Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

tiktok- insta'daki tekerciler

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    arkadaşlar bu sosyal medya üzerinden reels veya story videolarında bol bol gördüğümüz memleketin gençleri baya baya heyecan lı motosiklet kullanıyorlar
    trafiğe açık alanda teker yapmalar yanlamalar lastik yakmalar vs trafik şube böyle arkadaşlar için acaba bir güzellik yapmayı düşünmüyor sanırım
    çevirmede veya ekip e denk gelecek uzun işler
    ben gördüğüm zaman altına dayayıp döşüyorum yorumu apachelere bu tipler yüzünden düzgün motosiklet kullanıcıları bütün medya tarafından taşa tutuluyor
    umarım tez zamanda hepsinin kökü kazınır
    sizler neler düşünüyorsunuz umarım içimizde bu tayfadan arkadaşlar yoktur
    tommygun, fatih.met, M.balibey ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Valla hocam tık aldıkça tred oldukça kökü kazınmaz.Polis bu tarz videoları takip ediyor bu arada.Ama icraatı nedir napıyorlar bilmiyorum illaki bunun belli başlı prosedürlari vardır.
    F54 bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bu sosyal medya mahvetti insanları. İnsanlar beğenilmek için çok ciddi riskler almaya başladılar. Geçen gün de yurt dışında birisi video çekeyim derken binanın tepesinden aşağı düştü, öldü.

Polislerin videodan birşey yapıp yapmadıklarını bilmiyorum ama illa ki bu gençler Eds.ye denk geliyordur.
    F54, M.balibey ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sosyal medya mahvetti insanları. İnsanlar beğenilmek için çok ciddi riskler almaya başladılar. Geçen gün de yurt dışında birisi video çekeyim derken binanın tepesinden aşağı düştü, öldü.

Polislerin videodan birşey yapıp yapmadıklarını bilmiyorum ama illa ki bu gençler Eds.ye denk geliyordur.
    o binadan düşen gerizekalıyı bende gördüm
    o beğenilme dürtüsü toplumun bütün dengelerini/değerlerini alt üst etti aynı kendisini kurtlar vadisinde sana gençlerin durumuna düşürdü aklı yarım olanları
    tommygun, espresso ve M.balibey bunu beğendiler.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gecen hafta carsamba İzmir'de altınyolda gece 12-1 civarı eve dönüyorum.

Full ekipman giyinmiş 2 CG sürücüsü altınyol boyunca sürekli tekerde gidiyorlar. trafik yogun değil ancak 1 kere birisine kaza yaptırıyorlardı.

Fark ettiğim kadarıyla diğer motorculara da sarıyorlar. mesela 3 şeritli bu yolda bu herifler 2 şeriti istila etmiş. adamlar hızıma göre benim ysnımda bana şekil yapmak için geliyorlar.

Bunlar öldüğü zaman içim bile sızlamaz, kimse kusura bakmasın o adam bana şekil yapmak için yanlıslıkla üstüme devrilse karıma anama babama yaşatacakları acıyı düşününce inşallah tez zamanda yok olurlar idyorum.
    espresso bunu beğendi.

1996furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF MOTO 250CLX
    En iyi motorcu birilerine birşey ispatlamakla uğraşmayan motorcudur. - AEA
    Onlar bizi kötü gösteriyor gibi düşüncüleri boş verelim arkadaşlar bütün motorcular iyi de olsa bir tane annesiz çıkar motorcular şöyle böyle der bizim ülkemiz de bu tarz şeyler düzelmez. İstanbul trafik haberi bilen varsa eğer motosiklet videolarının yorumlarına bir baksın kimlerle trafiğe çıktıklarına motosikletin suçu günahı olmadığı videolarda nasıl yorumlar yapılmış bunların hepsi kinden kansızlıktan adamlar artık durumu bunlar niye trafiğe çıkıyor olayına getiriyor. Bizim insanımız kalıplara saldırmayı çok sever bunu siyasetde de görebilirsiniz. Ben umudumu kaybettim şu saatten çokta fifi

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu sosyal medya üzerinden reels veya story videolarında bol bol gördüğümüz memleketin gençleri baya baya heyecan lı motosiklet kullanıyorlar
    trafiğe açık alanda teker yapmalar yanlamalar lastik yakmalar vs trafik şube böyle arkadaşlar için acaba bir güzellik yapmayı düşünmüyor sanırım
    çevirmede veya ekip e denk gelecek uzun işler
    ben gördüğüm zaman altına dayayıp döşüyorum yorumu apachelere bu tipler yüzünden düzgün motosiklet kullanıcıları bütün medya tarafından taşa tutuluyor
    umarım tez zamanda hepsinin kökü kazınır
    sizler neler düşünüyorsunuz umarım içimizde bu tayfadan arkadaşlar yoktur
    Onlara kötü d eolsa yorum yapınca etkileşimleri artıyor, yapmayın, görmezden gelin daha iyi.
    F54 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Başkasına zarar vermedikçe yapmasında bi sakınca bence. Ben teker yapamıyorum, zaten motorum da küçük, büyük motorum olsa ve yapabilsem bende ara ara cıvıtmadan teker yaparım, ha paylaşır mıyım, paylaşmam.
    Weak are prey

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Ankara'da polisin gözü önünde kırmızı ışıkta geçen araba gördüm (Öyle kavşağın ta karşı ucundan değil, polisin yarım metre yanından). Polis tınmadı bile. Adam da tırsmadı bile.

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    Alıntı SlimShady1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başkasına zarar vermedikçe yapmasında bi sakınca bence. Ben teker yapamıyorum, zaten motorum da küçük, büyük motorum olsa ve yapabilsem bende ara ara cıvıtmadan teker yaparım, ha paylaşır mıyım, paylaşmam.
    hocam zaten maks r25 mt25 bajaj ns150-200 bide cs moto cularda var böyle tekerde gidiyoz abi filan diye şekiller pek büyükte değil motorları

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:53 ----------

bu tipler yüzünden düzgün motosiklet kullanıcıları bütün medya tarafından taşa tutuluyor
    aynısı arabacılar içinde geçerli 2 doblolu 2 bmw li salak salak sürüyo diye bizde tüm arabacılara laf ediyoruz aynısını tek bir motorcuda yapsa arabacılar yine laf yapar bu olayın sonu gelmez

öyle teker yapanlara yorum yapmak yerine görmezden gelirseniz etkileşim alamaz isterseniz ins üzerinden spam yada zararlı içerik diye bildirebilirsinizde size çıkmaz karşınıza siz öyle tekercilere yorum yaptıgınız sürece algoritma size teker yapan kekoları gösterir

şahsen bana 100 videoda 2 tane keko çıkarsa çıkıyo onlarda harbi hakkını veriyolar böyle yerden yarım kaldıranla motoru dimdik kaldıran arasındada fark var eğer bu işi spor olarak insanları tehlikeye atmıyacak bir şekilde yapıyosa yapsın ama başka araçların olduğu trafikte yapması hoş değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:57 ----------

Alıntı 1996furkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En iyi motorcu birilerine birşey ispatlamakla uğraşmayan motorcudur. - AEA
    Onlar bizi kötü gösteriyor gibi düşüncüleri boş verelim arkadaşlar bütün motorcular iyi de olsa bir tane annesiz çıkar motorcular şöyle böyle der bizim ülkemiz de bu tarz şeyler düzelmez. İstanbul trafik haberi bilen varsa eğer motosiklet videolarının yorumlarına bir baksın kimlerle trafiğe çıktıklarına motosikletin suçu günahı olmadığı videolarda nasıl yorumlar yapılmış bunların hepsi kinden kansızlıktan adamlar artık durumu bunlar niye trafiğe çıkıyor olayına getiriyor. Bizim insanımız kalıplara saldırmayı çok sever bunu siyasetde de görebilirsiniz. Ben umudumu kaybettim şu saatten çokta fifi
    bir şey ispatlamak istiyosa ikimizdede aynı motor virajlı yollarda kapışalım diyeceksin biter konu
    yurt dışında bir adam vardı 400cc ile 600-1000cc leri pistte virajlarda tokatlıyodu şifa gibi video

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    piyasada temiz/sağlam motor bulmak daha da zorlaşacak diye düşünüyorum,

edit: geçen pazar günü eve geliyorum, beylikdüzü D100 deyim ve küçük sarı motorum ile fıtı fıtı gidiyorum kenardan... sonra bir baktım ileride yanyolda "suzuki bandit" var ve böyle gaz veriyor ara sıra, sesi harikaydı... motoru parçaladım buna yetişecem de bakacağım diye, ileride trafik tıkandı da anca yaklaşabildim ve bir baktım markası "yamaha" imiş...

suzuki bandit 650 ye benzeyen ne vardı yamahada hatırlamıyorum ama sesi baya iyiydi, suzuki gsr 600 kadar olmasada çok iyiydi sesi yinede..

bu videodaki motorun sesine benziyordu sesi

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    trend olacak diye sınırı zorlamadan da çekiliyor.

kanala abone sayısı videoyla sınırlı kalıyor böyle olunca. 134 videom var 134 abone.
    F54 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı OnixsyS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam zaten maks r25 mt25 bajaj ns150-200 bide cs moto cularda var böyle tekerde gidiyoz abi filan diye şekiller pek büyükte değil motorları
    Ben yapıp bi yerde paylaşsam biri kesin şikayet eder. Yalan olmasın teker videolarını izliyorum ara sıra denk gelirse, ben yapabiliyor muyum, ben yapamıyorum.
    Weak are prey

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı SlimShady1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başkasına zarar olayı biraz değişik şimdi gider direğe çarpar veya düşer kaza yapar ölür peşine ambulans polis hastanede doktorlar vs bi dünya gereksiz masraf olur devlete
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    başkasına zarar olayı biraz değişik şimdi gider direğe çarpar veya düşer kaza yapar ölür peşine ambulans polis hastanede doktorlar vs bi dünya gereksiz masraf olur devlete
    Muhtemelen onun vergisini ödemiştir, sorun olmaz bence
    F54 bunu beğendi.
    Weak are prey

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Benim videoları izle çok kıyak editler yaptım tekerde nasıl ölünmez conceptli

Motosikleti
    Suzuki sv650s-2008 / Honda Cbr 250R 2012
    Ben yapıyorum teker, videoya’ da alıyorum. Sosyal medyada da paylaşıyorum. Fakat insanlar umrumda değil kendi canımı malımı düşündüğümden trafikte yapmıyorum bunu. Açık otopark veya çok nadir kullanılan güzel asfaltı olan tek tük ıssız yollar var oralarda. Paylaşmaktan da keyif alıyorum. Yapmaktan da. E bu kimi ilgilendirir ki? Sosyal medyada görüp özenip yaparlar diye endişe mi edeceğim. Açıl konuşayım umrumda olmaz. Serseri mi diyecekler, desinler yapmasakta adımız serseri zaten insanların gözünde. Ülkede bir sürü boktan şey varken bence en son bakacağımız şey motorcuyum teker yapması. Ha trafikte gelir yaparsa da başına gelecek her şeyi hak ediyordur zaten. Ama ambulans masrafı çıkacak nedir? Ulan bu devlette tecavüzcüler bile içerde besleniyor. Adam gaza geldi veya cahillik, magandalık etti diye temel sağlık hizmeti hak etmiyor mu? Ne yani ben hak etmiyor muyum bu hizmeti? Siz mi bunu belirliyorsunuz. Motoru illa herkes sizin kullandığınız şekilde mi kullanmak zorunda. Ben hızlı kullanmayı seviyorum. Gaz açmayı seviyorum. Gazla tekere geliyorsa motor o arada anlık olarak tekere çekmeyi seviyorum. Bunları sevmiyor olsam ne işim var 600cc motorda? Scooter neyime yetmeyecek. Varmı şurda gerçekten ya ben 1000cc biniyorum ama asla sürat yapmıyorum. Asla tekere çekmiyorum. Asla yanlamıyorum diyecek biri. İllaki birinden biri oluyor. Konunun dokunduğu nokta güzel. Trafikte teker veya buna benzer risk unsuru taşıyan hareketler doğru değil. Ama konunun gittiği yön yanlış
    SlimShady1 bunu beğendi.

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    devlet o kadarınıda karşılasın benim 10k birime alıcagım aleti 100k birime bana satmasını biliyo aldığı vergileri geri versin bir zahmet

aviregal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    araclara kapalı yürüme yolunda ara gazla hızlı bir şekilde gidiyorlar....birde insanların yüzüne sert sert bakıyorlar mevzu varmış gibi..bu işin sonu güzel olmıyacak ...tic tok dengeleri bozdu
    F54 bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Cr1Enis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yapıyorum teker, videoya’ da alıyorum. Sosyal medyada da paylaşıyorum. Fakat insanlar umrumda değil kendi canımı malımı düşündüğümden trafikte yapmıyorum bunu. Açık otopark veya çok nadir kullanılan güzel asfaltı olan tek tük ıssız yollar var oralarda. Paylaşmaktan da keyif alıyorum. Yapmaktan da. E bu kimi ilgilendirir ki? Sosyal medyada görüp özenip yaparlar diye endişe mi edeceğim. Açıl konuşayım umrumda olmaz. Serseri mi diyecekler, desinler yapmasakta adımız serseri zaten insanların gözünde. Ülkede bir sürü boktan şey varken bence en son bakacağımız şey motorcuyum teker yapması. Ha trafikte gelir yaparsa da başına gelecek her şeyi hak ediyordur zaten. Ama ambulans masrafı çıkacak nedir? Ulan bu devlette tecavüzcüler bile içerde besleniyor. Adam gaza geldi veya cahillik, magandalık etti diye temel sağlık hizmeti hak etmiyor mu? Ne yani ben hak etmiyor muyum bu hizmeti? Siz mi bunu belirliyorsunuz. Motoru illa herkes sizin kullandığınız şekilde mi kullanmak zorunda. Ben hızlı kullanmayı seviyorum. Gaz açmayı seviyorum. Gazla tekere geliyorsa motor o arada anlık olarak tekere çekmeyi seviyorum. Bunları sevmiyor olsam ne işim var 600cc motorda? Scooter neyime yetmeyecek. Varmı şurda gerçekten ya ben 1000cc biniyorum ama asla sürat yapmıyorum. Asla tekere çekmiyorum. Asla yanlamıyorum diyecek biri. İllaki birinden biri oluyor. Konunun dokunduğu nokta güzel. Trafikte teker veya buna benzer risk unsuru taşıyan hareketler doğru değil. Ama konunun gittiği yön yanlış
    makine senin, kullanma şekli senin isteğine kalmış, kimin ne dediğini umursamıyor olmanı ve gerçekten kendi arzun ile yaptığını söylüyor olmanı taktir ediyorum. benim taktir ediyor olmam senin için pek önemli olmayabilir ama bu tarz düşünce yapısı hoşuma gidiyor, sadece bunu söylemek istedim... yani kişiliği olan insanlar kendi benliğine ve kendi, isteklerine önem verirler, başkalarının söylemlerini geri planda bırakıp kendi isteğinin arkasından gidenler kişilikli insanlardır.

ama herkes kişilik sahibi değil, sırf senin gibilerin paylaşımlarından gaza gelerek yapacak olanlar da olacaktır diye düşünüyorum ve dolayısı ile motorların yıpranmaları artacaktır diye düşünüyorum. bu benim tahminim sadece. bu düşüncem içerisinde duygularımı katmıyorum, olacağını düşündüğüm şeyi belirtiyorum sadece.

yani kızıyorum desem yalan olur, umursuyorum desem yine yalan olur, bunu pek önemsemiyorum açıkçası... sadece tehlikeli hareketlerin hava atmak amacıyla değil de severek yapılması kıymetlidir benim için ve başkalarına zarar vermeyecek şekilde yapıldığı taktirde saygı duyarım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)