Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu iki motor arasında tercihiniz ne olurdu?

Motovento
    REKLAM ALANI

İyi akşamlar kıymetli forum üyeleri;

Bu iki motor arasında tercih yapmakta zorlandım açıkçası, yorum yapabilirseniz sevinirim.
    Her ikisi de 2020 model cb250r, aynı fiyat ve kozmetik durumu aynı gibi. Renk olarak siyahı tercih ediyorum.

Kırmızı: (3ay garantili)

15000 km, lastikler stok değişmesi gerekiyor, zincir sesi sorunu var, bakımının yapılması gerekiyor ve biraz yüksek devirde kullanılmış.

Siyah:

23000 km, lastikler yeni, sessiz zincir takılmış, bakımı yeni yapılmış ve daha sakin kullanılmış.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motorsiklet alırken ben kullanıcısına bakıyorum önce; genç ve agresif yapılıysa uzak duruyorum.. Siyah renk olan bana çok hitap ediyor

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı Kauwboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar kıymetli forum üyeleri;

Bu iki motor arasında tercih yapmakta zorlandım açıkçası, yorum yapabilirseniz sevinirim.
    Her ikisi de 2020 model cb250r, aynı fiyat ve kozmetik durumu aynı gibi. Renk olarak siyahı tercih ediyorum.

Kırmızı: (3ay garantili)

15000 km, lastikler stok değişmesi gerekiyor, zincir sesi sorunu var, bakımının yapılması gerekiyor ve biraz yüksek devirde kullanılmış.

Siyah:

23000 km, lastikler yeni, sessiz zincir takılmış, bakımı yeni yapılmış ve daha sakin kullanılmış.
    fiyatlari ne durumda peki?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    tabiki siyahı al.yorulmamış ve lastigi yeni.şuan mitas lastik set 3600 lira.benim motor mesela 40bin km de gözün kapalı alabilirsin hiç yorulmadı.ara sıra gazladım o kadar.siyah rengi begenmessen renk kaplaması yapar ruhsata işletirsin problem degil

doberman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Iron 883
    sessiz zincir diye bir şey yok tamamen yalan hocam. ben az daha satıyordum zincir sesinden ötürü.

ne dalga geçeni bitti, ne "kanka motordan garip bi ses geliyo sağa çek" yorumları ne de "motorundan neden teneke sesi geliyor" yorumları.

en sonunda gittim zincir korumasını söktürdüm ses tamamen kesildi kusursuz bir motora dönüştü, bana da sessiz zincir diye sokmuşlardı 2500 liralık zinciri yaptık bi enayilik, zincir korumayı 50 liraya söktürürsün. ayrıca kesinlikle siyah olanı tercih et.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Satıcı sana sessiz zincir takdım dediyse Sırf sessiz zincir dedi diye o siyahı almazdım ..

sessiz zincir diye bir şey yok zincir korumasından akustik bir ses yapıyor söktün mü gidiyor ..

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Ben de motosiklet alırken kullanıcısına daha çok dikkat ediyorum ve "sessiz zincir" diye bir şey aldığını söyleyen birinden daha uzak durma eğilimindeyim.

Yeterli bilgi yok burada, biraz yüksek devirli kullanılmış da ne olmuş? Ayrıca bu devirli kullanım durumları kişilerin beyanları muhtemelen, güvenilir mi bu beyanlar?
    + garanti durumu benim için daha belirleyici. Sadece bilgiler bunlar ise fiyatlar denk ise kırmızıdan yana gibiyim.

Her zaman art niyet aramak doğru değil.Alan kişiye o şekilde satmış olabilirler,konuşma sırasında kendini ele verir.
    sessiz zincir olarak adlandırılan zincir tipi var.eksantirik ve bazı motorların debriyaj aktarmasında kullanılan zincir yapı olarak farklı, makaralı zincire göre daha sessizdir.zincir ilanlarında bile bu saçma açıklamayı görüyoruz.bu sessiz zincir mevzusununda delinin biri kuyuya taşı atmış çıkarabilene aşk olsun.

km dışında fiyatlarını yazmamışsın.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Motosikletleri bilmem ama siyahın satıcısından uzak dur. Bakım dediği yağını değiştirmiştir Daha sakin dediği nedir beraber mi takılıyorlar? Boş ver bu esnaf ağızlarını hangisi hoşuna gidiyorsa onu al.

Benim 100 cc Çinli cubın ön lastiği 25.000 km oldu orijinal fabrika lastiği hala iş var. O kırmızı Honda / Japon nasıl 15.000 km de lastik istiyor anlamadım. Bana kalırsa sen bir 30.000 km daha devam et sonra bakarsın lastiklerin durumuna ( tabi kırmızıyı alırsan ).

Motosikleti
    Artık Yok...
    Yıllar önce 1999 yılında dayım bir tane concorde alacaktı 96 model gittik bakmaya adam galerici arabayı tanıtıyor araba temiz ama adam bir anlatıyor bu arabada iş adamı göstergesi iş adamı kolçağı var falan diyor iş adamı kliması da var galiba dedim dayım bir dürttü beni sonra dayıma çaktırmadan eğilip dayı kaç kaç kaç dedim başka araca bakmaya gittik .. niyeyse konuyla alakası yok ama birden aklıma geldi paylaşmak istedim .. yaşlanıyoruz ondan herhalde apuk supuk şeyler geliyor insanın aklına
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)