Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

10 yildir kasko yaptirip hic vukati olmamak

Motovento
    REKLAM ALANI

Bu durumda olan var mi arkadaslar ?

Bir yerlerde oturup dertlesip icelim diyorum beyler..bir ton para odedik elde var sifir.
    Sigorta sirketleri sayemizde semirdi vallahi.

Bizim gibi adamlar sayesinde bu sigortacilik sektoru hayatta kalabiliyor.
    Ama yalan yok,insan biraz onure edilmek istiyor.Ne var abi bir plaket gönderip tesekkur etmek cok mu zor ? yaninda da Divan pastanesinden 200 gr cikolata olsa insan ne kadar mutlu olur.

İnsanin kalbine dokunmak bu kadar kolay ama bunu dusunebilecek insan yok iste..!

Yazik..
    dundanbiri, BatuhanK. ve tommygun bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Adres paylaşın
    Dostlarımızı yollayalım motorunuzu aldıralım

Sonrasını kasko şirketiyle halledersiniz
    dundanbiri bunu beğendi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Geçenlerde haber kanalında denk geldim , detayları tam bilemiyorum ama hasarsızlık indirim basamaklarındaki fark ciddi şekilde artacakmış , yani 1. basamak 3500 TL ödüyorsa 7. basamak 350 gibi bir fark..

Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçenlerde haber kanalında denk geldim , detayları tam bilemiyorum ama hasarsızlık indirim basamaklarındaki fark ciddi şekilde artacakmış , yani 1. basamak 3500 TL ödüyorsa 7. basamak 350 gibi bir fark..
    Niki bey kardesim,

Umarim dedigin gibi olur.Ama yine de musterine kendisini iyi hissettirecek bir jest yapilabilir

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2008 yılından beridir kasko parası öderim. Bu sürede kaskoda sadece 1 ön cam 1 yan cam parası aldım. Çikolataya gerek yok insan bir mesaj falan çeker. Hiç aramadı namussuzlar.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Trafik sigortasında bile indirime razıyım üstüne birde sınırsız imm yaptırıyorum.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Babam 30 yıldır kasko kullanıyor, hiç işlem yapılmadı. Geçen seneye kadar çok komik rakamlara kasko yapıyorduk ancak bu sene boku çıktı.
    ozanturk bunu beğendi.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Buda kask gibi. Bi kere lazım olur. İhtiyaç halinde yoksa problem büyük.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:46 ----------

İnşallah olur.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    2015 senesinde şehir içinde nc ile kaza yaptım kusurlu karşı taraftı o günün parası motosikletin parasının yaklaşık %30 u kadar hasar oldu sadece 2 ön maşa mesnet ve teker mili değişti
    servisten çıkmadan kasko yaptırdım yakında 8 yıl olacak sıfır hasar sıfır kaza kasko şirketine sıfır masraf umarım bir gün kasko lazım olmaz ödemeye gücüm olduğu sürece kasko yapmaya devam edeceğim bu yıl 6720 tl tuttu
    pasta işine gelince ise mesaj bile yollasalar yeter ama ne yazacaklar ki kaza yapıp masraf çıkarmadığınız için teşekkürler mi yazsınlar

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    YsNLzTrK, espresso, hasmet ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadasim,kardesim bu adam actigi iki baslikta 8 yildir kaskodan bahsediyor.benim 10 sene.biraz dikkat lutfen.
    Ayrica benim nickime bakin,ne yaziyor?

Dukati manyagi bir adamim ben,beni bu kisiyle ayni tutmaniz sacmalik.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    He canım

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı Ducatimania adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadasim,kardesim bu adam actigi iki baslikta 8 yildir kaskodan bahsediyor.benim 10 sene.biraz dikkat lutfen.
    Ayrica benim nickime bakin,ne yaziyor?

Dukati manyagi bir adamim ben,beni bu kisiyle ayni tutmaniz sacmalik.
    He sen ducati maanyağı isen tamam o zaman da honda hiçbir yerde dile getirilmemişken neden marka belirttin şunun manyağıyım diye onu merak ettim IP tek bir holdingden mi çıkıyor :D

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öyle olursa orayı yıkarlar. Bizim insanımız bir şekilde 7. basamağa ulaşır.

Motosikleti
    2017 Suzuki V-Strom DL 650
    Bende aracıma 2011 yılından bu yana her yıl yaptırdım 1 kuruşluk dahi faydalanmadım
    Hala yüksek fiyatlar istedikleri için son 2 yıldır yaptırmıyorum.
    Konuyu açan arkadaşın yazısını okuyunca gerçekten hak verdim, ülkede kendimizi o kadar değersiz hissettirmişler ki aklımıza olma ihtimali bile gelmiyor böyle şeylerin

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle olursa orayı yıkarlar. Bizim insanımız bir şekilde 7. basamağa ulaşır.
    Biraz internette bakındım , 10.000 kişi tespit edilmiş bunlar her yıl birden fazla kazaya karışanlar , sigorta basamaklarına iki kademe daha eklenecek ve her yıl kaza yapanlar 0 basamağına düşecek ve 36.000 tl ye varan primlerle karşılaşacaklarmış , hiç kaza yapmayanlar içinde 8. basamak eklenmiş 7. basamakla 8 arasında %50 fark olacakmış..
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Biraz internette bakındım , 10.000 kişi tespit edilmiş bunlar her yıl birden fazla kazaya karışanlar , sigorta basamaklarına iki kademe daha eklenecek ve her yıl kaza yapanlar 0 basamağına düşecek ve 36.000 tl ye varan primlerle karşılaşacaklarmış , hiç kaza yapmayanlar içinde 8. basamak eklenmiş 7. basamakla 8 arasında %50 fark olacakmış..
    Olacağı şu; bu 0 basamaktaki kişiler arabaları kazası olmayan yakınlarına satıp öyle kullanacaklar. Bizim milletimiz şeytana külahını ters giydirir...
    espresso ve YsNLzTrK bunu beğendiler.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Olacağı şu; bu 0 basamaktaki kişiler arabaları kazası olmayan yakınlarına satıp öyle kullanacaklar. Bizim milletimiz şeytana külahını ters giydirir...
    Herkesin enayi yakini olmayabilir...

Olsa bile kisa sureli cozum. Cunku o yakinini ite kaka hizla tirmandiracaktir a basamaklardan.

Sahsen oldum olasi Hasmet kasko kullaniyorum. Acaip hesapli

Sonucta zevk icin bir sey. Ne diye her ay bir ton para odeyecegim? Olursa bir durum bakariz icabina, ki geyik carpinca baktim da. Her halukarda kardayim.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Çalıştığım fabrikanın sahibinin cipi vardı. Servis otobüsü buna çarpıyor fabrikadan diğer arabasını gönderdiler. Neyse servis otobüsü yüzde yüz kusurlu çıkıyor. Bir müddet sonra bu işlere bakan arkadaşa sordum ne oldu diye? adamın bir arsası varmış onu satıp hasarı tahsil etmişler.

Yaaaaa işte böyle.

Dur hızımı alamadın bir de kendimden örnek vereyim. Bizim ticari bir aracımız var kirada, kiracımız başka bir araca çarpıyor. Acar bir avukat onbeş günde bizden şırınga ile değer kaybını tahsil etti Kirada biz kullanmıyoruz falan dinlemedi. Bizde kiracıyı mahkemeye verdik ağrımayan başımız ağrıdı.

Onun için dikkat et işler artık eskisi gibi değil avukatlar şırınga ile dolaşıyor.

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Kaskoyu hayatımda bir defa yaptırdım kullandım ondan sonra daha yaptırmadım benim gibiler var mıdır acaba? Hatta ilk kez memleket doğu karadenize gideceğim zaman bayram arefe günü arka lastik sibop kesti yolsa kaldım. Motoru bırakıp memlekete otobüs ile bile gidemiyorum bilet yok çünkü. Aradım kasko firmasını burada tanıdığım kimse yok memlekete gideceğim otobüs bileti de yok ne yapacağım burada dedim. 2 defa ayrı şekilde anlaşmalı olduğu otelde konakladım. Borçlar bitince tekrar yaptıracağım dedim ama borçlar bir türlü bitmedi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)