Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Tvs apache rtr 200 ön sipariş

Motovento
    REKLAM ALANI

58000 59000 fiyatla yeni 200 cc ler geliyormuş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tataroglu41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyleymiş. 2022 modeli getirilmiş. Malum sitede ilanları var. Bu fiyata kaçmaz. Ns200'den 13 bin TL ucuz. Ve daha kaliteli. UMA'yı eleştirmiştim bu markayı neden aldı diye. Bu girişimleri son derece başarılı. Kendiletini tebrik ederim. Fiyat çok iyi. Alınacak bir motosiklet.
    espresso ve kaan898 bunu beğendiler.

60bin TL bence de iyi fiyat. Umarım kullanıcı sayısı artar ve yaygınlaşır. Böyle modellere ihtiyaç var.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ns200'ün 70bini geçtiği dönemde 59k'a bu alet gelirse satışları baya artacaktır. performans olarak daha dusuk olsa da hem fıyat hem malzeme kalıtesı fark yaratır
    espresso ve kaan898 bunu beğendiler.

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Hangi ülkenin malı bu araçlar?

Alıntı Ekrem_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi ülkenin malı bu araçlar?
    hindistan.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    CF MOTO’nun Mondial’in yedek parçalarını temin edemeyen UMA’dan TVS almak büyük risk.
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı joshua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CF MOTO’nun Mondial’in yedek parçalarını temin edemeyen UMA’dan TVS almak büyük risk.
    Bunu da mı badem bıyıklı anadolu kaplanı osmanlı çocukları getiriyormuş? Alınmaz o zaman.
    iptaluyelik02 bunu beğendi.

Alıntı joshua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bildiğim kadarıyla tvs motorların eski yeni hepsinde başka motorlarla uygun muadilleri var. yedek parça sıkıntısı yaşanmıyor. ancak bu model için yanlıs da yorumluyor olabılırım

bir bajaj kullanıcısı olarak tvs'nin kalite ve fiyat farkı ortada. ancak 3 ay sonra bu motorun fiyatını bajaja eşitlerlerse durgun olan ıkıncı el piyasası ns200 'ün altında ezilir.

Dogruya dogru düşük cc kullanıcıların en buyuk problemı son hız. tvs 200 cc olsa da %20 civarı düşük beygir gücüne sahip.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Sorun parça bulamamak değil, sıfır aldığın motorun yetkili servisinde ve distribütör firmada parçasının bulunmaması. Ticaret bakanlığının satış sonrası hizmetler yönetmeliğinde bu konu açık açık yazıyor adamlar bakanlığı ve kanunu takmayarak parça temin etmiyor böyle bi kafada olan firma ile alışveriş yapmam şahsen.
    espresso, Mr.wind ve iptaluyelik02 bunu beğendiler.

lordmayros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG 2023
    sizce 2022 model cf moto 150 nk yı bu motorla değiştirsemmi acaba
    cf den memnunum ama bi tık daha hızlı motora ihtiyacım var
    yani 110km hızla zorlamadan gidermi 150nk 80-85km hız yapıyor

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    150 cc tek silindirden 200 cc tek silindire geçmek "bir tık daha hızlı motora geçmek" demek değildir. Bütçeniz doğrultusunda "gerçek anlamda" daha kuvvetli motorları denemeniz daha sağlıklı olacaktır. Apache iyidir ama size daha hızlı motorlar gerekebilir.
    dundanbiri ve espresso bunu beğendiler.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı lordmayros adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizce 2022 model cf moto 150 nk yı bu motorla değiştirsemmi acaba
    cf den memnunum ama bi tık daha hızlı motora ihtiyacım var
    yani 110km hızla zorlamadan gidermi 150nk 80-85km hız yapıyor
    Bknz ben 125cc bretonsim var 2. motosiklet xtreme max200i aldım arada çok çok küçük bir tork var gibi geliyor başka bir şey yok hızlar aynı yine
    Bence bir tık güçlü istiyorsan wolf250 olur inazuma olur yukselebilirsen mtye geç ama uçuk fiyatı var
    benhasan bunu beğendi.

Tvs umadan isotlara geçmiyormuydu

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 cc tek silindirden 200 cc tek silindire geçmek "bir tık daha hızlı motora geçmek" demek değildir. Bütçeniz doğrultusunda "gerçek anlamda" daha kuvvetli motorları denemeniz daha sağlıklı olacaktır. Apache iyidir ama size daha hızlı motorlar gerekebilir.

ben 14 beygir 162 cc motordan 24 beygir 200 cc'e gecince baya fark etti abi :D kesinlikle düşük cc motorlarda 8-10 beygir ciddi fark yaratıyor.

tabi tvs 20 beygir oldugu için muhtemel 150 ile arasındaki fark biraz anlamsız kalacaktır
    dundanbiri bunu beğendi.

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu fiyata siler süpürür diye düşünüyorum.
    İstanbulda kuryelere bayağı satış olur.
    Bajaj' ın son durumunu bilmiyorum , Hero' da da bununla rekabet edecek vitesli yok.

Hayırlı olsun.
    kaan898 bunu beğendi.

seyfi0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstorlardan umaya geçti

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullandığım dili şey edeyim, arkadaşa sığır gibi yazmışım, kusuruma bakmasın.

Dxsec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Alıntı Tataroglu41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana sorarsanız gerek yedek parça gerekse servis birazda güç istiyorsanız Bajaj Pulsar 200 NS sizin için daha uygun bir motor. 24 beygir güç ile ortalama 120 - 130 km hızlarda rahatlıkla gidebilirsiniz. Bütçeyi biraz daha zorlayıp sıfırını almak size büyük katkı sağlar.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Dxsec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana sorarsanız gerek yedek parça gerekse servis birazda güç istiyorsanız Bajaj Pulsar 200 NS sizin için daha uygun bir motor. 24 beygir güç ile ortalama 120 - 130 km hızlarda rahatlıkla gidebilirsiniz. Bütçeyi biraz daha zorlayıp sıfırını almak size büyük katkı sağlar.
    Pek de öyle olmuyor. Yıllar önce grup halinde seyahat eden 5-6 tane Bajaj RS200'de denk gelmiştim. Topçular'da vapurdan indikten sonra onların peşine takılayım dedim. Bende Yamaha Xcity250 vardı. 120 km/h ye çıktığım halde baktım uzaklaşıyorlar. Ben 120 km/h sabit devam edip onları geçerim diye düşündüm. Çünkü, titreşim nedeniyle mola vermek zorunda kalacaklardı. Tam da öyle oldu. Onlar mola verdiği zaman ben ilerliyordum. Arkadan gelip beni tekrar geçiyorlardı. Bu durum 3-4 kere tekrarlayınca herhalde üzülmüşlerdir. Bir aracı defalarca geçip tekrar önünde görmek kabus gibi gelebilir. Tabi ben ofis koltuğunda oturur gibi giderken onların arkadan yediği darbeler bini aşıyordu

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)