Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

19.Kasım.2022 yarınlar olmayacakmış gibi gezmem

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Arkadaşlar havaların henüz soğumamış olmasını fırsat bilerek bugün gundi motorumla çok güzel bir rota yaptım. Sabahın 8'inde başlayan yolculuğum akşam 18:00'de sağ salim eve vararak noktalandı. Git gel 500 km.yi aşmışım.

Bugün Eskihisar'dan feribotla Yalova'ya geçtim ve Armutlu yarımadasından Gemlik'e ulaştım, ardından Orhangazi tarafından İznik gölünü kuzey kısmından geçerek Sakarya Geyve ve sonrasında Pamukova'ya ulaştım. Buradan Sapanca gölüne geldim, muhteşem bir ıslama köfte yedim ve Kandıra üzerinden sırasıyla Ağva-Teke-Şile güzergahında dağ yollarını takip ederek eve vardım. Şaka maka İzmit,Yalova,Bursa,Bilecik,Sakarya derken yine 5 şehir görmüşüm. Doğa harikası olan Armutlu yarımadası, yazlıkçıların evlerine dönmesiyle beraber bomboş ve sadece bana aitti bugün. Havalar henüz güzelken bu Armutlu taraflarını gezin, görün derim. Velhasıl bol bol deniz, bol bol orman, bol bol dağ, bol bol göl görüp bol bol köfte yiyerek günü tamamladım. Çevrenizde babası benzin istasyonu sahibi bekar bir kız varsa evlenmeye talibim. Kör olsun, topla olsun, çolak olsun fark etmez, yeter ki babasının benzin istasyonu olsun.

Ncanpolat, Vargath, Cyan ve 30 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Maşallah abi güzel geziyorsun Allah daim etsin
    tommygun bunu beğendi.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kazasız belasız keyifli nice geziler dilerim. Tabii ki yarınlar olmayacakmış gibi gezeceksin. Neden mi? Çünkü gerçekten de yarınlarda keyifli durumlar yok. Ben yaş olarak o yarın dediğiniz yerdeyim. Biraz hastalandım. Yaklaşık 10 gün evde yattım. Sonunda öksürüğüm falan geçti. Biraz düzeldim. Toplam 80 km.lik bir gezi yapayım dedim. Dönüşüm geceye kalınca kışlık mont ve termal içliğe rağmen yine de soğuk almışım. Dönmeden önce bir de tatlı yemiştim.(tatlı dokunuyor) Tekrar rahatsızlandım. Bronşlarım tekrar doldu. Tatlıdan sonra da yüzüm gözüm kızardı, kaşıntı bastı. Artık tatlı yemek yerine eşe dosta ısmarlayıp yemesini seyredeceğiz. :(

Bir ayda en az 15 günüm boş. Ama gezemiyorum. Keşke sizin yaşlardayken daha çok gezseydim.
    tommygun, espresso ve YsNLzTrK bunu beğendiler.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Maşallah iyi yol yapıyorsun. Ben bu sene 12 bin km ile kapattım nerdeyse..oda 5 bini Hakkari. Daha ege Akdeniz görmedim
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız keyifli nice geziler dilerim. Tabii ki yarınlar olmayacakmış gibi gezeceksin. Neden mi? Çünkü gerçekten de yarınlarda keyifli durumlar yok. Ben yaş olarak o yarın dediğiniz yerdeyim. Biraz hastalandım. Yaklaşık 10 gün evde yattım. Sonunda öksürüğüm falan geçti. Biraz düzeldim. Toplam 80 km.lik bir gezi yapayım dedim. Dönüşüm geceye kalınca kışlık mont ve termal içliğe rağmen yine de soğuk almışım. Dönmeden önce bir de tatlı yemiştim.(tatlı dokunuyor) Tekrar rahatsızlandım. Bronşlarım tekrar doldu. Tatlıdan sonra da yüzüm gözüm kızardı, kaşıntı bastı. Artık tatlı yemek yerine eşe dosta ısmarlayıp yemesini seyredeceğiz. :(

Bir ayda en az 15 günüm boş. Ama gezemiyorum. Keşke sizin yaşlardayken daha çok gezseydim.
    Allah şifa versin. Ben de şu musibete keşke bir 10-15 sene önce başlasaymışım diye hayıflanıyorum. Boşverelim, şu ana odaklanmak sanırım en sağlıklısı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:41 ----------

Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah iyi yol yapıyorsun. Ben bu sene 12 bin km ile kapattım nerdeyse..oda 5 bini Hakkari. Daha ege Akdeniz görmedim
    Ahmet Abi şöyle kalmalı, konaklamalı gezmeyi sevsem kafamda o kadar düşünce, o kadar rota var ki. Senin bu sene var mı uzun yol planları?
    espresso bunu beğendi.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah şifa versin. Ben de şu musibete keşke bir 10-15 sene önce başlasaymışım diye hayıflanıyorum. Boşverelim, şu ana odaklanmak sanırım en sağlıklısı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:41 ----------

Ahmet Abi şöyle kalmalı, konaklamalı gezmeyi sevsem kafamda o kadar düşünce, o kadar rota var ki. Senin bu sene var mı uzun yol planları?
    Erken yaşta motosiklet işine başlasaydınız Sofuoğlu gibi biri olurdunuz herhalde. Üzerinden inmediğinize göre çok seviyorsunuz motosikleti.

Motosikleti

Bu sene zor 20 gündür sadece çorba icebiliyorum. Dişler çekildi. Dede olduk ya artık damak olacak illa ki. Aslında 1 Aralık da Yozgat'a gidiyordum 4 senedir. ( Kabir ziyareti) Ama bu sene maalesef arkadaşlar ı seyrederim.

Aklında bulunsun Akyazı da bahçe var benim. Yer müsait orda kalabilirsin. Hafta sonu denk gelirsek de misafir ederim
    tommygun ve F54 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erken yaşta motosiklet işine başlasaydınız Sofuoğlu gibi biri olurdunuz herhalde. Üzerinden inmediğinize göre çok seviyorsunuz motosikleti.
    Aslında genç yaşta başladım. Sonra o-bu derken 20 sene ara verdik. Motor kullanmayı çok sevdim ama benim yetenek kısıtlı, doğduğum gün de başlasaydım sürmeye Kenan'ın K'si kadar bile süremezdim
    espresso bunu beğendi.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Oh be. Mis gibin bir tur yapmışsın.
    Başlığını görmek beni sevindirdi.

Hiç araştırmayıp, aynı soruyu defalarca tekrar tekrar soranlardan sıkılmış ve artık bu forumda bulunup bulunmamayı sorgular hale gelmiştim...
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sene zor 20 gündür sadece çorba icebiliyorum. Dişler çekildi. Dede olduk ya artık damak olacak illa ki. Aslında 1 Aralık da Yozgat'a gidiyordum 4 senedir. ( Kabir ziyareti) Ama bu sene maalesef arkadaşlar ı seyrederim.

Aklında bulunsun Akyazı da bahçe var benim. Yer müsait orda kalabilirsin. Hafta sonu denk gelirsek de misafir ederim
    Abi sağolasın teklifin için. Buarada hayırdır ne oldu dişlere? Geçen etkinlikte bir yaramazlık yoktu sende.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:56 ----------

Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hiç araştırmayıp, aynı soruyu defalarca tekrar tekrar soranlardan sıkılmış ve artık bu forumda bulunup bulunmamayı sorgular hale gelmiştim...
    Abi eskiden ben de kızardım gençlere aynı soruyu neden soruyorlar diye ama sanırım forumda "ara" butonunun yeri biraz gizli, saklı.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Abi sağolasın teklifin için. Buarada hayırdır ne oldu dişlere? Geçen etkinlikte bir yaramazlık yoktu sende.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:56 ----------

Abi eskiden ben de kızardım gençlere aynı soruyu neden soruyorlar diye ama sanırım forumda "ara" butonunun yeri biraz gizli, saklı.
    Epeydir sıkıntı var dı. Artık patladı.
    tommygun bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konfor sele ayrıntısı dikkatimi çekti. Nasıl, işe yarıyor mu?
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konfor sele ayrıntısı dikkatimi çekti. Nasıl, işe yarıyor mu?
    Kötünün iyisi diyelim. Mükemmel değil ama iş görüyor. Benim kıç artık uzun gezilere alıştığı için konfor sele olsa da olmasa da çok problem olmuyor ama sana tavsiye ederim, fiyatı abartı değil, makul, iş de görmüyor değil.
    espresso bunu beğendi.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Abi kazasız belasız nice sürüşlerin olur inşallah bir çok insanın arabayla üşendiğini sen motosikletinle rahat bir şekilde yapıyorsun . Yalova-Armutlu-Gemlik yolu çok güzel bir yol bir yanda deniz bir yanda yeşillik çok hoş ve tatlı bir yol, o yolda benim gördüğüm tek sıkıntı çok yağmur yağdığı zaman o yolda ciddi derecede taş ve dal gibi bir çok düşmemize sebebiyet verebilcek şeyler bulunmakta bunlara dikkat etmekte fayda var.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Helâl @tommygun. Vallahi çok da güzel hava vardı, şu mevsimde kaçmazmış gerçekten. Hava yarın da çok güzel; imrenenler atlayın motora uzun olmasa da kısa bir gezinti yapın, keyfini çıkarın. Kara kış geç de olsa gelecektir.
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "Kartallar yalnız uçar" lafının vücut bulmuş halisin tomi başkan .
    tommygun, iskampavya ve F54 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Maşallah! Süper gezi, tebrikler...
    tommygun bunu beğendi.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Çok güzel bir tur olmuş.
    Tebrikler.

Nice güzel geziler dilerim.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Abi aşkolsun, lazımsın sen foruma, boşver sorgulama. Ben günü birlik yol yapıyorum, senin gibi yola çıktım mı 1 hafta 10 gün sürebilsem keşke.

Buarada Kumkapı işini atlamayalım.
    espresso ve ufoz bunu beğendiler.

Se-ZeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow Vt 750 C4
    Hocam maasallah güzel yol yapmışsınız, sadece bir tavsiye, Bursa Yalova yolunu sakın içeriden kullanmayın, Orhangazi virajlarini tırmıklamislar, inerken salavat getirtecek kadar kötü durumda. Birkaç hafta önce dönerken farkettim, indikten sonra kofteci Yusuf'ta sağa cekip salavatlari tamamlayıp yoluma devam ettim. Sürmeye ve keyif almaya devam, tekeriniz düz bassın
    tommygun, 1996furkan ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)