal bir üyenin anne yada babası vefat etse gruptaki herkes canla başla yanında olur bütün işlerini çözer o üyenin elini sıcak sudan soğuk suya sokturmazlar yani onu yalnız bir başına bırakmazlar …

Bana ters ben o dünyanın adamı hiç olamadım gençken çok bu tip grupların yemeklerine gitsemde bir kaç kez festival grup gezilerine katılsam da benim dünyama çok ters ama çok bu tür yaşamı hayatı sevende var saygı duymak lazım ..

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    hiyerarşi sevip sabah git 5 te e5 te bekle biz sana gel diyene kadar diyenlerin tam cv ektedir
    https://www.youtube.com/shorts/c5cQ11iYrCo
    https://www.youtube.com/shorts/TqPwHI0QNSc
    potasyum bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Videodaki arkadaşın Harley üzerine birçok videosu var ve gerçek anlamda tecrübeli bir sürücü. Aynı Harley ile 200 küsür bin km yapmış bir manyak. Grupmuş, prospectmiş, yelekmiş, bunlara benim kafam basmaz ama adam, kendi camiasında çok bilgili bir adam.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gerçek arkadaşlık ilişkileri yerine bu tarz ilişkilere fit olan insanlar henüz birey olamamıştır. En azından kişilik bozuklukları vardır. Sosyal ilişkilerde bu tarz hiyerarşi isteyen insanlara da iyi gözle bakmam. Toplumda her türden insan olmasına ise şaşırmam.
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Herkes özgür, isteyen yapabilir tabii ki, ama saygı duymak zorunda da değiliz herhalde. Köpek Kuki için de geçerli bu

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    millet kafayı yemiş klüp kültürü iyi güzel diyelim ama bana ters
    motosiklete özgürlüğün tadına varabilmek için biniyorum altımdaki ne motor olursa olsun ben kafama göre takılmak istiyorum öyle de yapıyorum dingilin biri bana git e5 te bekle diyecek bende gidip bekleyeceğim bsg
    boş vakit bulduğum zaman kimseye haber etmeden ızgara malzemelerimi çaydanlığı alıp düşüyorum yola gidiyorum biraz yol yapıyorum kafa dinliyorum yanımda biri olup kafamı ütülesin dahi istemiyorum kuşları veya dalgaları dinliyorum bütün haftanın yorgunluğunu atıp geliyorum bebekler gibi uyuyup sabah mermi gibiyim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videodaki arkadaşın Harley üzerine birçok videosu var ve gerçek anlamda tecrübeli bir sürücü. Aynı Harley ile 200 küsür bin km yapmış bir manyak. Grupmuş, prospectmiş, yelekmiş, bunlara benim kafam basmaz ama adam, kendi camiasında çok bilgili bir adam.
    Orasi kesin. Camia koyun cunku

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işin şu yanıda var gruptan misal bir üyenin anne yada babası vefat etse gruptaki herkes canla başla yanında olur bütün işlerini çözer o üyenin elini sıcak sudan soğuk suya sokturmazlar yani onu yalnız bir başına bırakmazlar …
    Dayanışma sadece bu ve buna benzer guruplara has bir şey değil ki! Az çok hemen hemen her grupta ( hemşeri, siyasi, dini, akraba gibi ) olan bir şey.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    bu tarz insanlar ve bu arkadaşın belirttiği bizi arayamazlar dediği kişiler ezik karakterlidir gözümde. amacım hakaret değil kimse yanlış anlamasın ama bu net problemli bir kafa. emir ve komuta almak? birinin ağzına ve dediklerine bakmak? hadi alesine bakmak zorunda olup birinin altında çalışmak başka bir şey. sınırlar aşılmadıkça eyvallah.

ancak dediğim gibi birinin ağzına bakıyorsan karakterin eziktir. hiçbir şekil bu kafayı normal bulamam. isterse 300 yıllık bir oluşum olsun. komedi.
    amacım gerçekten hakaret değil. ezik olmak da bir karakter en nihayetinde.

beni arayacak ve oraya git diyecek ahahahahaaa. çıldırırırım.
    espresso bunu beğendi.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Alıntı Ruling adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bildiğin tarikat. Bu da şeyhlerinden biri. Acaba özel hayatında tarikatlara karşı mı?
    espresso bunu beğendi.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildiğin tarikat. Bu da şeyhlerinden biri. Acaba özel hayatında tarikatlara karşı mı?
    Muhtemelen. O sebeple tarikattan ziyade siyasal islamcıya daha çok benziyor bence.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    @hasmet "tarikat" ile "Siyasal İslamcı" arasındaki farkı biz bilmeyenlere anlatır mısın? Tarikat sence iyi midir? Faydalı mıdır?
    Gökhan_Aygün bunu beğendi.

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    bazı arkadaşlar yorum yaparken bu kişilere aşığılamadan saygı duymak filan gerek demişte kendine saygı duymayıp başkasının ağzına bakan kişi kendine saygı duymuyo biz niye saygı duyalım

bu gün orda şurda beklerler yarın şehlerinini isteği için tötünü açarlar ondan sonraki günse ...
    espresso bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Askeriyede emir komuta kademesinin bir mantığı var. Zevk için yaptığım bir uğraşıda biri bana antin kuntin emir verecek.
    espresso bunu beğendi.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    e hani 2 teker özgürlüktü minakeyim

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)