Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

VSG custom un yeşil boğası ilanda!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    ferhatseyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar XVS 650 - Woskhod 175- Kawasaki er5
    Yeni projemiz hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?? https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...52082476/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Amaç satmaksa
    Donör olan motosikletin kategorisine ilan açılmalı, diğer kategorisinden kimse o motoru bulupda arayıp sormaz
    Italian, mattiadestro ve espresso bunu beğendiler.

Göz zevkin eksi sonsuz kusura bakma körfezdeymişsin sahile yakın ziraat bankası var oralardan geçersen beni hatırla

Motosikleti
    Alıntı motoloto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Göz zevkin eksi sonsuz kusura bakma körfezdeymişsin sahile yakın ziraat bankası var oralardan geçersen beni hatırla
    Kötü birşey söyledin sanırım. Olsun canın sağolsun.. Kusura bakmadım bakamam zeten. Bu ekonomik krizde kimseye bakamam Kusura kim? Japon general mi? Gördüğün gibi espri yeteneğim göz zevkimden daha beter. Petkim in ordaki ziraat bankası mı?
    freasy bunu beğendi.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Emek verilmiş ama tasarımı kenara koyarsak çünkü zevkler farklı olabilir.Bu tür işlerde kullanılan materyal kadar işçilikte çok önemli.İnce detayla derinin kesimindeki prüzsüzlük dikişteki muntazamlık falan kalite arttırır.Ben çok öyle göremedim kusura bakma.

Motosikleti
    N/A
    Zevk meselesi tabi ama bana çok uzak bu tipte birşey

Ferhat kardeşim tasarım çok kötü diğer yorum yapanlarda aynı fikirde gel bedava vereyim desen almam o derece beğenmedim banka olayına gelirsek aşağı hereke diye geçiyordu.bankanın karşısında okul vardı yanında pastane ve tren istasyonuna yakındı bankanın üstünde iki katlı lojman vardı orada yaklaşık 2 3 ay zamanım geçmişti bu arada anımı paylaşmak istedim

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    motoru orjinal haline döndürebilirsen daha hızlı satarsın

Voltaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur.
    Güzel bir makina olmuş.

Motosikleti
    MT25 2016
    herkes kötü yorum yapmış da fena değil bence.

viski şişesi fazla olmuş bir de arka kapağın duruşu çok iyi gelmedi. onun dışında ilanlardaki çoğu projeden güzel. bir de tel jantı olsaymış tam olurmuş.

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Bence de güzel olmuş. Yan çantalar özellikle çok iyi bence.
    Viskiyi çalmazlar mı ya da içmezler mi bu devirde açıkta bırakımaz o
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Nefis yorumun için teşekkür ederim. Kahrımdan uykularımdan olucam.. Nolur gel al bu motosikleti. Üste de para vericem.. O derece kahrettin beni..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:57 ----------

Alıntı motoloto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ferhat kardeşim tasarım çok kötü diğer yorum yapanlarda aynı fikirde gel bedava vereyim desen almam o derece beğenmedim banka olayına gelirsek aşağı hereke diye geçiyordu.bankanın karşısında okul vardı yanında pastane ve tren istasyonuna yakındı bankanın üstünde iki katlı lojman vardı orada yaklaşık 2 3 ay zamanım geçmişti bu arada anımı paylaşmak istedim
    Nefis yorumun için teşekkür ederim. Kahrımdan uykularımdan olucam.. Nolur gel al bu motosikleti. Üste de para vericem.. O derece kahrettin beni..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:59 ----------

Alıntı mattiadestro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkes kötü yorum yapmış da fena değil bence.

viski şişesi fazla olmuş bir de arka kapağın duruşu çok iyi gelmedi. onun dışında ilanlardaki çoğu projeden güzel. bir de tel jantı olsaymış tam olurmuş.
    Teşekkür ederim.. Cafe racer projelerimize bir şekilde viski şişesi ekliyoruz. Bir yerde kültürün çıkış noktası olan london cafe ye gönderme diye düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:01 ----------

Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence de güzel olmuş. Yan çantalar özellikle çok iyi bence.
    Viskiyi çalmazlar mı ya da içmezler mi bu devirde açıkta bırakımaz o
    Teşekkür ederim. Şişenin içinde radyatör için saf su var.. Uzun yollarda işe yarayabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:03 ----------

Alıntı Voltaren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir makina olmuş.
    Teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:04 ----------

Alıntı capt.ooz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zevk meselesi tabi ama bana çok uzak bu tipte birşey
    Cafe racer Türkiye de yeni yeni kabul gören bir tarz. Türün takipçileri için yaptığımız projeleri şimdiye kadar kısa sürelerde sahiplendirdik. Uzun yıllar sürecek Keyifli dostluklar kurduk..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:06 ----------

Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emek verilmiş ama tasarımı kenara koyarsak çünkü zevkler farklı olabilir.Bu tür işlerde kullanılan materyal kadar işçilikte çok önemli.İnce detayla derinin kesimindeki prüzsüzlük dikişteki muntazamlık falan kalite arttırır.Ben çok öyle göremedim kusura bakma.
    Haklı taraflarınız var ancak özellikle vintage görünüm için uyguladığımız bir yöntem. Olabildiğince cnc kesimler ve hatlardan uzak durmaya çalışıyoruz. Yine de teşekkür ederim..
    fazil bunu beğendi.

CRF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 L
    Emeğine sağlık lakin, özel tasarım motosiklet iyi bir bütçe ile olabileceğini düşünüyorum. Beğenmedim.

Dxsec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Emeğinize sağlık.
    Hocam çok anlamam ama şöyle gözümde canlandırdım tel jant olsa çok hoş olurdu bence.

Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    Arka kuyruk hariç (gerçi o da tak-çıkar mış) motoru beğendim. Hatta kaskı daha çok beğendim.

Motosikleti
    Alıntı Siyahi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka kuyruk hariç (gerçi o da tak-çıkar mış) motoru beğendim. Hatta kaskı daha çok beğendim.
    Teşekkür ederim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:51 ----------

Alıntı Dxsec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emeğinize sağlık.
    Hocam çok anlamam ama şöyle gözümde canlandırdım tel jant olsa çok hoş olurdu bence.
    Doğru tespit. Benim de fikrim bu yönde idi. Ancak güvenlik sebepleri ile bu şekilde olmasına karar verdik.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı ferhatseyhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cafe racer Türkiye de yeni yeni kabul gören bir tarz.
    ??? Nerdeyse forum açıldığı günden beri beğeni toplayan, rağbet gören, iyi-kötü sürüyle örnekleri olan bir tarz bence.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Cafe racer Türkiye de 90 lı yıllardan beri olan pek çok motor üstünde yapılmış ama bazıları iyi ama bazıları kötü olmuş bir tarzdır .. sadece bu tarza hitap eden insan fazla yoktu eskiden bence hala yok ..

Tasarıma bir yorum yapmıycam renk zevk meselesi bana hitap etmiyor ama başkası çok beğenebilir görsel bir mesele ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)