Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bmw in sorumsuz reklam videosu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Selamin aleykum abilerim,kardeslerim dun bir video izledim hic begenmedim.Motorculari sapkin bir hayvan gibi gostermisler!
    Ondan sonra motorcularin neden cogu serseri diye dusunup dururuz! Biz bu degiliz bence,

https://youtu.be/21KG7ApUn_w

Fakat Bmw m1000r da ne motormus be,gaza geldim almamak icin zor tutuyorum kendimi
    fatih.met ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    Hocam reklamda absürt bişey göremedim ben :D iyi misiniz
    YsNLzTrK, Italian ve AleniDesais bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı kivanc34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam reklamda absürt bişey göremedim ben :D iyi misiniz
    Lastik yakmayla basliyo hayvan gibi suruyor en son onunu kaldiriyor daha ne yapsin ??!

"Bu motor,boyle kullanilir" zehrini tum alacak olanlara akititti olmaz bu.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    1- hız sınırlarını aşıyor
    2- yol bağlantı noktalarında durması ve kontrol edip geçmesi gerekirken direk geçiyor
    3- trafiğe açık alanlarda stunt yaparcasına hareketlerde bulunuyor
    4- gece vakti şehir merkezine yakın yollarda motor ile kökleyip ses kirliliğine neden oluyor

ilk bakışta bunlar gözüme çarptı, biraz daha dikkatli izlersem belki bir kaç suç daha bulabilirim fakat bunlar yeterli bence... trafiğe açık alanda ve gece vakti böyle artisliği ben sevmem ve yapanlara da saygım pek olmaz.

ne yapacaksanız gündüz vakti yapın kardeşim, millet sizin gürültünüzü çekmek zorunda mı gece gece?

edit: hatta kuralları çiğnediği için arkasına polis helikopteri takılıyor falan filan... abi iğrençsiniz, bizde motosiklet ile çılgınlıklar yapmaktan hoşlanıyoruz ama başkalarının özgürlüğüne girdikten sonra işler değişir. daha dikkatli, daha fazla empati yaparak ve biraz da kendimiz frenleyerek yaşamamız gerek.
    Flying Finn ve espresso bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2- yol bağlantı noktalarında durması ve kontrol edip geçmesi gerekirken direk geçiyor
    4- gece vakti şehir merkezine yakın yollarda motor ile kökleyip ses kirliliğine neden oluyor

ilk bakışta bunlar gözüme çarptı, biraz daha dikkatli izlersem belki bir kaç suç daha bulabilirim fakat bunlar yeterli bence... trafiğe açık alanda ve gece vakti böyle artisliği ben sevmem ve yapanlara da saygım pek olmaz.

ne yapacaksanız gündüz vakti yapın kardeşim, millet sizin gürültünüzü çekmek zorunda mı gece gece?
    Kardesim yeni uye oldum seninle cok iyi anlasacaz gibi duruyor
    fatih.met bunu beğendi.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Erkek gibi kullanmış, bu makineyi alıp da 60 ile Şile darlıkta sarı yelek giyip boş boş viraj dönecekler gözleme yiyecekler almasın, sanat eserine saygısızlık yapmayın tadında bir reklam olmuş.

Hırbo özlemiştim, hoş geldin bu arada.
    Remzidemir41, UmutK37, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erkek gibi kullanmış, bu makineyi alıp da 60 ile Şile darlıkta sarı yelek giyip boş boş viraj dönecekler gözleme yiyecekler almasın, sanat eserine saygısızlık yapmayın tadında bir reklam olmuş.

Hırbo özlemiştim, hoş geldin bu arada.
    Erkek mi ? bu mu erkeklikk..yazik size.

Hirbo kim ?

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Hırbo hoşgeldin. İnsan bir de Honda videosu koyup reklam böyle olur der, aşkolsun.
    F54 ve otopsici bunu beğendiler.

Mallaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GS ADV
    Flying Finn kardeşim. Üstteki mesajdan anladığım kadarıyla yeni gelmişsin. Öncelikle aramıza hoş geldin. Keyifli paylaşımlar dilerim. Ben de aşırı hızlı, motoru artislik veya tatmin duygusu ile bağırttırmayı vb. başkalarını rahatsız edecek apaçi hareketleri erkeklikle bağdaştırmıyorum. Motor isterse ateş etsin, iyi bir motorun var diye başkalarının hakkına giremezsin. Bu konuda aynı düşüncedeyiz.

Arkadaşın Hırbo dediği Hırbonen diye bir kullanıcı vardı. Mikser vazifesi görürdü, olur olmaz ortalığı karıştırır vs. vs. seni o zannetti her halde.
    Flying Finn bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hırbo hoşgeldin. İnsan bir de Honda videosu koyup reklam böyle olur der, aşkolsun.
    Bak kardesim eskiuyesin diye bana hirbo mirbo deme hakkiniz yok bu bir.

https://m.youtube.com/watch?v=e3jJ-aEmRFA

Bakin bu da motor bu da 1000 cc adam hayvan gibi kullaniyor mu ? Hayir cunku Honda motorcuya deger veren bir firma.
    Benim fikrim boyle

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Yürüyen duyarsınız.Tüm motorluları savunduğunuz İçin nasıl gururluyum bir bilseniz.
    iskampavya bunu beğendi.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yürüyen duyarsınız.Tüm motorluları savunduğunuz İçin nasıl gururluyum bir bilseniz.
    ne münasebet? ne halleri varsa görsünler, o ahmaklar yüzünden benimde adım kirleniyor, üç dört mesaj yukarıda arkadaş boş yapmış biraz... biz suzukiyi ana yolda 60 km hız yapacağız diye almadık, köklüyoruz tabi...

adam gibi kullanın laf işitmeyin, işittirmeyin, gelmiş birde hayvanlığı övüyor savunuyor.

edit: ince düşüncesinden ötürü Honda markasına saygım arttı.

Motosikleti
    R25

edit: hatta kuralları çiğnediği için arkasına polis helikopteri takılıyor falan filan... abi iğrençsiniz, bizde motosiklet ile çılgınlıklar yapmaktan hoşlanıyoruz ama başkalarının özgürlüğüne girdikten sonra işler değişir. daha dikkatli, daha fazla empati yaparak ve biraz da kendimiz frenleyerek yaşamamız gerek.
    Fatih sakin ol kardeşim bu bir reklam ve trafiğe kapalı alanlarda çekilmiş. Reklamı yapılan motor 80 yaşında hüsamettin dedenin cumaya gittiği motor değil

istanbuls34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NS 200 (218,03 TL yıllık vergisi + ek vergiler.)
    Klipte beğenmediğim tek şey cıbıldak garılar yok.
    espresso, iskampavya, tommygun ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih sakin ol kardeşim bu bir reklam ve trafiğe kapalı alanlarda çekilmiş. Reklamı yapılan motor 80 yaşında hüsamettin dedenin cumaya gittiği motor değil
    macera arayan çılgın tiplerden yeterince çekmiyormuşuz gibi birde böyle reklamlar ile daha da gaza gelenler oluyordur. reklam güvenli ve trafiğe kapalı ortamda çekiliyor ama bu reklamı izleyenler trafikte motor sürüyorlar sorun bu.

son zamanlarda arabalardan çok motor sürenler sinir etmeye başladı, intihar komandosu gibiler. mümkün olduğu kadar uzak durmaya çalışıyorum motor sürenlerden.
    espresso bunu beğendi.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tarz görüntüleri her kim eleştiriyorsa haklıdır. Motosiklet üreticilerine sorsan insanların hayatına trafik güvenliğine öyle bir önem verirler ki inanamazsın. Motosiklet üreticilerine sorsan "insan hayatı ve güvenliği en önemli değerimizdir" derler. Yalandan kim ölmüş. Gençlerin yanlış özentiler içine girmesine sebep olacak reklam filmlerini ciddi bir üretici çekmez. Üreticiler için asıl değerli olan satış rakamlarıdır. Ondan sonra sokak arasında çocukların bisikletiyle tek teker yapma denemesi yaparken düştüğünü görürüz. Çocukların oyun oynadığı ara sokaklarda Mobiletle hız denemesi yapan çocuklar görürüz. Trafikte acemice hız denemesi yapan gençlerin ölüm haberlerini okuruz. Bunların hiç biri şirket bilançoları kadar önemli değildir. Çünkü bu dünyada insan çok. Biri gider binlercesi gelir. Şirket batarsa öyle mi ya?
    Mallaca ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Hoşgeldin ta ile yakıt denemeleri nasıl gidiyor

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    ne münasebet? ne halleri varsa görsünler, o ahmaklar yüzünden benimde adım kirleniyor, üç dört mesaj yukarıda arkadaş boş yapmış biraz... biz suzukiyi ana yolda 60 km hız yapacağız diye almadık, köklüyoruz tabi...

adam gibi kullanın laf işitmeyin, işittirmeyin, gelmiş birde hayvanlığı övüyor savunuyor.

edit: ince düşüncesinden ötürü Honda markasına saygım arttı.
    Hocam BMW’nin araçlarını da böyle aksiyonlara soktuğu reklam filmleri yok mu?Siz onları izlerken “İşte bunlarda gerçek yüzünü gösterdi aslında tüm otomobil sürücüler böyle kullanıyor” diyor musunuz ?

Motosikleti
    CBR 500R '17
    M1000r ın kullanıcı kitlesi direkt bu zaten :D Piste girecek adam ss alır, yol yapacak adam enduro, şehir içi az yakan çok kaçan bişi isteyen adam da orta hacim 2 silindir 80 90bglik güzel makinalar alır. Naked motora 180 200bg koyunca zaten alıcın da psikopat adam olacak kaçarı yok

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Flying Finn adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://m.youtube.com/watch?v=e3jJ-aEmRFA

Bakin bu da motor bu da 1000 cc adam hayvan gibi kullaniyor mu ? Hayir cunku Honda motorcuya deger veren bir firma.
    Benim fikrim boyle
    Honda bu CB1000R modelini 2011-2013 kasasını Amerika'da ABS'siz sürdü piyasaya. ABS'lisini almak mümkün değildi. O zamanlar BMW'nin buradaki her modelinde ABS standarttı. Hatta KTM'in 250cc modellerinde bile ABS standarttı.

Honda müşterisine değer veren bir firma olsa, en büyük 1000cc naked'ına, tek taraflı arka maşa ya da hidrolik debriyaj yerine ABS koyardı.

Değil Honda, hiç bir firmanın motorcuya değer verdiği yanılgısına kapılmayalım. Kendimizi kandırmış oluruz. Bize para karşılığı motosiklet satıyorlar. Akıllıca karar vermek ilk başta bizim yararımıza. Her türlü markacılık ise zararımıza.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:56 ----------

Alıntı tarikbaba02 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Naked motora 180 200bg koyunca zaten alıcın da psikopat adam olacak kaçarı yok
    Bu durumda psikopat oluyorum galiba...

Peki asıl sebep nedir?

Şimdi biraz değişti durum, ama bundan 8-9 yıl önce, eğer her yönüyle iyi bir motosiklet arıyor olsaydınız, eli mahkum markanın en büyük modeline yönelmek zorundaydınız. Çünkü orta modeller en iyi fren ve süspansiyonla gelmiyordu, halen bir çok modelde de durum böyle. Ama bir çok istisna mevcut bugün.

Bence eğer bir naked motosiklet 110 beygir üzeriyse, ve eğer fazla ağır da değilse (210 kilo altı), güç olarak fazlasıyla tatminkardır. Çoğu sürücünün daha fazlasını arayacağını zannetmiyorum. Ama daha iyi süspansiyon, daha iyi şase, daha iyi freni herkes arar. Motosikleti hızlı ve zevkli yapan şeyler asıl bunlar. Bunlar tam olmayınca motosikletin ekstra gücünü güvenle ve zevkle yere aktaramazsınız zaten. Malesef asıl pahalı olan kısımlar da bunlar... Motor gücü yanında geliyor bir nevi...
    mehmetyasin ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)