Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bir 'hayırlı olsun'unuzu rica edeceğim

Motovento
    REKLAM ALANI
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Hayırlı olsun. Hoşunuza gitmesine de çok sevindim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sallami
    Ozanturk
    Yec
    Nikkfurie
    Okanbagiscan
    Oldcockrach
    Harun27
    Gogi
    Cyan
    Rideforlife
    İskampavya
    Siyanoz
    Tanımsız
    Tamgazdevam
    Azcok
    Watercolours

Cok cok teşekkürler ederim.

Rideforlife: evet stop etme mevzusunu yaşadım. Birkaç gün sonra geçti. On diski de ara ara kontrol ederim.

İyi ki varsınız hepinizi çok seviyorum

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    hayırlı olsun

Motosikleti
    Dominar 400 UG - Hero xPulse
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

İlerleyen zamanlarda yorumlarını bekleriz, benim de almayı düşündüğüm bir motor bu. Tek çekincem servislerinin kalitesi ile alakalı. Bu konuda da paylaşım yaparsan ileride çok yararlı olur.

F54 teşekkür ederim

Osak: servisi ben şahsen tanıyorum. Çok eski bir motor ustası. Eskiden kanuni idi şimdi hem kanuni hem bajaj beraber götürüyor. Motoru alınca gittim fırça attım oğlum dedim bu dükkanın hali ne? Azicik toparla şu yeri sen artık daha elit takilman lazim diye aklına bir şeyler soktum. Bakalim inşallah olumlu sonuçlar verir.

Eger bu konuda tereddüt sahibi iseniz almadan önce size en yakin servisi bir araştırın. Nasil bir servis bir bakın. İnternetten sorgulama yapın. Ben ustayı şahsen tanıdığım için sorgu yapmadım.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun sağlıklı güle güle kullanmak nasip olsun tekerine taş değmesin

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Hayırlı uğurlu olsun hocam, kazasız belasız kullanmak nasip olsun inşallah.

Merak ettim de titreşim durumu nasıl bu d250 de? Zamanında ilk çıkan seri D400 test etmiştim, elciklerde ve ayak peglerinde beni baya rahatsız eden ince bir titreşim vardı, hiç hoşuma gitmemişti. Bunda durum nasıl acaba?

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun sağlıklı güle güle kullanmak nasip olsun tekerine taş değmesin
    Çok teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:22 ----------

Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun hocam, kazasız belasız kullanmak nasip olsun inşallah.

Merak ettim de titreşim durumu nasıl bu d250 de? Zamanında ilk çıkan seri D400 test etmiştim, elciklerde ve ayak peglerinde beni baya rahatsız eden ince bir titreşim vardı, hiç hoşuma gitmemişti. Bunda durum nasıl acaba?
    Titreşim yok denecek kadar az. Bu konuda iyi iş çıkarmışlar.
    SuleymanE bunu beğendi.

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Hayırlı olsun Ağır motor çok sıkıntı, 204 kilo olan model kullandım gerçekten duracağın noktaları iyi seçmen gerekiyordu
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:22 ----------

Titreşim yok denecek kadar az. Bu konuda iyi iş çıkarmışlar.
    Cbf150 den geçen biri titreşim az diyorsa azdır. Demek ki titreşim işini çözmüşler, cevap için teşekkür ederim hocam.

Tekerine taş değmesin

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ayırlı olsun.

Not:Trakyalıyım
    bursalıali ve espresso bunu beğendiler.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Hayırlı olsun dayıoğlu.

Kaza,bela,taş,toprak,bilimum haşarat uzak olsun.

Yengeyi nasıl ikna ettin?zira bu mevzu konuttan uzaklaştırma kararı aldırmaya kadar gider

Benzer bir durumda muhtemelen ben,''bir hayırlı olsun alırım'' konusunu erkek sığınma evinden açıyor olurdum
    espresso bunu beğendi.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun.

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Hayırlı olsun sevgiyle bin...

Nasate
    SuleymanE
    Thracian
    Levent84
    Dickname
    Bassturbin

Sonsuz teşekkürler iyi dilekleriniz için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:31 ----------

Alıntı Nasate adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Ağır motor çok sıkıntı, 204 kilo olan model kullandım gerçekten duracağın noktaları iyi seçmen gerekiyordu
    Kesinlikle. Motoru koyarken buradan geri çıkabilir miyim? Diye hesap kitap yapman gerekiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:32 ----------

Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayırlı olsun.

Not:Trakyalıyım
    Hocam ben senin niki traşyan diye okuyordum. Trakyalı isen demek ki trakyan diye okunuyor olması lazım değil mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:34 ----------

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun dayıoğlu.

Kaza,bela,taş,toprak,bilimum haşarat uzak olsun.

Yengeyi nasıl ikna ettin?zira bu mevzu konuttan uzaklaştırma kararı aldırmaya kadar gider

Benzer bir durumda muhtemelen ben,''bir hayırlı olsun alırım'' konusunu erkek sığınma evinden açıyor olurdum
    Hanımı artık takmıyorum ya leventim. Kafam ne istiyorsa öyle hareket ediyorum. Şunun sırasında 20 yıl ya yaşarım ya da yaşamam, ne yapayım ev alalım diyor, kiraya verelim diyor; ulan dedim bu saatten sonra ben kiracı ile uğraşamam. Dertsiz başıma dert açamam. Azıcık aşım ağrısız basım, ne gerek var betonla ustayla uğraşmaya diye bir manifesto attım. O saatten sonra ses etmiyi, yan yan bakiyi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......

Hanımı artık takmıyorum ya leventim. Kafam ne istiyorsa öyle hareket ediyorum. Şunun sırasında 20 yıl ya yaşarım ya da yaşamam, ne yapayım ev alalım diyor, kiraya verelim diyor; ulan dedim bu saatten sonra ben kiracı ile uğraşamam. Dertsiz başıma dert açamam. Azıcık aşım ağrısız basım, ne gerek var betonla ustayla uğraşmaya diye bir manifesto attım. O saatten sonra ses etmiyi, yan yan bakiyi.
    Helal olsun abi,ağız tadıyla kullanımlar.

Macabre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanmanızı temenni ederim. Bende de 2021 modeli var, 8000 km yi geçti, şimdilik çok memnunum Küheylan'dan. 2000 km sonrası daha çok seveceksiniz o motoru Bazı kronik sanılan sorunlar aslında kitapçığında yazılan durumlar. Misal sabahları soğuk havalarda motorun bir kaç marşta çalışmaması gibi. Normalde gaz vererek çalıştırılmaz ya motor, bunda gaz vererek ve frenlere basılarak çalıştırın gibi bir öneri olabiliyor o kitapçıkta Aklınıza takılan ve yardımcı olunabilecek her türlü (bildiğim kadarı ile ) bilgiyi seve seve paylaşırım. Tekerinize taş değmesin.

Alıntı Macabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanmanızı temenni ederim. Bende de 2021 modeli var, 8000 km yi geçti, şimdilik çok memnunum Küheylan'dan. 2000 km sonrası daha çok seveceksiniz o motoru Bazı kronik sanılan sorunlar aslında kitapçığında yazılan durumlar. Misal sabahları soğuk havalarda motorun bir kaç marşta çalışmaması gibi. Normalde gaz vererek çalıştırılmaz ya motor, bunda gaz vererek ve frenlere basılarak çalıştırın gibi bir öneri olabiliyor o kitapçıkta Aklınıza takılan ve yardımcı olunabilecek her türlü (bildiğim kadarı ile ) bilgiyi seve seve paylaşırım. Tekerinize taş değmesin.
    Teşekkür ederim tavsiyeleriniz dikkate alacağım. Çok sağolun.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hocam ben senin niki traşyan diye okuyordum. Trakyalı isen demek ki trakyan diye okunuyor olması lazım değil mi?
    Thracian,İngilizce "Trakyalı" demek.Online oyun oynarken her milletten insan olduğundan Trakyalı yerine Thracian takma adını kullanmaya başladım ondan sonra kaldı öyle.

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helal olsun abi,ağız tadıyla kullanımlar.
    Teşekkür ederim leventim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:15 ----------

Türkiye insanı boy ortalaması 1.75 diye biliyorum. Ben 1.74 olduğum halde sele çok yüksek geldi. Ayaklarım yere zor değiyor. Neden böyle bir şey yaptılar acaba? Merak ettim doğrusu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)