Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar N250 & F250 geldi!

Motovento
    REKLAM ALANI
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Bu gün bir kişi şipariş vermiş alan mutlaka olacaktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    Pulsar ns200 den Cfmoto 250NK ya geçiş yapan biri olarak, tekrardan Pulsar F250'ye geçme düşüncesi ağır basmaya başladı. Önce bayide canlısını görmem lazım. Cfmoto NK tasarım olarak her ne kadar çok hoşuma gitsede sadece gösterge ekranı fiyatının 17 bin TL üzerinde olması, yedek parçalarının pahalı olduğu gibi neredeyse birçok parçanın stokta olmaması, beni sürekli motor kullanırken tedirgin ediyor. Hatta bu aralar 17 bin liralık ekranı çaldıranların sayısı gittikçe artmakta.
    En azından Pulsar F250 ile eski kasa Pulsar 200 yedek parçalarının çoğu uyumlu olduğu söyleniyor. Parça bulamama sıkıntısını yaşamamak beni motor kullanırken daha keyifli sürmemi sağlayacak.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı furkantrojka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bankalar bize tecavüz mü ediyor? Enflasyonun 5'te 1'i faizle kredi veriyor adamlar. Resmen bir lütuf bu. Bugün bu motoru 36 ay taksitli krediyle alıp, önümüzdeki sene satın. Hem krediyi kapatırsınız, hem de cebinizde para kalır. Bedavadan bindiğiniz motor da cabası.
    Eyvallah, enflasyon her şeyden hızlı yükseliyor da, 9,5 ile aldığı parayı, 35-40 ile vermek mi lütuf?

furkantrojka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS200
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah, enflasyon her şeyden hızlı yükseliyor da, 9,5 ile aldığı parayı, 35-40 ile vermek mi lütuf?
    Şüphesiz bankalar da çok kazanıyorlar ama bugün uzun vadeyle alınan bir üründen zarar etmek neredeyse imkansız.

Motosikleti
    cb250r
    -merkez bankasi para basar.
    -bastigi parayi yuzde 9 faizle bankaya verir.
    -banka yuzde 9 faizle aldigi parayi yuzde 30 faiz ile vatandasa verir.
    -Sonra biri nas var nasssssss der faiz yuzde 8 der
    -banka yuzde 8 faiz ile alir parayi vatandasa yuzde 35ten verir

olur boyle seyler
    Dxsec bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Biz burda ne dersek diyelim bajaj peynir ekmek gibi satar ..

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tüketici davranışlarını iyi okumak lazım.

Japondan çin ve hinte dönüşün en büyük etmeni "ekonomi" arkadaşlar.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Kuşkusuz .. şu anda yedek parça da ciddi sıkıntı bajaj da bu sorun yok , yedek parça fiyatları da diğe r markalara oranla nispeten uygun ..
    motoru almak bir dert yürütmek ayrı bir dert .. bunun arızası yatması kalkması devirmesi devrilmesi var bir parça için aylarca beklemek var ..

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ağalar bana da bu yeni 2 motor çok satacakmış gibi geliyor. Her ne kadar Cf Moto, benim kendi kriterlerime göre daha alınabilir gözükse de bu Bajaj'ın yedek parça ve servis yaygınlığı markayı millet için cazip kılıyor. Bir de dalga geçsek de bu senetli finansman modeli aslında kurye, paket işleri yapacak kardeşlerimiz için muazzam bir kolaylık. Bu şekilde devam ederlerse ve motor da çok antin kuntin bir motor değilse satış rekoru kırarlar.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Cfmoto iyi güzel hoş zaten her şeyi ustasına yaptırmışlar iyi markalara yaptırmışlar yada parçaları kaliteli markalardan tedarik etmişler ama yedek parça konusunda hem sıkıntılar olduğu hemde ciddi pahalı olduğu söyleniyor

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Burda bir sürü insan saydırıyor ama işin bir de işletme maliyeti, yedek parça vs unsurları var. Bence fena değil. Fiyat zaten iyi. Neticede bu emsal bir Japon bunun en az 2-3 katı fiyat. Az yakar, az harcatır. Daha ne istiyorsunuz? Bu model bazı yönleriyle daha çok sorusuzluk amaçlı yapılmış gibi. Bence de isabetli bir karar. Ben Honda Dio sahibiyim ve 110'luk motor 60 bine dayanmış. Bu örneklere bakarak bence iyi. Tasarım biraz daha iyi olabilir miydi, evet olabilirdi. Ama yine de iyi.
    -Black- bunu beğendi.

Psyduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Ben f250'nin tasarımını Dominar'dan daha çok beğendim sanki. Dominar 250 kullanıcısı olsam üzülürdüm ya da satıp bunu almayı düşünebilirdim. Daha hafif, daha ucuz, daha güzel gözüküyor(göreceli).

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Ben f250 nin gidon turunu merak ediyorum normalde gidon turu çok değil pulsarlarda ama F250 cbf gibi fazla gidon turuna sahip gibi geldi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    76k ya olan f modeli bence bedava beğenmeyen gidip 2014 model cbf 150 alsın

lordmayros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG 2023
    bu n250 de benim kafama yattı aslında, nk150 yi sattım yaza neyle gireceğimi bilmiyorum
    aklımda clx250 vardı ama bu motorda fiyat avantajı var, birde cfmoto nun servisi bi tık pahalı ve servis aralığı sıkı
    2.000km de bir 700 tl para alıyor
    tek problem bu motor yağ soğutmalı diyor :( dezavantajı olurmu acaba ?

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı lordmayros adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu n250 de benim kafama yattı aslında, nk150 yi sattım yaza neyle gireceğimi bilmiyorum
    aklımda clx250 vardı ama bu motorda fiyat avantajı var, birde cfmoto nun servisi bi tık pahalı ve servis aralığı sıkı
    2.000km de bir 700 tl para alıyor
    tek problem bu motor yağ soğutmalı diyor :( dezavantajı olurmu acaba ?
    Su soğutmalı olsa daha iyiydi ama, yağ soğutma nice yüksek hacim motorlar satıldı daha önce. Başta GS'ler geliyor hemen akla.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

Motosikleti
    Artık Yok...
    Yağ soğutmalı motor bence bajaj için daha iyi olmuş benim ustuma çok yağa su karışma olayı yüzünden gelen bajaj ktm blokları vardı en azından o son bulur .. birde genelde yap soğutmalı bloklar iyi bakılırsa sağlam uzun ömürlü oluyor ..
    -Black- bunu beğendi.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağ soğutmalı motor bence bajaj için daha iyi olmuş benim ustuma çok yağa su karışma olayı yüzünden gelen bajaj ktm blokları vardı en azından o son bulur .. birde genelde yap soğutmalı bloklar iyi bakılırsa sağlam uzun ömürlü oluyor ..
    Problemsiz bir sıvı soğutma daha iyi tabii ama, kronik problemleri varsa bu konuda Bajaj'ın, yağ soğutma bu anlamda da ön plana çıkabilir NS200 ile kıyaslayanlar açısından. Güzel bilgi.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

lordmayros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG 2023
    İstanbul içinde problem yaratmaz heralde
    Birde İstanbul Şarköy arasında tek mola ile gidebilirmi? Yani eskiden duyduğumuz motor şişer dedikleri olay başımıza gelir mi acaba
    Abi birseyide doğru yapsalar illa bi yerden çalacaklar :( olmayan vites göstergesini koymussun çift kanal ABS eklemişsin bi su soğutma mı maliyeti sisiriyor du acaba :(

Yada mühendisler gerek görmedimi acaba 🤔

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı lordmayros adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul içinde problem yaratmaz heralde
    Birde İstanbul Şarköy arasında tek mola ile gidebilirmi? Yani eskiden duyduğumuz motor şişer dedikleri olay başımıza gelir mi acaba
    Abi birseyide doğru yapsalar illa bi yerden çalacaklar :( olmayan vites göstergesini koymussun çift kanal ABS eklemişsin bi su soğutma mı maliyeti sisiriyor du acaba :(

Yada mühendisler gerek görmedimi acaba ��
    İstanbul-Şarköy arası motor tabi ki şişmez ama güzergah üzerindeki rüzgar ve motorun potansiyel titreşimi sizi yorabilir. Elbet mola vermek gerekir.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler