Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

90.000 - 100.000 TL Motosiklet önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar bütcem bu şuan r25 kullanıcısıyım. Amacım cc yükseltmek değil farklı bi motosiklet deneyim etmek. Racing düşünmüyorum. Bu fiyat bandında önerebileceğiniz motosikletler varmıdır ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BUCALI-ÖZGÜR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x,city..Kawasaki versys.suzuki inazuma
    Selamlar begenirmisiniz bilmem ama suzuki inazuma 250cc cok rahattir sifir titresim..tabi hiz konusunda mt25 r25 yapmaz tabi..

mgokhan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250 2022
    Ben de Pulsar 200 ns kullanıyorum. Ama artık şehir içi kullanım için maxi scooter a geçmek istiyorum. Size de tavsiye ederim tek kullanım yeri şehir içi ise. Hele X Max 250 alırsanız her yerde kullanırsınız.
    espresso bunu beğendi.

Alıntı mgokhan57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de Pulsar 200 ns kullanıyorum. Ama artık şehir içi kullanım için maxi scooter a geçmek istiyorum. Size de tavsiye ederim tek kullanım yeri şehir içi ise. Hele X Max 250 alırsanız her yerde kullanırsınız.
    Hocam xmax 250 çok merak ediyorum düşünüyorumda kendisini
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Zaten 250cc de en iyi motoru kullanıyorsun tarz değişimi yapmıycaksan yeni model R25 al derim satıp alıcağın hiç bir motor 250cc motor R25 den iyi olmıycak

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten 250cc de en iyi motoru kullanıyorsun tarz değişimi yapmıycaksan yeni model R25 al derim satıp alıcağın hiç bir motor 250cc motor R25 den iyi olmıycak
    Hocam kullandığım 2. racing motor bu artık sıkıldım 2. kişi binmek biraz sıkıntı oluyor o yüzden xmax kafama yattı bugün deneyim ettim epey memnun kaldım
    espresso bunu beğendi.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    yaş ilerledikçe ve ihtiyaçlar dahilinde tercihler değişebiliyor, hayırlısı olsun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Tabiki duke 390

Alıntı Atincozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabiki duke 390
    90 100 bine 390 bulursan yolla hemen alalım 250 belki bulur genelde 100 110 arası piyasadı 250 nin

Motosikleti
    Artık Yok...
    O zaman xmas yada forza güzel tercih olur çok keyif te alırsın R25 den sonra konfor olarak rahatlık olarak ..
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    eski kasa var sahibinde bakarsan eğer.15-20bin kmde eski kasalar var.
    https://www.sahibinden.com/motosikle...ting=price_asc

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Xmax ya da forza 250cc'ler arasında en rahatları.
    Forza biraz daha konforlu diyorlar ama xmax'ın da yapısı daha sportif sürüş tarafında, yani şehir içinde ulaşım sorunumu çözsün diyorsanız forza da olur xmax da olur, ama şehir dışı, otobanlara girmeyip virajlı yollardan gideyim derseniz xmax daha heyecan verirmiş. Hele lastikleri de yenileyip michelin city grip 2 taktırırsanız tadından yenmiyor. Ben Tomygun arkadaşın peşinden virajlı yollarda onun kavasaki er6 motorunun peşinde çok da geride kalmadan keyifle gidebilmiştim, tabi abartmamak lazım, ben geride kalmayayı diye biraz yavaş gitmiş de olabilir ama 70-80 km hızla viraz dönebilmek scooter için güzel performans. Lastikler bu konuda çok önemli.
    120'den sonra canı yok hızlanma konusunda ama 120'ye kadar ister ilk kalkış ister ara hızlanmaları olsun yeterli.
    Keşke bizdeki MTV ve ötv motor hacmine göre olmasaydı da biz de avrupadaki gibi xmax 300'lerle gezebilseydik.
    Cyan ve tommygun bunu beğendiler.

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    bütçeni bi gözden geçirik honda 500 serisine yada duke 390 serisine bir bak

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Supersport motosikletten sıkıldığın ve iki kişi bineceğin dışında bir şey söylememişsin ama?

Mesela iki kişi bol bol uzun yol yapacağız diyorsan ben scooter değil Inazuma F önerebilirim mesela. Bu demek değil ki scooterla uzun yol yapılmaz, yapılır elbette. Geçen yaz arkadaşım X-Max 300 ile Datça'ya geldi bizimle, diğer motorlar XJ6F, GSXS1000, 2 tane Caponord 1200. Geldi mi geldi ve en fazla 3-5dk beklediğimiz oldu kendisini. Geçen yaz değil de 2020 yazıydı.

Scooterın avantajlarını dezavantajlarını bir yere yazıp hangisi senin için daha kritik buna bakarak ilk ayrımı yapabilirsin, ki xmax sürmüşsün hoşuna gitmiş, bu durumda zaten scooter alınacak ne alayım kıvamına gelmiş olabilirsin. İki kişiden bahsettiğin için konfor biraz daha önemli gibiyse Forza daha güzel bir tercih olabilir. İkisi de bana göre aletler değil ama şu an ikisinden birini alacak olsam Forza alırdım gibime geliyor.

Motosikleti
    Artık Yok...
    İnazuma f ile xmas forza arasında ciddi bir performans farkı olucağını düşünmüyorum inazuma xmas ın hepsi eski yeni 250,300,400 hatta xcity forza kullanmış biri olarak diyebilirim…
    inazuma güzel kaliteli makinedir ama eski teknoloji kaldı ne abs ne başka bir şey üstüne gereksiz pahalı F olanları ve performans olarak ta öyle performans lı bir makine değil ..

Uzun yola her türlü makine ile çıkılır onun motorla bir ilgisi yok insan la sabırla azimle ilgili.. millet bisikletle dünya turu atıyor bırak motoru ..

Bodrumdan bir kardeşimiz cub motorunu daha yeni rektifiye için İstanbul’a getirdi rektifiye ettirdimi motoru Bodruma geri götürücek gene sürerek .. Selenin üstüne kilimi attım dedi gayrette rahat yorulmadan geldim dedi .. bu arkadaşımız diş hekimi bu arada öyle dar gelirli biride değil oralarda sürdüğü cub motoru var yıllardır onu keyfi motorunu rektifiye edicek ..

cub motorlarla scooterlarla dünya turu atanlar memleket Türkiye turu atanlar var YouTube da yüzlerce örneği var kanalları var ybr125 ile Amerika’ya giden mi Japonya’ya giden mi cbf150 ile Kazakistan’a giden mi p pcx 125 ile Türkiye turu atan mı cub motor ile Türkiye turu atan Bulgaristan Yunanistan giden mi rahmetli ümmet pertikan abimiz kaç defa scooterla scooterlarda çin malıydı genelde Doğu Karadeniz Türkiye turları attı..

Şu bence tepeden bakma sadece yüksek hacimle uzun yol yapılır kafasından çıkılması lazım..
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)