Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

200-250cc Cruiser Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Pek güncel bir konu bulamadığım için açıyorum. Henüz motoru alabilecek maddi duruma sahip değilim ama kredi çekmeme engel bir durum yok. Yaklaşık 2 aydır derin araştırma içindeyim ama herkes kendi kullandığı motoru öneriyor. Son olarak aşağıda belirteceğim 3 model arasında kaldım. Almayı istediğim motor aslında Falcon Freedom 250 model. İleride Kawasaki VN800 yada Honda Shadow serisi düşünüyorum. Fakat önceliğim ilk motorum olacak motosiklette.
    -Falcon Freedom 250 (özellikle gaz teli kopartması ve gösterge problemleri düşündürüyor. Elcik değiştirip devam edebilirim)
    -Kuba Superlight 200
    -Regal Raptor DD250

Fikrinizi deneylimlerinizi belirtirseniz çok çok memnun olurum. Ankara'da olup motor ustası önerebilecek olan varsa da minnettar olurum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    Alıntı rwetgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pek güncel bir konu bulamadığım için açıyorum. Henüz motoru alabilecek maddi duruma sahip değilim ama kredi çekmeme engel bir durum yok. Yaklaşık 2 aydır derin araştırma içindeyim ama herkes kendi kullandığı motoru öneriyor. Son olarak aşağıda belirteceğim 3 model arasında kaldım. Almayı istediğim motor aslında Falcon Freedom 250 model. İleride Kawasaki VN800 yada Honda Shadow serisi düşünüyorum. Fakat önceliğim ilk motorum olacak motosiklette.
    -Falcon Freedom 250 (özellikle gaz teli kopartması ve gösterge problemleri düşündürüyor. Elcik değiştirip devam edebilirim)
    -Kuba Superlight 200
    -Regal Raptor DD250

Fikrinizi deneylimlerinizi belirtirseniz çok çok memnun olurum. Ankara'da olup motor ustası önerebilecek olan varsa da minnettar olurum.
    içlerinde basiti superlight 200, bildiğin cg motorudur superlight. zamanında ikinci el 4000tl ye alıp eşşek niyetine binmişliğim var.

regal raptor üzer seni rebel 250 klonu ama üretim hatalı hepsi şanzıman dağıtmayan görmedim bugune kadar. falcon freedom yedek parçası aşırı pahalı sadece 1 sol yan kapağına 800tl istemişlerdi 2020 yilindi şuan fiyatı nedir bilmiyorum. yine mct250, yuki 250, skygo 250, monero qm 250 var bunlarda regal raptorun su soğutmasız aynı motorları. paralel senkronize çift silindir.

ya da kendime heyecan ararım uğraşırım v-twin dersen yamaha virago klonu borelli ledow 250, zongshen lzx 250, bisan roadstar 250, rks blackster 250, keeway land cruiser 250, lifan 250-B bakabilirsin.

hyosung gv-250,daelim daystar 250 var ama hiç kullanmadım bunları.
    rwetgi bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler