Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Trafik cezaları hk.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    N/A
    Benim açımdan iyice saçmalıklar silsilesi olmaya başladı kendimi tanıyorum ceza yemeye çok müsait bir karakterim bugüne kadar ayık kafayla araba kullanmadım bir kere çevirmeye girdim ehliyeti bırakmaya hazırdım ki alkol testi yapmadılar. Hız limitlerine hiç uymadım bir kere bile ceza yemedim. Ama motosiklet kullanmaya başladım başlayalı farklı biri oldum yoldaki tüm uyarı tabelalarına kadar okuyup kurallara uymak için extra çaba sarfetmeme rağmen yemediğim ceza kalmadı. Ve işin saçma kısmı bu cezalar 6-7 ay sonra geliyor. Tamam diyorum gözden kaçırmışım ve ceza yemişim daha dikkatli olmalıydım yapacak bir şey yok diyip ödemeye gidiyorum. Bu sefer de sistemde tebligatı gelmeyen başka cezalar çıkıyor. Hepsini ödedim çıktım gemiye 3 aydır karada değilim bu seferde zamanında tebligatı gelmeyip sistemden ödediğim cezaların tebligatı geldi ve tekrar sisteme düştü ben bunları gemideyken nasıl çözüme kavuşturacağım? Allahtan vali tanıdığım var bu işi yapan vergi memuruna söyledi ödediğim cezaları iptal ettiler ama gecikme faizleri kaldı onları silemediler mecbur ödedim yine neyse dün başka bir ceza daha geldi mayıs ayının cezası bu sefer zabıta yazmış park cezası.. yıllardır gittiğim kafenin önüne belki 20 yıldır motor koyuyorlar ve ben motorumu koyarken kurye motoru doluydu aralarına park ettim kafeye geçip arkadaşlarla gece simiti çay vs oturduk gece yarısı saat 2-4 arası zabıtanın ne işi var orada geldi de ceza park cezası yazdı anlamıyorum ve ben zabıtayı bile görmedim motorla aramda 7-8 metre mesafede oturuyorduk.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ncanpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR NS 200 ABS
    Vali tanıdığı olmayanlar ceza yemesin gibi mesaj mı bu ?

Motosikleti
    N/A
    Alıntı Ncanpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vali tanıdığı olmayanlar ceza yemesin gibi mesaj mı bu ?
    Ne alakası var kardeşim yazıyı nerenizle okuyorsunuz ben türkiyeden binlerce kilometre uzaktayım vergisiyle ödediğim cezayı tekrar ödememek adına gidip dilekçe veremeyeceğim için sağolsun eş dost yardımcı oldu onlarda bi yere kadar yinede gittim hak etmediğimin fazlasını ödedim bunun serzenişini gelip paylaştım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)