Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Göbeklilere Motosiklet Montu

Motovento
    REKLAM ALANI
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de birayı aç karnına içmeyi seviyorum, yanında cips dahil hiçbir şey yenmeyecek. Karnım tok olduğunda fazla içemiyorum.
    En güzeli.
    Bira zaten ekmeğin sıvı hali ve vitamin ve mineral de içerdiği için daha faydalısı. Ekmek yerine geçer, karın doyurur.
    tommygun ve Cyan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konu başlığı ile konunun gidişatı doğru orantılı oldu
    F54 bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En güzeli.
    Bira zaten ekmeğin sıvı hali ve vitamin ve mineral de içerdiği için daha faydalısı. Ekmek yerine geçer, karın doyurur.
    Eskiler ne demiş; "2 su=1 ekmek, 2 ekmek=1 biftek" bu mantıkla biraya abanan et delisi olur
    espresso bunu beğendi.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstat tecrübe paylaşımını bekliyoruz
    Motosikleti balkona çıkarmakla başlayabiliriz.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikleti balkona çıkarmakla başlayabiliriz.
    Benim evde 3 balkon var. 3'ü de kıç kadar, toplasan 1 balkon etmiyor. Ev 3. katta ve asansör yok
    espresso bunu beğendi.

asagıda söküp yukarda birleştireceksin o zaman :D
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Lbc montu aldın mı? Bir foto yollarsan sevinirim.

Alıntı sallami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lbc montu aldın mı? Bir foto yollarsan sevinirim.
    kargoda, tahmini bugün elime geçer.

Geldikten sonra hem fotoğraf hem malzeme kalitesi ile ilgili buraya da acıklama yazarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:19 ----------

Lbc mont geldi, yerli üretim olduğu kalıbından anlasiliyor zaten:D bu mont ile üşümek imkansız, ic astarı ve dışı aşırı sağlam. Fermuar önünde cırt-cırt bile koymuşlar. Xxl aldım ancak bol geldi biraz, içime kalın bisiler giysem ile biraz bol kalacak. Tam bedeninizi alın alacaksanız, göbeği dert etmeyin.
    Astarı çıkarınca yazlık mont oluyor, temmuz ağustos da yakabilir ama 10 ay rahatca giyilir.
    Fiyatına göre korumaları güzel, ancak ben eski montumdakileri buna takmayı planlıyorum. Dirsek sırt ve omuz var.

tommygun, sallami, joshua ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Ülen bende göbek deyince, değirmen taşı sandımdı. 10 numara tığ gibisin maşallah.
    espresso bunu beğendi.
    ''Bir adam hangi yolda gidiyorsa, o yol onun kendi seçimidir.'' İp Man

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo en sevdıgım mevzu. ben veremıyorum ya 30umdan sonra olmadı. tavsiyelere detaylıca açıgım :D
    Her makul tavsiyenin ortak noktası: "daha çok hareket, daha az yemek"

Ama eğer tatlı, alkol ve yağlı gıdalardan çok taviz vermek istemiyorsak kas üretmekten başka çare yok, o da ekstra efor demek. Çünkü kas, kullanmazsanız bile kalori harcıyor.

Şahsen arada bir yol buldum ve son beş yıldır kilom 75-80 arası sabit (boy 185). Miktarına dikkat ederek tatlı, alkol ve yağlı gıda tüketme karşılığında düzenli barfiks ve şınav çekiyorum. Yoksa alınan yüksek kalorili gıdayı sadece kardio ile vermek mümkün değil.

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biranın yanıdna cips yememeyi seçsem ya da vodka alacak param olsa zaten kilo veirrirm :D hiç bana uygun bir yöntem değil
    Bira çok kalorili. Saf alkole yakın olması yönüyle votka en iyi seçenek. Ki alkolün kendisi zaten çok kalorili.

Bir de votka harbiden pahalı mı? Hemen hemen her şeyden üretilebilen ve deli gibi satan bir şey. Alkol içeriğini göz önüne alırsak vasat bir votkanin biradan çok da pahalı olmaması lazım. Niye öyle ki?

Alıntı sallami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ülen bende göbek deyince, değirmen taşı sandımdı. 10 numara tığ gibisin maşallah.
    Reis mont kamufle ediyor, 120 cm göbek var bende 105 kiloyum:D

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:49 ----------

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her makul tavsiyenin ortak noktası: "daha çok hareket, daha az yemek"

Ama eğer tatlı, alkol ve yağlı gıdalardan çok taviz vermek istemiyorsak kas üretmekten başka çare yok, o da ekstra efor demek. Çünkü kas, kullanmazsanız bile kalori harcıyor.

Şahsen arada bir yol buldum ve son beş yıldır kilom 75-80 arası sabit (boy 185). Miktarına dikkat ederek tatlı, alkol ve yağlı gıda tüketme karşılığında düzenli barfiks ve şınav çekiyorum. Yoksa alınan yüksek kalorili gıdayı sadece kardio ile vermek mümkün değil.

Bira çok kalorili. Saf alkole yakın olması yönüyle votka en iyi seçenek. Ki alkolün kendisi zaten çok kalorili.

Bir de votka harbiden pahalı mı? Hemen hemen her şeyden üretilebilen ve deli gibi satan bir şey. Alkol içeriğini göz önüne alırsak vasat bir votkanin biradan çok da pahalı olmaması lazım. Niye öyle ki?
    Beslenmeye dikkat edemedigim için hep bunlar.
    Burada mekanda az vodka bol enerji 80 tl den başlıyor. Onun 80 e satıldığı yerde bira 35 40 lira civarı oluyor.
    Biranın 50 60 lira olduğu mekanlarda vodka 120 130 dan başlıyor.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Votka aslında ucuz bir içki ve 40% alkol. Ama mekanda ıvır zıvırla karıştırıp alkol seviyesini düşürüp fiyatını arttırıyorlarsa pahalıya gelir illa ki.

Kilo vermek önemli. Her şey bir yana, biraz yaşlanınca hayat kalitesi büyük sorun. Erken ölüm garanti. Hele göbek (iç organ çevresi yağ, "visceral fat" ecnebicesi) en kötüsü.

Amerika'da kilo büyük sorun, ama sokakta illa ki koşan, bisiklet binen birilerine rastlıyorsunuz. Bilinçli kesim komple tığ gibi. 91 yaşında aktif çalışan bir tanıdığım var, daha geçen hafta iş toplantısına katıldı yine. "Yediğine içtiğine dikkat edip düzenli egzersiz yaparsan, bir de şansın yaver gidip kötü bir kansere yakalanmazsan, yaşayıp gidiyorsun öyle" dediydi

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)