Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar N250 & F250 geldi!

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    12 ayda 20 binden fazla fark alıyor, 60 ayı sen düşün artık. Bankalar faiz konusunda bize tecavüz ediyorsa, bunlarınki sado-mazo lu grup işi gibi bişey.
    O zaman hesaplamayı şu şekilde yapabiliriz; 1 Bajaj bana, 1 Bajaj devlete, 1 Bajaj da Kuralkan'a..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Beğendim sanki ya. Galiba vazgectiğim TVS den sonra buna yönebilirim. Aslında ihtiyacımda yok niyeyse görünce almak istedim :D

Motosikleti
    250r
    Motorların 3/4 ü aynı. Tip olarak ikisini de beğenmedim ama n yi tercih ederim.
    F, ss ile touring arasında kalmış, ne olacağına karar verememiş gibi.

12 ayda 20 binden fazla fark alıyor, 60 ayı sen düşün artık. Bankalar faiz konusunda bize tecavüz ediyorsa, bunlarınki sado-mazo lu grup işi gibi bişey.
    TL nin yıllık değer kaybı %30 bandında. 5 yılda düz hesap 75bin, 175bin olarak ödenir, tabi 5 yıl vadeli TL borç verecek banka bulunabilirse. Maalesef durum bankalık bir durum değil.
    dundanbiri bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman hesaplamayı şu şekilde yapabiliriz; 1 Bajaj bana, 1 Bajaj devlete, 1 Bajaj da Kuralkan'a..
    Millet o vade farkına bile bence alır elindekini satar biraz üstüne ekler peşinat yapar gerisini vade li alır .. sıfırdan motor alıcak yani birikimi olmayan yada toplu parası olmayanı yorar ..
    dundanbiri bunu beğendi.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    İster al öde, istersen bir sene bekle daha da pahalıya al. Neticede bugün almazsan, 6 ay sonra pişman olacaksın.
    Fiyatı bir senede toplam ödeyeceğin rakamın da üstüne çıkacak. (Belki çıkmaz ama, mevcut ortamda risk büyük.)

Şöyle söyleyeyim. Yazıyı yazdığım tarihte, 26-27 bin liralara geliyordu Ns200 ile kıyaslayarak. (Ns 23-24 bin'di)
    Ns200 oldu 72 bin, bu da oldu 73 bin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:30 ----------

3. Bajaj aslında yanıp, bitip, kül olacak.Hokus, pokus, Pufffff!!!!
    dundanbiri bunu beğendi.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Eğer vade farkı alınmıyorsa 60 ay senetli satışla tüm 250 cc piyasasının içinden geçerler.

https://i.hizliresim.com/73avifh.JPG
    SENETLE SATIŞIMIZ BAŞLAMIŞTIR
    MİNİMUM PEŞİNAT TUTARI : 20.750TL
    AYLIK 3.005 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA(37 TAKSİT)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...67925532/detay
    tommygun bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet o vade farkına bile bence alır elindekini satar biraz üstüne ekler peşinat yapar gerisini vade li alır .. sıfırdan motor alıcak yani birikimi olmayan yada toplu parası olmayanı yorar ..
    Biri gidip ödeme planını alsa çok daha sağlıklı yorumlayabiliriz. Bana da millet senetle alır gibime geliyor ama muhtemelen Findeks risk raporu gibi birşey ister Kuralkan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:07 ----------

Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SENETLE SATIŞIMIZ BAŞLAMIŞTIR
    MİNİMUM PEŞİNAT TUTARI : 20.750TL
    AYLIK 3.005 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA(37 TAKSİT)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...67925532/detay
    Evet biraz vade farkını yansıtmışlar.

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    Alıntı -Black- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen sene Hindistan'da duyurulmasını takiben, dikkatimi çekmişti. Hatırladığım kadarıyla, Dominar 250 varken getirmezler diyenler olmuştu.
    Bajaj bu motorla devam etmeye karar verdiği için, er veya geç Kuralkan'ın da getirmek zorunda kalacağını, Dominar 250 veya Pulsar 250 satmanın onlar açısından bir şey değiştirmeyeceğinden bahsetmiştim.

Neyse;
    Kuralkan duyurusunu yaptı. Bana göre oldukça rekabetçi bir fiyatlama ile. Bekleyenlerin gözü aydın.

N250: 73.500 TL.
    F250: 76.850 TL.

Detaylı bilgi ve teknik özellikleri: https://dengeliyorum.com/pulsar-250/

https://www.youtube.com/watch?v=zyZbo2xixHA
    valla bu modelleri gördükçe cfmoto culara bi saygı duymaya başladım hiç olmazsa bişeyler tasarlıyolar ediyolar bi çaba var işin içinde bune lan ns200 den kötü tasarım çalmaya çalışmışlar becerememişler

https://www.arora.com.tr/tr/touring/117-yeni-mt125.html
    1 ay önce bununla dalga geçilip 1 ay sonra bajajda yapmış beğendim he demek sdjhsdjhsjhdsd ulan ne adamsınız

hayır bajajdada kafa yokki hindistanda tutuyo diye bu poktan tasarımlar dünyaya yayılıyo bu şekille şemalle

cfmoto ya saygım arttı valla

bak balk şimdi özelliklerine bakıyomda ns200 de bile su soğutma vardı dimi bide açıklamalarda en iyi pulsar filan diye yazmışlar siteye bak 2 adet lastiği 1 adet motoru var diye özellikleri filan yazmışlar

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birde bir arkadaş bajajın n250 diye modeli yok sallamayın falan yazmıştı selam olsun o arkadaşa ..
    As, siz ns250 dediniz bana gösterin ns250 diye bir modeli varmı, n250 ve f250 yeni çıktı sadece bize geç geldi ben hala yazdığım yazıda haklıyım.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğer vade farkı alınmıyorsa 60 ay senetli satışla tüm 250 cc piyasasının içinden geçerler.

https://i.hizliresim.com/73avifh.JPG
    Domi alırken vadeli satış seçeneğine bakmıştım. Neredeyse bir motor fiyatı kadar vade farkı vardı! Millet çakal ya vadeli alacak, enflasyon nedeniyle para eriyecek, vadeler kuşa dönecek. Hey yavrum hey yedirirler mi hiç

Motosikleti
    Artık Yok...
    Valla çeyizcilerde bile senetle kapış kapış gidiyor bence bajaj satar vadeli de gibime geliyor

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bankadan 50k kredi çekip almak daha mantıklı 20k peşinat verip 55e 55k vade farkı koyuyor kredi ile kamu bankası 25k faiz ödüyorsun özel bankalara baktım 33.5k faiz koyuyor
    Akıllı insan vadeli o ise girmez
    37 ay vadeli yazan için hesapladım
    Byusufs bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bankadan 50k kredi çekip almak daha mantıklı 20k peşinat verip 55e 55k vade farkı koyuyor kredi ile kamu bankası 25k faiz ödüyorsun özel bankalara baktım 33.5k faiz koyuyor
    Akıllı insan vadeli o ise girmez
    37 ay vadeli yazan için hesapladım
    Bankalar şu sıra herkese kredi vermiyor haliyle çekemeyenler mecbur senet sepetle alıyor

Demek sonunda geldiler. Bu arada 10 yılını dolduran 200cc serisi de tarihe gömülecek demektir.
    Ancak bu motosikletlerin motor ve kafa grenajı dışında neredeyse her yeri eski pulsarlarla aynı, bu durum yedek parça yönünden avantajlı. Motorunun 200 serisine göre daha basit yapıda olması da bence avantaj çünkü sorunsuzluk ve ekonomik fiyatlama için avantaj.
    Fiyat olarak da Hindistan'daki fiyatla tam orantılı gelmiş, orada da ns200 ile hemen hemen aynı fiyata satılıyor. Kuralkan senet işine yıllar önce başladı ancak gerçekten de ekonomik olarak çok dezavantajlı fiyatları var.

Bu motoru kimler alır? Pulsar müşterisi alır. Yedek parça ve ikinci el avantajı aynen eski pulsar gibi devam edecektir çünkü.

Motosikleti
    250r
    Alıntı OnixsyS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bu modelleri gördükçe cfmoto culara bi saygı duymaya başladım hiç olmazsa bişeyler tasarlıyolar ediyolar bi çaba var işin içinde bune lan ns200 den kötü tasarım çalmaya çalışmışlar becerememişler

https://www.arora.com.tr/tr/touring/117-yeni-mt125.html
    1 ay önce bununla dalga geçilip 1 ay sonra bajajda yapmış beğendim he demek sdjhsdjhsjhdsd ulan ne adamsınız

hayır bajajdada kafa yokki hindistanda tutuyo diye bu poktan tasarımlar dünyaya yayılıyo bu şekille şemalle

cfmoto ya saygım arttı valla

bak balk şimdi özelliklerine bakıyomda ns200 de bile su soğutma vardı dimi bide açıklamalarda en iyi pulsar filan diye yazmışlar siteye bak 2 adet lastiği 1 adet motoru var diye özellikleri filan yazmışlar
    Arora da Yamahanın modellerinin isimlerinden esinlene esinlene gidiyor. YE-BE-RE, MT...
    XSR 125 de yapar mı acaba ?

Reklamın iyisi kötüsü olmaz.

Dxsec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Tasarım kısmında Çinlilerle çalışsalar daha iyi bir performans çıkar.
    İtalyayla çalışsalar daha mükemmel bir sonuç çıkar.

dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS 200
    Ben özelliklerine düzgün bakmamışım, bu özellikler ile ben istemem, param olursa dominar 400 düşünürüm, veya hiç bir şey, japon desem zaten bütçe yetmeyecek, senet olayına zaten girmem, Kuralkan özel banka kredisi kampanyası zannetmiştim,
    Aşklar biter yollar bitmez dedim, ne aşk bitti ne de yollar..

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    Alıntı Dxsec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tasarım kısmında Çinlilerle çalışsalar daha iyi bir performans çıkar.
    İtalyayla çalışsalar daha mükemmel bir sonuç çıkar.
    cf moto gayet güzel bir örnek şuan tasarım konusunda

furkantrojka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS200
    Bankalar bize tecavüz mü ediyor? Enflasyonun 5'te 1'i faizle kredi veriyor adamlar. Resmen bir lütuf bu. Bugün bu motoru 36 ay taksitli krediyle alıp, önümüzdeki sene satın. Hem krediyi kapatırsınız, hem de cebinizde para kalır. Bedavadan bindiğiniz motor da cabası.
    F54 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler