Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Siyah vizör iyi midir kötü müdür?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Siyah vizör kullanamıyorum. Benimki şeffaf olmalı. Her şeyi görmeliyim mutlaka...
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Siyah vzor iyidir. Menevişli olan daha da iyidir. Krom kaplamayı tavsiye etmem.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    light smoke (hafif karartılmış vizör) başka bir alternatif.
    gündüz direkt gelen güneşi ya da asfalttan parlayan güneşi çok iyi kesemiyor ancak gece kullanımına engeli nerdeyse hiç yok.

ayrıca markadan markaya değişebilir ancak iridyum,gold ve krom tarzı renkli vizörler gece kullanımına siyah vizöre göre çok daha kullanışlı.

siyah vizör ile arada sırada vizörü açıp bakmam icap ettiği güzergahta, gold vizör ile vizörü hiç açmadan gidebiliyorum akşam vakti.
    iridyum vizörler daha karanlık değil mi yahu? iridyum lens hep böyledir diye tahmin yürütüyorum, iridyum vizörlü bir kaskım olmadı ama snowboard yaparken çokça smoked/tinted/iridium plated lens kullandım, kesinlikle iridyumlar güneşi kesmekte en başarılı olanlar.

Konusu da gelmişken kask için iridium bir vizör almak istiyordum, Motomax'ın sitesinde karıştırıp kaybolmadıysam 780TL diyor, bu fiyata "iyiymiş ya" denecek kıvama gelmişiz.
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

fullthrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 Executive / Snow Owl
    Bi bizim memlekette var tek vizör ile ömür geçirme. Normalde siyah vizör ve füme vizör ikisi bir taşınır yanınızda. Vizör takıp çıkarmak 6 saniye falan sürmekte. Gündüz siyahı akşam Fümeyi takabilirsiniz. Depo üstü çantanızda sırt çantanızda ya da yan çantanızda vs çok rahat taşınır vizör.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    bir önceki kaskım siyah vizörlü idi ve fazla siyah olmadığı için gece sürüşlerinde aydınlık yollarda sorun olmuyordu fakat sonuçta ışığı kıstığı için kesinlikle görüşü kısıtlıyor...

şöyle bir gözlük var, matrix filminde morpheus abinin gözlüğü, bunu taksam burnumdan düşer mi acaba?

https://tr.aliexpress.com/item/32791...d=DlnnbYn8Zyo5

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)