Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Piaggio MP3-530 Exclusive Mini inceleme

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R18-H2SX-MRR-BRBS1300R
    Arkadaşlar selam,

Aranıza yeniden yeni bir cengaverle katılıyorum. Artılarını ve eksilerini bir haftalık 390 km deneyimimle aktarıyorum;

+ 3 tekerli olması virajlarda ciddi derecede güven hissi veriyor

+ Lastiklerin hepsi michelin city grip olarak gelmekte

+ LCD ekran renk kalitesi ve parlaklık anlamında kaliteli bir hissiyat sunuyor

+ Selesi çok geniş ve konforlu

+ Far grubu LED ve yalandan uzun farlara sahip değil

+ Gidon üstündeki tuşlar, grenajlar ve diğer plastik aksamlar gayet kaliteli hissiyata sahip

+ Seleflerinden ucuz

+ Gücü kalkarken direkt olarak aktarabiliyor. Bazı kuru kavramalar gibi titreme vs şimdilik yok

+ Sele altı oldukça geniş

- Kör nokta sistemi ekran üzerinden sunuluyor, aynalardan vermeli

- Sele altındaki aydınlatma led değil, edison gelmiş takıp gitmiş

- Ön taraf scooterlarda olduğu gibi kasiste felan sarsıntılı

- TCS (ASR) iyi yakalıyor fakat yakalayınca gazı minnak minnak salıyor, komple bırakıp tekrar gazlıyorum öyle kurtuluyorum

- El freni elektronik olmalıydı (Hayvanın biri gelir kırar diye çekiniyorum)

- Frenler Bybre olmasına rağmen çok etkileyici değil. Peugeout daki frenler daha performanslı hissettirmişti

- Uzun şehir içi kullanımda hararet için fan yetersiz kalıyor

aLoneman, Voltaren, pea ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız inş. Ben daha çok rumuzunuzun altındaki motorlara takıldım. Piaggio ile beraber 3'ünü yanyana fotoda görebilir miyiz? Sabah neşemiz yerine gelsin.

Motosikleti
    R18-H2SX-MRR-BRBS1300R
    Alıntı Siyahi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız inş. Ben daha çok rumuzunuzun altındaki motorlara takıldım. Piaggio ile beraber 3'ünü yanyana fotoda görebilir miyiz? Sabah neşemiz yerine gelsin.
    Biyografi eski kalmış ) Bir ara benimde aklımda yanyana koyma fikri hep üşengeçlikten uğraşmıyorum. Güncel liste şu şekilde

-Kawasaki H2 Sx SE
    -Bmw R18
    -Suzuki gsxs1000gt
    -Aprillia Sr Gt200s
    -Piaggio mp3-530

Zh2 yi çok yakın bir arkadaşım zorla aldı benden. Devrini yapmadık henüz fakat motor onda. Benim motorlar aksesuar anlamında her zaman orjinal aksesuarlarla gırtlak dolu olur. Ondan dolayı arkadaş ilk görüşte aşk yaşamış naptı etti aldı benden.

İleride dediğiniz gibi yanyana koyup başlık açmayı ve varsa makinelerle ilgili merak edilenleri cevaplamayı düşünüyorum

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Hayırlı olsun.
    Geçenlerde Trend'in otoparkında kısa bir sürdüm, özellikle düşük hızdaki gidon hissiyatına biraz alışmak gerekiyor. Bu tabi merak varsa, yoksa nolacak aman diyip bam diye de sürülebilir muhtemelen ama ben "ay bu ne la" diye diye baya eğlendim

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Pazara yön veren gercek bir premium. Piaggio'm var demenin keyfi bi başkadır.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Piaggio neticede jet uçağından tut yük araçlarından tut özellikle elektrikli tripotör 3 lastikli hem insan hem yük taşıma için Asya’da hint pazarında yaygın kullanılıyor o tip araçlara kadar üretiyor yakında pazara ufak bir elektrikli aracınıda çıkarıcak ..

Her şeyi geçtim scooter otomatik viteste kesinlikle dünyaya yön veren bir firma bence scooter işinin rolls royce u … yarın scooter almaya kalksam özellikle ikinci bir motor olarak paramın yettiği piaggio dan başka bir şey almam büyük ihtimal beverly 500 falan olurdu ..

Bunun eski kasası doktor bir arkadaşımda vardı sürmüştüm MP3 500 modelini oda çok eğlenceli bir makineydi ..

Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    Alıntı KityVity adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafa yapısı Mantis böcüğüne benzettim.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Merhaba... Avusturya'da yaşayan dayım takmış bu motordan alıp Türkiye'ye gelecekmiş. Bu motoru hiç bilmiyorum. Piaggio markasına şüphe yok ama uzun yolda nasıldır? İlk kez motor kullanacak biri için önerilir mi ? Uzun yıllar tır şoförlüğü yapmış avrupa yollarını biliyor ama bildiğim kadarıyla motor kullanan biri değil... Ne dersiniz ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)