Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Turkiye gibi fakir fukara bir ulkeye CB125F neden getirilmez ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaslar ben gercekten cok sasiriyorum.

Yaa benzin su an en ucuz zamani,dolar baskilanmis yanardag gibi patlamasi an meselesi.
    Benzin minimum 27 30 tl oldugunda bu millet napicak ?

Elinde mukemmel bir makina var, 100 km de 1.4 lt yakiyor 117 kg.
    Ve msx125 den 1000 euro daha ucuz,yani bu motoru 64.000 tl ye satabiliyosun.

Ama sen bunu getirmek yerine super cup,msx,monkey getiriyosun !
    Ulen burası abd mi norvec mi napiyonuz siz ?

Bize cb125f lazimmm.Bu motor gelmis,zananinda satamamismis..bak ya.!
    O zaman benzin kac paraydi ? Ulke sefaleti yasiyor su an,bittik durumdayız.Tam bu motorluk bir ortam var.

Bayii olsam 100 tane siparis veririm, satilmama sansi yok..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    1-Bunu satacakları paraya daha performanslı muadilleri var
    2-üzerinde ki blok direkt honda nın en pısırık çin motor bloğu

honda bilerek ya da bilmeyerek bu commuter trenini çok önce kaçırdı..ben yıllarca söyledim ama beni kim takacak.. honda adam gibi 200-250cc güzel bir commuter getirmedi treni kaçırdı. bajaj ns200 bu açığı kapattı.. zamanında cbf250 getirdiler, parçası pahalı, kroniği çok bir motordu ama milletin ağzında damağında tadı kaldı, perf. olsun minyon yapısı olsun çok harika bir commuterdi ama geçen 17 sene içinde asla böyle bir stratejik commuter getirtemediler.. gelen 125lik ler hep çer çöp..

diyeceksin abi ne alaka.. honda dan zamanlama olarak bir cacık olmaz kardeşim. honda dio ve pcx den zaten alacağını alıyor. kimse paçasını ıslatmaya 8hp 125cc commutere binmeyi tercih etmez, sen 125cc commuter ile bot mu giysem yağmurluk mu giysem diye düşünürken, adam honda dio ile takım elbise ile paçası ıslanmadan işine gider, bakkalına gider.. ha 125cc commuter anca çok ucuz olursa gelir. markasını satar.
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-Bunu satacakları paraya daha performanslı muadilleri var
    2-üzerinde ki blok direkt honda nın en pısırık çin motor bloğu

honda bilerek ya da bilmeyerek bu commuter trenini çok önce kaçırdı..ben yıllarca söyledim ama beni kim takacak.. honda adam gibi 200-250cc güzel bir commuter getirmedi treni kaçırdı. bajaj ns200 bu açığı kapattı.. zamanında cbf250 getirdiler, parçası pahalı, kroniği çok bir motordu ama milletin ağzında damağında tadı kaldı, perf. olsun minyon yapısı olsun çok harika bir commuterdi ama geçen 17 sene içinde asla böyle bir stratejik commuter getirtemediler.. gelen 125lik ler hep çer çöp..

diyeceksin abi ne alaka.. honda dan zamanlama olarak bir cacık olmaz kardeşim.
    Ne ilgisi var

https://www.rideapart.com/news/43874...ales-rise/amp/

Bu motor bir cok avrupa ulkesinde rekor satislar yapti.
    Uzerindeki en son blok honda italya da gelistirildi.

Pisirik cin ne demek ? 125 lik commuterden ne bekleniyorsa bu motor onu faxlasiyla yapiyor

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı Hollandali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne ilgisi var

https://www.rideapart.com/news/43874...ales-rise/amp/

Bu motor bir cok avrupa ulkesinde rekor satislar yapti.
    Uzerindeki en son blok honda italya da gelistirildi.

Pisirik cin ne demek ? 125 lik commuterden ne bekleniyorsa bu motor onu faxlasiyla yapiyor
    ne ilgisi var yazacağını biliyordum, muhtemelen çok genç bir arkadaşımızsın, seni anlıyorum. bu arada tekrar edit yapmıştım onu alıntılamamış,tekrar okuyabilir misin rica etsem.
    Blackeagletr bunu beğendi.
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)