Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

10 Kasım 1938

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Halk olarak karaktersiziz. Ne millet, ne din, ne ahlak hiçbir inancımız yok, maneviyat sıfır.

Daha bu sabah Anıtkabir'de birileri o ortamın ambiyansına uygun olmayacak şekilde slogan atıp ortamı germiş. Şu açılan başlığa bakıyorum da zerre sallamamışız.

Adım gibi eminim 20lerinde bir hanım kızımız başlangıç motoru tavsiyesi isteseydi, 6-7 sayfa emcük ağızlı sürücüler olarak tavsiye verirdik.

İzlemeyen bilmeyen varsa Tommy 'nin bahsettiği görüntüler aşağıda.

Arkadaşlar, Atatürk seçimle başa geçmiş bir lider değildi, O atanmış bir bürokrat da değildi. Ayrıca O' nun gücü oturduğu koltukta da değildi. O' nun gücü vizyonuydu, ileri görüşlülüğüydü, kıvrak zekasıydı, lider duruşuydu ve en önemlisi koca bir ulusu ayağa kaldıracak kadar halkın güvenini kazanmasından geliyordu.
    O yarışılacak biri olmadığı için siyasi bir simge ya da politik bir malzeme yapılmasını anlayamıyorum.

tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı GoGi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Arkadaşlar, Atatürk seçimle başa geçmiş bir lider değildi, O atanmış bir bürokrat da değildi. Ayrıca O' nun gücü oturduğu koltukta da değildi. O' nun gücü vizyonuydu, ileri görüşlülüğüydü, kıvrak zekasıydı, lider duruşuydu ve en önemlisi koca bir ulusu ayağa kaldıracak kadar halkın güvenini kazanmasından geliyordu.
    O yarışılacak biri olmadığı için siyasi bir simge ya da politik bir malzeme yapılmasını anlayamıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=xCcExC7fXk0
    Bu slogan işi hakikaten ayıptır, edepsizliktir.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ölmüşlerinin mezarına gidip sen ben bunu yapsak bu onun bunun çocukları cıngar çıkarır ortalığı birbirine katar. Yani beyinsiz oldukları için yazık diyip acımak istiyorum ama buna bile değmezler. Beyinsiz köpekler.
    fatih.met bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Zamanı gelince birileri de Erdoğan'ın mezarında aynısını yapar diyeceğim de sözde dinsiz kesimden böyle bir saygısızlık beklemem.

Bu videodaki görüntüler "Olmasaydık da olurduk" pespayeliğinin başka bir tezahürüdür.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zamanı gelince birileri de Erdoğan'ın mezarında aynısını yapar diyeceğim de sözde dinsiz kesimden böyle bir saygısızlık beklemem.

Bu videodaki görüntüler "Olmasaydık da olurduk" pespayeliğinin başka bir tezahürüdür.

Bu secımde de secilirse "AKKABİR" diye mezar yapılmaya başlanacak, malum kişi öldüğünde oraya gömmek isteyecekler.

Bunu bi kenara yazın, Arndiol demişti dersiniz.
    espresso ve ero__ bunu beğendiler.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Bizler saygı ve büyük özlemle andık atamızı, anıtkabir’de saygısızca böğüren şebekler topluluğunu şiddetli şekilde kınıyorum.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu secımde de secilirse "AKKABİR" diye mezar yapılmaya başlanacak, malum kişi öldüğünde oraya gömmek isteyecekler.

Zamanında Özal için de Menderes için de kabirler yapıldı ama artık 3-5 kişi dışında onların yerini bilen bile kalmamıştır.
    YsNLzTrK ve DickName bunu beğendiler.

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)

Tekrar secilmesine gerek var mı sizce ? Yarın istese inşaata başlarlar.. Kim dur diyecek ? Muhalefet mi ? Öğrenilmiş çaresizligimizle halk olarak biz mi ?

Sizinki orada kalsın, biz yenisini yapıyoruz diyebilirler.. Tek cümlesine bakar.

p.s : Demokrasi gelişmemiş toplumlarda işlemez.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:40 ----------

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zamanında Özal için de Menderes için de kabirler yapıldı ama artık 3-5 kişi dışında onların yerini bilen bile kalmamıştır.
    Aynı kıyasta olmadıgını biliyoruz üzülerek..
    espresso bunu beğendi.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

Motosikleti
    Dominar 400 UG - Hero xPulse
    Alıntı GoGi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://www.youtube.com/watch?v=xCcExC7fXk0
    Anıtkabir'de 10 Kasım gününde bu sloganları atan insanlıktan nasibini almamış beyinsizleri Allah'a havale ediyorum. Bu beyinsizlerin sayıca çokluğu yüzünden zaten bugün bu haldeyiz ülke olarak. Atatürk'ü kişisel olarak beğenirsin veya beğenmezsin, o senin kendi kararın; ama bir ülkenin kurucu lideri mezarının başında anılırken ya saygı duyacaksın ya da .... gideceksin bu ülkeden. Atatürk'ü ve onun fikirlerini üç beş soysuza yedirmeyiz ve yedirmeyeceğiz.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Arkadaşlar bu işin abartıldığını düşünüyorum. Kırmızılı giymiş bir kadın ve yanında ki erkek bağırıyor. Kadının arkasında ki siyahlı giyinmiş kadın da bir şeyler söylüyor.

İki tam bir yarımın yaptığı bir şey o kadar kalabalıkta olur böyle şeyler. CeHaPe liler de fırsat bu fırsat pireyi değil deve, dinozor sürüsü yapıyor.

Neyse ben gideyim eve biraz un, şeker, yağ stoklayayım. Abla bağırdı ya ne olur, ne olmaz. Tövbe tövbe.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

O arkadaş kendini ölümsüz İmparator-Tanrı Recep Amon Ra Erdoğan zannettiği için yaşarken kendine mezar falan yaptırmaz.Hatta öldükten sonra diğer tarafta şeytanlara meleklere "Ben ölmedim lan.Siz şeytan,melek kılığına girmiş fetocusunuz numara yapıyorsunuz" diye atar yapar.
    DickName bunu beğendi.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

O değil de kendime kızdım.

Atatürk'ün bu konusuna istemsizce siyaset soktuk.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu işin abartıldığını düşünüyorum. Kırmızılı giymiş bir kadın ve yanında ki erkek bağırıyor. Kadının arkasında ki siyahlı giyinmiş kadın da bir şeyler söylüyor.

İki tam bir yarımın yaptığı bir şey o kadar kalabalıkta olur böyle şeyler. CeHaPe liler de fırsat bu fırsat pireyi değil deve, dinozor sürüsü yapıyor.

Neyse ben gideyim eve biraz un, şeker, yağ stoklayayım. Abla bağırdı ya ne olur, ne olmaz. Tövbe tövbe.
    İsmet Abi Youtube videoları forum sayfasında tam ekran büyütülemediği için rahat görememiş olabiliriz. Abartılıyor dediğin için CeHaPe dediğin için ben ekran görüntüsü aldım ve daha rahat görelim diye fotoda Rabia işareti yapanlarla Anıtkabir'de gebeş gebeş gülen insanları kırmızıyla işaretledim.

Sence senede bir defa matem havasında geçirdiğimiz 10.Kasım günü ve Anıtkabir'de kıkır kıkır gülmek saygısızlık değil midir? Sence 3-5 kişi bile olsa Ak Parti'yi betimleyen bir el hareketi olarak 4 parmakla Rabia yapmak saygısızlık değil midir? Sence kamera görünce slogan atmak ayıp değil midir?

Bu olayın tam tersi olsaydı ülkede sokağa çıkma yasağı ilan edilir, OHAL süresi uzatılırdı. Çevik kuvvet gaz manyağı yapardı halkı.
    GoGi, espresso, OsaK ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Adam türbede ellerini arkada bağladı diye soruşturma açıldı. Ben ona derim pire deve yapıldı diye.

Camiye ayakkabı ile girmediler ama Ata'mın huzuruna haysiyetsizlikleriyle geldiler.

Sevsen sevmesen bile bir fatiha okursun, gülmek bagırmak nedir ya.
    tommygun bunu beğendi.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Koç grubu bu sene de çok güzel bir videoya imza atmamış mı?
    Ortaklık yapısı nedir bilmiyorum ama Beko-Arçelik, Opet vs. gibi tüm önemli markalar da aynı videoyu paylaşmıştı.
    Bozma moralini tommygun #umudumuzsonsuz

Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam türbede ellerini arkada bağladı diye soruşturma açıldı. Ben ona derim pire deve yapıldı diye.
    eko başkanı pek sevmem ama adaletsizliğe karşı durmalıyız, kar felaketi yaşanırken de hakkını yediler, yani adamı sevmediğim halde zorla eko başkan savundurttular bana.

her geçen gün kin ve nefret ile dolmaya başladım, tayyibe kızmıyorum, onun ne olduğu zaten belli, ben dalkavukluk yapanlara ayar oluyorum, fedailik yapanlara ayar oluyorum... kim için ve ne uğruna kendini feda ettiklerinin farkında değiller yada kötü karaktere sahipler... her iki koşulda da bu kişilerin hakkı en ağır cezadır, yani harcanmayı hak ediyorlar... ben o dalkavukların en ağır şekilde cezalandığını görmek istiyorum.
    DickName ve espresso bunu beğendiler.

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250Nİ
    Fikirler ölmez..

Motosikleti
    falcon flash 100
    İsmet Abi Youtube videoları forum sayfasında tam ekran büyütülemediği için rahat görememiş olabiliriz. Abartılıyor dediğin için CeHaPe dediğin için ben ekran görüntüsü aldım ve daha rahat görelim diye fotoda Rabia işareti yapanlarla Anıtkabir'de gebeş gebeş gülen insanları kırmızıyla işaretledim.

Sence senede bir defa matem havasında geçirdiğimiz 10.Kasım günü ve Anıtkabir'de kıkır kıkır gülmek saygısızlık değil midir? Sence 3-5 kişi bile olsa Ak Parti'yi betimleyen bir el hareketi olarak 4 parmakla Rabia yapmak saygısızlık değil midir? Sence kamera görünce slogan atmak ayıp değil midir?

https://i.hizliresim.com/mzqfn8v.JPG

Bu olayın tam tersi olsaydı ülkede sokağa çıkma yasağı ilan edilir, OHAL süresi uzatılırdı. Çevik kuvvet gaz manyağı yapardı halkı.
    Yine söylüyorum olay gereksiz abartılmış ilk söylediğimin arkasındayım. En azından Özgür ÖZEL bu günde konuşacak mevzu çıktı diye sevinmiştir.

Her toplumda her toplulukta böyle azınlıklar ( sivriler ) çıkar fazla takılmamak lazım.

Bu söylediğinizin her noktasına virgülüne katılıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:34 ----------

Not: Olaya verilen tepkiyi gereksiz abartılmış bulmam bunların yaptığı hareketi onayladığım anlamı çıkmasın.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)